Įkraunama...
Įkraunama...

paplepekim apie viska ir toliau :)

QUOTE(joolita @ 2008 09 04, 07:40)
pagaliau issiskyriau thumbup.gif

nu pagaliau bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 13, 12:14)

tai kiek suprantu tel. taip ir neatsirado verysad.gif


sveikutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 13, 12:14)
Niu aš jau namučiuose. Ai dėl to telefono te paspringsta jie juo. Gražuoliai gal tiesiog manė kad eilini kartą lengvai išsisuks, mat iš kai kuriu draugų, slaugučių sužinojau kad nebe pirmas ten toks atvejis. Prieš kiek laiko vienai merginai buvo fotoaparata pavoge, irgi taip gražiai viska užglaistė užglaistė, kvietė nedakviete policija, o ta mergina buvo tokia iš ramiuju geruju taip ir užčiučiavo ja. Gal pamanė kad ir su manim pavyks taip, bet gražučiai manes dar gerai reiškia nepažino. Gal aš gerutė ir rami, bet viskam yra ribos, ir kai reik dar ir kokia furija galiu patapt. Vistiek viskas pasiekė policija, jiems net nepasakius, tai neduok  dieve bus telefonas aptiktas pas  ką iš darbuotojų, sumalsiu juos taip kad ilgam mane prisimins.  aggressive.gif
Bet dabar jei policija ir ras tą telefoną, parduosiu, nes tiek nervų lastelių per jį praradau pirmom dienom po vagystės, kad negalėsiu į jį žiurėti. Net į vakar gryžus namo rasta staigmenyte dar nelabai noriai žiuriu (Tėtis padovanojo nauja muzikini tel.  blink.gif  doh.gif )Dabar fobija man bus su juo kur išeit, noris paprasčiausio telefoniuko. unsure.gif


Ne nu truksta zodziu,net pasakyt neturiu ka blink.gif blink.gif eina sau kaip liudna kad tokiose istaigose kur turetu tavim rupintis,globot ir apgint vyksta tokie dalykai verysad.gif laikykis Ernestytaaa console.gif

QUOTE(rena @ 2008 09 15, 18:57)


Ohoho kokie zmones pasirode bigsmile.gif bigsmile.gif kur dingus buvai?tai jau pasakok kaip jus gyvenat? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 15, 21:44)

Ohoho kokie zmones pasirode  bigsmile.gif  bigsmile.gif kur dingus buvai?tai jau pasakok kaip jus gyvenat?  cool.gif

gyvenam, kaip ir gyvenom, dingus, kaip ir niekur, kaip visada sm sedziu, tik kazkaip iki cia ir nedaeidavau blush2.gif ai tiksliau orcidomanija apsirgau doh.gif blush2.gif blush2.gif

siaip dabar gyvenu laukimu verysad.gif spali operuosimes kojas, tai va ir nezinia kankina g.gif

Ramunka, tai noreciau pasveikint su sutuoktuvem...
Lai Jūsų gyvenimo rytas Būna išpintas gėlių žiedais. Lai Jūsų likimas Jus veda Saulėtais jaunystės takais.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 15 rugsėjo 2008 - 23:57
QUOTE(rena @ 2008 09 16, 00:34)
ai tiksliau orcidomanija apsirgau doh.gif  blush2.gif  blush2.gif

siaip dabar gyvenu laukimu verysad.gif spali operuosimes kojas, tai va ir nezinia kankina g.gif

Ramunka, tai noreciau pasveikint su sutuoktuvem...
Lai Jūsų gyvenimo rytas Būna išpintas gėlių žiedais. Lai Jūsų likimas Jus veda Saulėtais jaunystės takais.



O zinau ka tai reiskia biggrin.gif brolis buvo viena padovanojes,bet tai ne mano kvietka schmoll.gif neilgai ji pas mane gyveno hihihi.gif

Nesinervuok prikisi visokiu minciu i galva poto tik vien nervai mad.gif smile.gif viskas bus gerai,nes kitaip negali buti mirksiukas.gif 4u.gif

Ojei aciu labai aciuks.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ramunka, per rupestėlius visus tik dabar pamačiau naujajį parašiuką. bigsmile.gif doh.gif
Patys dideliausi ir šilčiausi sveikinimėliai su sutuoktuvėmis!!!!

