Įkraunama...
Įkraunama...

paplepekim apie viska ir toliau :)

Kas sukurs nauja temelė, gi žiuriu teks ir vėlgi man. 4u.gif smile.gif

Mat noriu pasidžiaugt kad štai po visų nervuku ir nenumatytų kliūčiu, aš visvien atrodo pasiekiau savo. doh.gif karsta.gif Kita savaitėle lekiu reabilituotis. clap.gif clap.gif clap.gif
Jei nebutu draugė per skypa pasigyrus kad jau kviečia nuo šiandien į tuos savarankiškumo kusus, pasirodo galėjau likt ant leduko. Nes pririnko į tuos kurselius netikėtai per daug žmogiukų, ir dar labai sprendė ką kviest šįmet nuo kitos savaitės, o ką tik kitamet. Aš buvau ant ribos kitų metukų, bet čiupau mama kad pasiskambintume pačios mano ergoterapeutukui kuris viska organizuoja, ir visgi patekau į dabar busiančius kursus. smile.gif Nėr čia ko jiems iš anksto visko pažadėt o paskui neištesėt. tongue.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 08 18, 14:39)
Kas sukurs nauja temelė, gi žiuriu teks ir vėlgi man.  4u.gif  smile.gif

Mat noriu pasidžiaugt kad štai po visų nervuku ir nenumatytų kliūčiu, aš visvien atrodo pasiekiau savo.  doh.gif  karsta.gif Kita savaitėle lekiu reabilituotis.
Jei nebutu draugė per skypa pasigyrus kad jau kviečia nuo šiandien į tuos savarankiškumo kusus, pasirodo galėjau likt ant leduko. Nes pririnko į tuos kurselius netikėtai per daug žmogiukų, ir dar labai sprendė ką kviest šįmet nuo kitos savaitės, o ką tik kitamet. Aš buvau ant ribos kitų metukų, bet čiupau mama kad pasiskambintume pačios mano ergoterapeutukui kuris viska organizuoja, ir visgi patekau į dabar busiančius kursus.  smile.gif Nėr čia ko jiems iš anksto visko pažadėt o paskui neištesėt.  tongue.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu us nauja tekume Ernestulka aciuks.gif 4u.gif

Kaip saunu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif isivaizduoju kaip dziaugiesi bigsmile.gif thumbup.gif sakiau paciai pasiskambint thumbup.gif nu labai del taves dziaugiuosi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu smile.gif Laaaaaaabai dziugu, kad vaziuoji i kursus.
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 08 18, 14:58)
Aciu us nauja tekume Ernestulka  aciuks.gif  4u.gif


Tik dabar pamaciau kaip vakar nusirasiau doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Zdidelis ačiūkas už palaikymą, merginos. aciuks.gif Tikrai nerealiai džiaugiuos kad vėl išlekiu į valakupius, dar turėsiu kažką labai panašaus į reabilitaciją, sužinosiu ir išmoksiu dar daug naudingu dalykėliu, bus labai smagu. Juolab kad ir draugų bus dauguma tų pačiu kur buvo liepą, gyvensiu vėl su mokyklos laikų draugyte, super. thumbup.gif

Nors mano centriukas tai nelabai nudžiugo dėl mano gastrolių, pasirodo rugsėjuką jau daug renginių laukia, ir su šokiais ir su drama. doh.gif doh.gif doh.gif Pirmą dieną vakar jame pasirodžius, aplankius musų centro renginių organizatorę vos spėjau klapsėt akutėm ir ausytėm nuo informacijos gausos. doh.gif lotuliukas.gif Na kolkas atleido nuo kelių renginukų, bet kai gryšiu teks laikytis kaip turi būt. blink.gif thumbup.gif thumbup.gif

O dėl niko tai smagu prisimint ir Ernestulka. mirksiukas.gif lotuliukas.gif Šiaip ar taip esu ir ta ir ta, kaip pavadinsi - nepagadinsi. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 20 rugpjūčio 2008 - 18:23
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 08 20, 19:13)
O dėl niko tai smagu prisimint ir Ernestulka.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif Šiaip ar taip esu ir ta ir ta, kaip pavadinsi - nepagadinsi.  bigsmile.gif


Kaip smagu del taves thumbup.gif wub.gif tai kada jau vaziuot zadi?nuo rugsejo? rolleyes.gif

