Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis


QUOTE(daividija @ 2008 09 08, 19:06)


va čia tai menas bigsmile.gif




QUOTE(jurguliux @ 2008 09 09, 08:52)
bigsmile.gif  oho.....keleta blink.gif  thumbup.gif

tai jau tikrai na ir keletas, cia ne keletas, o visas tuzinas, tai visa savaitgalį turėjai praleisti prie puodų bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai nevisą savaitgalį prie puodų stovėjau. biggrin.gif kadangi dukrytė nevalgo cepelinų, iškepiau jai čirvinių blynelių, pyragas padaromas per 20 minučių, o salotos gi irgi labai greit. thumbup.gif O visa kita vakarienėms buvo.

Aš kadangi tokį darbą dirbu, kad savaitę neišeina padaryti, nes vėlai grįžtu, o po to savaitę laisvą turiu, tai noriu savo šeimyną palepinti wub.gif
Atsakyti
Ryški, Neryte pablūdot kiba blink.gif .Skrandis urzgia jau doh.gif ,turėkit sąžinės tokius skanėstus rodyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 09 08, 15:14)
Tu paragauk, ypac tigrines krevetes labai labai skanios mirksiukas.gif

kazkada drauge islupinejo ir dave paragaut... man tai nieko ipatingo nepasirode ax.gif blush2.gif siaip gal ir skanu, net gi as jas "islukstent" bijociau biggrin.gif doh.gif o gal buna jau "islukstentu pirkt? grynos mesytes tos? g.gif

QUOTE(ritulka3 @ 2008 09 08, 16:24)
Bulvių pyragėliai ,įdaryti dešrelėmis

as kartais kepu tokius "blynelius" be nieko... arba su kepintu farsu, tai tada MB sako kad zemaiciu blynai lotuliukas.gif doh.gif reiks pridaryt su desrelem bigsmile.gif

ryski , o cepelinams tas sviezias bulves naudojai? g.gif as dar bijau daryt, kad neisskystu doh.gif
Papildyta:

kepti varskeciai
500g varskes
pora v.s. grietines
druskos, cukraus
miltu
3 kiausiniai
kepimo milteliu

valgem su obuoliene (obuoliai + cukrus + cinamonas) ir grietine rolleyes.gif
user posted image

siandienos pusryciai - keptas suris
balto surio riekeles

2 kiausiniai
2v.s. miltu
druskos
1v.s. kmynu
1v.s. vandens

sumaisom tesla, apvoliojam suri ir kepam
user posted image
skanaus essen.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 09 rugsėjo 2008 - 12:59
QUOTE(indria @ 2008 09 09, 14:59)
kazkada drauge islupinejo ir dave paragaut... man tai nieko ipatingo nepasirode ax.gif  blush2.gif  siaip gal ir skanu, net gi as jas "islukstent" bijociau biggrin.gif  doh.gif  o gal buna jau "islukstentu pirkt? grynos mesytes tos? g.gif
as kartais kepu tokius "blynelius" be nieko... arba su kepintu farsu, tai tada MB sako kad zemaiciu blynai lotuliukas.gif  doh.gif  reiks pridaryt su desrelem bigsmile.gif


Būna pirkt ir lukštentų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 09 09, 13:59)
Būna pirkt ir lukštentų mirksiukas.gif

4u.gif tai gal reiks paieskot, ir SB kazka kitokio, neragauto padaryt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 09 09, 10:47)
Ačiū,nes aš visada padauginu ar tai sultinio,ar vandens,neišeina nustatyti normos doh.gif


na su sultiniu sunkiau, jei padaugini tai ir suru... o jei vandens padaugini tai juk ne problema... pakaitini ilgiau ir isgaruoja mirksiukas.gif

QUOTE(mammka @ 2008 09 09, 12:28)
Ryški, Neryte pablūdot kiba  blink.gif .Skrandis urzgia jau  doh.gif ,turėkit sąžinės tokius skanėstus rodyt  cool.gif

blush2.gif cool.gif sorry... juk nezinau kada tu pavalgius, o kada alkana cool.gif

indria, buna kreveciu ur lukstentu, tik ziurek kokios jos? virtos ar zalios wink.gif su virtom daug galvoti nereikia, atsildai ir valgai arba dar skaniau pakepini ant sviesto + gali cesnako ideti mirksiukas.gif ir tada pagal fantazija valgai kaip ir su kuo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(- Ryški™ - @ 2008 09 09, 09:48)
Na ką gi... Turiu keletą.

labai skaniai viskas atrodo thumbup.gif tik palieku bananu duona,nes nelabai man tokios naujoves lotuliukas.gif

indria kaip as megstu ir kepta suri......... wub.gif bet deja pas mus nera jo pirkti tai tenka tik svajoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 09, 15:06)
labai skaniai viskas atrodo  thumbup.gif tik palieku bananu duona,nes nelabai man tokios naujoves  lotuliukas.gif

aš kaip tik mastau šiandien tai išbandyti g.gif
Atsakyti
Kepto surio noreciau wub.gif Neryte,krevetes ir man patinka,nusiperku visa deze(5kg),nelukstentu,uzsisaldau,po to prieskoniuotam vandeny 5min paverdu ir kaip saulegrazas lukstenu lukstenu essen.gif MB nebaisiai megsta,bet as del to nepergyvenu,neprapuola lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane orkaitėje kepa netradicinė vakarienė - obuolių pyragas. blush2.gif lotuliukas.gif MB užsiprašė. Nes pietums cepelinus valgėm vakarykščius, tai labai tiks pyragas su arbata vakarui. ax.gif

QUOTE(mammka @ 2008 09 09, 13:28)
Ryški, Neryte pablūdot kiba  blink.gif .Skrandis urzgia jau  doh.gif ,turėkit sąžinės tokius skanėstus rodyt  cool.gif


biggrin.gif Bus proga ką nors pasigaminti. bigsmile.gif

QUOTE(aguonele @ 2008 09 09, 15:06)
labai skaniai viskas atrodo  thumbup.gif tik palieku bananu duona,nes nelabai man tokios naujoves  lotuliukas.gif


O tu paragauk ir pamatysi kaip skanu. thumbup.gif Aš irgi skeptiškai žiūrėjau į tai, bet paragavus... essen.gif Ilgai neužsilaiko. rolleyes.gif Ir iš ryto valgai kaip ką tik iškeptą, neapdžiūna. rolleyes.gif
Atsakyti
- Ryški™ - nu ner zodziu, cepelino minkshtuma per ekrana pajutau... blink.gif
seiles varva... verysad.gif
Atsakyti