Tegul vienos širdies plakimą
Kita širdis visada išgirs
Jeigu suvedė likimas,
Tegul jau niekas neišskirs.
Tegul ant Jūsų bendro tako
Žiedai gražiausi pražydės,
O sutuoktuvių proga linkim
Abiem daug laimės didelės! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif friends.gif

user posted image


Ačiūkas už palaikymą. wub.gif Bet jau baigiu atsigaut po visko ir įsieit į savo optimizmo veželes. biggrin.gif Telefono dar nerado, bet jau vyksta paieška, ikiteisminis tyrimas. Tikiu kad atras, nes kiek su kuo šnekėjau, sakė atranda dabar naujausius telefonus pagal jų kodus.
O jei bus atrasta pas kažka iš valakupių, sutriuškinsiu juos vietoj. Skaudžiausia man net ne pati vagystė, nu visko gyvenime buna, bet kad visi taip abejingai reagavo į viska, melavo į akis, va tas skaudžiausia. Toks vaizdas man buvo kad ten buvo viskas inscenizuota ir gal net su pačia registratūrą susitarta. Nes kai su drauge atskuodėm pranešt apie įvykį, labai keistai susižvalgė registratorės. Paskui va kiek ėjau klausti ar kažkas yra daroma dėl paieškų, tai po poros kartu tik pamatydavo mane ateinant tuoj išmukdavo iš posto atseit kokiais reikalais. Man atrodo pagalvojo kad kaip mano ta šneka susijaudinus kertas, kad ir meginsiu pranešt apie vagyste, susijaudinus neprakalbėsiu, susinervuosiu ir numosiu į viska ranka. Bet nepalvojo kad turiu draugų, kurie gali man padėt, galu gale kad galiu raštu viska pranešt blogiausiu atveju. Optimistai. mad.gif Kai pakratys policija gal išmoks su žmonėm elgtis, ir kitasyk prieš vogdami iš neįgaliuko geriau pagalvos apie pasekmes.

Rena, manau šaunu būtu jei Edvinukui išoperuotu kojytes. thumbup.gif Nors pooperacinio vargelio tikrai nemažai, bet jei padės, tikrai verta jį iškest. Man operacijytės labai labai padėjo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 16, 11:06)
Ramunka, per rupestėlius visus tik dabar pamačiau naujajį parašiuką.  bigsmile.gif  doh.gif
Patys dideliausi ir šilčiausi sveikinimėliai su sutuoktuvėmis!!!!

Skaudžiausia man net ne pati vagystė, nu visko gyvenime buna, bet kad visi taip abejingai reagavo į viska, melavo į akis, va tas skaudžiausia.
Toks vaizdas man buvo kad ten buvo viskas inscenizuota ir gal net su pačia registratūrą susitarta. Nes kai su drauge atskuodėm pranešt apie įvykį, labai keistai susižvalgė registratorės. Paskui va kiek ėjau klausti ar kažkas yra daroma dėl paieškų, tai po poros kartu tik pamatydavo mane ateinant tuoj išmukdavo iš posto atseit kokiais reikalais. Man atrodo pagalvojo kad kaip mano ta šneka susijaudinus kertas, kad ir meginsiu pranešt apie vagyste, susijaudinus neprakalbėsiu, susinervuosiu ir numosiu į viska ranka. Bet nepalvojo kad turiu draugų, kurie gali man padėt, galu gale kad galiu raštu viska pranešt blogiausiu atveju. Optimistai. mad.gif Kai pakratys policija gal išmoks su žmonėm elgtis, ir kitasyk prieš vogdami iš neįgaliuko geriau pagalvos apie pasekmes.


aciuks.gif

drinks_cheers.gif va butent del to skaudziausia verysad.gif nei gedos,o ka jau apie sazine kalbeti bash.gif gerai kad nenuleidai ranku,vis pasidomek policijoj kaip vyksta tyrimas,kad nebutu kur salciuj padeta jau unsure.gif saunuole kad esi optimiste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 16, 10:51)
Nesinervuok prikisi visokiu minciu i galva poto tik vien nervai  mad.gif  smile.gif viskas bus gerai,nes kitaip negali buti  mirksiukas.gif  4u.gif