Nu nepriprantu as prie tavo naujo niko blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 08 20, 19:07)
Kaip smagu del taves  thumbup.gif  wub.gif tai kada jau vaziuot zadi?nuo rugsejo?  rolleyes.gif

Nu nepriprantu as prie tavo naujo niko  blush2.gif  smile.gif



Niu tai ir man dar dabar prisimenu kaip buvo sunku persiorentuot nuo Munikos prie Ramunkos. doh.gif lotuliukas.gif Daug vandens nutekėjo kol įpratau. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O į valakupius išlekiu jau pirmadienį, kaip ir ankščiau minėjau, Rugpjūčio 25d prasideda tie kursai. Busiu tris savaiteles. Čia man kaip gimtadienio dovanėlė gavos. smile.gif tongue.gif Tik va savaitgalį jau nelabai galėsiu ką ir švęst, teks baliukus atkelt į rugsėjuko galą, bet dabar jokie baliai man ir neberūpi. irnesakyk.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 08 20, 20:42)
Niu tai ir man dar dabar prisimenu kaip buvo sunku persiorentuot nuo Munikos prie Ramunkos.Daug vandens nutekėjo kol įpratau.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O į valakupius išlekiu jau pirmadienį, kaip ir ankščiau minėjau, Rugpjūčio 25d prasideda tie kursai. Busiu tris savaiteles. Čia man kaip gimtadienio dovanėlė gavos. Tik va savaitgalį jau nelabai galėsiu ką ir švęst, teks baliukus atkelt į rugsėjuko galą, bet dabar jokie baliai man ir neberūpi.


Oj kaip seniai tai buvo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Minejei? g.gif nepamenu,reik Bilobilo nusipirkt mastau.gif lotuliukas.gif Tai su busimu/praejusiu? gimtadieniu bigsmile.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif gryzus is kursu parasyk ispudzius ir gerai praleisk laika mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Ernestytaaa nuosirdziausi sveikinimai tortadienio proga,buk visada tokia sauni ir energinga happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
wub.gif Ačiūkas už sveikinimukus, merginos. aciuks.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Vakar kaip tik ir atšvenčiau tortadieniuką biškeli, nors tikrasis gimciukas tai šiandien. smile.gif Bet šiandien jau ruošimosi ir lagamino krovimosi dienytė. tongue.gif

Berods tikrai minėjau kad jei važiuosiu į šiuos kurselius tai rugpjūčio 25d, o gal tik įsivaizdavau. g.gif lotuliukas.gif Arba kažkurioj kitoj temelej tai minėjau, nebežinau. smile.gif Bet tai dėl to aš čia taip spirgėjau praeita savaitėlę kad nesulaukiu žinių. lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Bet štai rytojuka jau iš ankstyvo ryto leisiuos į kelionyte, laukiu nesulaukiu. thumbup.gif Nežinau kokia šį kartelį man bus tenai dienotvarkė, ar turėsiu laisvu minučiukiu užlėkt į kompiuterine, tai jeigu per šias tris savaiteles nesusirašysim, sėkmytės jums visoms. wub.gif
Ramunka, geros kelionytės jums su Žygučiu į namučius. mirksiukas.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 08 24, 11:34)
Bet štai rytojuka jau iš ankstyvo ryto leisiuos į kelionyte, laukiu nesulaukiu.  thumbup.gif  Nežinau kokia šį kartelį man bus tenai dienotvarkė, ar turėsiu laisvu minučiukiu užlėkt į kompiuterine, tai jeigu per šias tris savaiteles nesusirašysim, sėkmytės jums visoms.  wub.gif
Ramunka, geros kelionytės jums su Žygučiu į namučius.  mirksiukas.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Ir mes jau gyvenam ruosimuosi namo,tik nezinau ar viskas tilps i masina doh.gif lotuliukas.gif tiek visko prisipirkom,kad reiks 2 paras namo vaziuot doh.gif lotuliukas.gif
Ir tau Ernestytaaa sekmes kursuose,jei turesi laisva minutele uzbek pas mus paplepet kaip tau sekas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 08 24, 11:34)
wub.gif Ačiūkas už sveikinimukus, merginos.  aciuks.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Vakar kaip tik ir atšvenčiau tortadieniuką biškeli, nors tikrasis gimciukas tai šiandien.  smile.gif Bet šiandien jau ruošimosi ir lagamino krovimosi dienytė.  tongue.gif




Su gimimo diena 4u.gif
Atsakyti