Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Čia labiau sriubų temai tinka, bet šioje temoje cukinijos vyrauja biggrin.gif paskutinėm dienom, šiandien sau ir sūneliui tokią paprastutę cukinijų sriubą viriau:

user posted image

Tiesiog puode ant sviestuko apkepu svogūnus, pilu verdantį vandenį, dedu kubelį kokį, smulkintas bulves ir smulkintas cukinijas, prieskonių pagal skonį (šiandien raudonėlio, krapų, baziliko dėjau). Po to sutrinti arba ne smile.gif
Atsakyti
Labas rytelis,

kadangi vel man nesimiega...nuo 3 ryto gyva doh.gif tai ir kuiciuosi virtuveje...
siunciu Jums paprastus pusrycius :

Balta duona, tepamas surelis, desryte, raugintas agurkiukas, keciupas, suris....ant virsaus vel balta duona...viska dedam i sumustinine ir pakepam...skanaus smile.gif

user posted image
Papildyta:
Spygle, aciukas tau labai oro_buckis.gif
Atsakyti
emu abu..super -kaip tik ant nakties.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 08 20, 02:57)
Labas rytelis,

kadangi vel man nesimiega...nuo 3 ryto gyva  doh.gif  tai ir kuiciuosi virtuveje...
siunciu Jums paprastus pusrycius :




aha, man irgi nesimiega nuo 2nakties teko pakilti is lovos netiketai o uzmigti nebeiseina doh.gif
skaniai cia naktipieciams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 08 20, 04:57)
Labas rytelis,

kadangi vel man nesimiega...nuo 3 ryto gyva  doh.gif  tai ir kuiciuosi virtuveje...
siunciu Jums paprastus pusrycius :

Balta duona, tepamas surelis, desryte, raugintas agurkiukas, keciupas, suris....ant virsaus vel balta duona...viska dedam i sumustinine ir pakepam...skanaus smile.gif
Papildyta:
Spygle, aciukas tau labai  oro_buckis.gif

nera uz ka mirksiukas.gif
o pusryteliu tai visai noreciau tokiu bigsmile.gif Labai senai jau nekepiau ax.gif
Atsakyti
megsta musu seimyna karstus sumustinius, mielai sukirsciau kelis thumbup.gif

oj, merginos kaip jums nesimiega, as vos is lovos ryte issiverciu doh.gif
Atsakyti
na va...pietukai:
zirniu sriuba: zirniai, mokros, bulves ir prieskoniai....

user posted image

spageti: makaronai, ant virsaus suris, kecupas...ir padazas, si karta farsas su prieskoniais, svogunas ir paprika.... skanaus mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
cukiniju metas biggrin.gif reiks turbut ir man kokiu blynciku prikept blush2.gif
bet kolkas rodau ka jau dariau cool.gif
bulves idarytos farsu. bulves izgremziau, farsa suprieskoniavau. bufes prikimsau, sustaciau i puoda, uzpyliau iki puses vandeniu ir troskinau orkaitej ax.gif
user posted image

o vakare valgem tas bulviu "isgramzas" su farso likuciu. viska apkepiau kiausiniais
user posted image

o siandien makaronai su viestiena is morkytem rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 20 rugpjūčio 2008 - 16:27
QUOTE(indria @ 2008 08 20, 16:24)
cukiniju metas biggrin.gif  reiks turbut ir man kokiu blynciku prikept blush2.gif 
bet kolkas rodau ka jau dariau cool.gif

niam niam, tik vistienos su morkytem nesimato, idejai ta pacia bulviu su kiausiniais nuotrauka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 08 20, 17:28)
niam niam, tik vistienos su morkytem nesimato, idejai ta pacia bulviu su kiausiniais nuotrauka blush2.gif

pataisiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
o as dariau tipo balandelius,tik lengviau 4u.gif
Cia patogu kai nori balandeliu ir neturi laiko kada terliotis biggrin.gif
i puoda dedam bulves,tada sudedam supjaustyta kopusta,tada dedam paruosta farsa,o ant virsaus tarkuotu morkyciu.Uzpilam trupuciu vandenuko,apipilam kecupu ir troskinam ant mazos ugnies.Skanaus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
..vel priedziau..ir dar tokia ivairove biggrin.gif ..Niam..
Atsakyti