Ojei aciu labai  aciuks.gif  blush2.gif  biggrin.gif

kai nemstau, tai visai normaliai biggrin.gif

na jau tau buvo pats laikas 4u.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 16, 11:06)
Rena, manau šaunu būtu jei Edvinukui išoperuotu kojytes.  thumbup.gif Nors pooperacinio vargelio tikrai nemažai, bet jei padės, tikrai verta jį iškest. Man operacijytės labai labai padėjo.  thumbup.gif

na mums nieko ji ir nepades, darau vien del to, kad tik batus galima butu uzdet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 09 16, 16:11)
kai nemstau, tai visai normaliai biggrin.gif

na jau tau buvo pats laikas 4u.gif
na mums nieko ji ir nepades, darau vien del to, kad tik batus galima butu uzdet smile.gif


Tai ir nemastyk biggrin.gif kuo maziau galvoji tuo geriau ir blogos mintis maziau i galva lenda mirksiukas.gif 4u.gif

Tai jau taip hihihi.gif 5.5metai kartu jau kaip ir laikas butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 16, 17:27)
Tai ir nemastyk  biggrin.gif kuo maziau galvoji tuo geriau ir blogos mintis maziau i galva lenda  mirksiukas.gif  4u.gif

Tai jau taip  hihihi.gif 5.5metai kartu jau kaip ir laikas butu  biggrin.gif



drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

Vaje, dabar tik irgi pamačiau... doh.gif Visai turbūt apakus nuo velniasžin ko esu. doh.gif doh.gif

Dideliausi sveikinimukai ir Žygučiui, su praėjusiu gimtadieniuku!!! Linkiu visko ko trokšta jo širdutė, daug daug sveikatėlės ir meilytės!!! wub.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif birthday.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 16, 18:56)
Vaje, dabar tik irgi pamačiau...  doh.gif Visai turbūt apakus nuo velniasžin ko esu.  doh.gif  doh.gif 

Dideliausi sveikinimukai ir Žygučiui, su praėjusiu gimtadieniuku!!! Linkiu visko ko trokšta jo širdutė, daug daug sveikatėlės ir meilytės!!! wub.gif  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif  birthday.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Kiba isimylejai lotuliukas.gif bet labai aciu,perduosiu aciuks.gif cia zinai kaip sakoma geriau veliau negu niekad lotuliukas.gif friends.gif 4u.gif
Papildyta:
Klausykit o kur musu Jolita prapuolus? unsure.gif buna uzsuka kartais,bet kaip pasiilgau tu laiku kai pliupdavom cia visos apie bele ka wub.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 16, 18:03)
Kiba isimylejai  lotuliukas.gif bet labai aciu,perduosiu  aciuks.gif cia zinai kaip sakoma geriau veliau negu niekad  lotuliukas.gif  friends.gif  4u.gif
Papildyta:
Klausykit o kur musu Jolita prapuolus?  unsure.gif buna uzsuka kartais,bet kaip pasiilgau tu laiku kai pliupdavom cia visos apie bele ka  wub.gif  biggrin.gif  thumbup.gif


Tai turbūt jau apsisuko galvelė nuo visokių kadrų, ir pastarujų savaičių įspūdžių. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ir aš pasiilgau tų senų gerų laikų kaip čia būdavo mūsų gausesnis plepučių burelis. gossip.gif Kas žin kur visos pradinge. g.gif lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 17, 16:09)
Tai turbūt jau apsisuko galvelė nuo visokių kadrų, ir pastarujų savaičių įspūdžių. 
Ir aš pasiilgau tų senų gerų laikų kaip čia būdavo mūsų gausesnis plepučių burelis.  Kas žin kur visos pradinge.


biggrin.gif
Tai va sakau kur visos dingo unsure.gif likom mes dviese su tavim friends.gif dar va gerai kad Rena pasirode mazu ir visos sugrys bigsmile.gif

Mano Zygimantas serga 38 temperatura verysad.gif
Atsakyti