Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dėvite rankinį laikrodį?

Apklausa: Ar dėvite rankinį laikrodį? (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Turiu porą, bet nešioju lb retai, vieną jų dėviu kaip puošnią apyrankę 4u.gif
Atsakyti
Pati ilgai maniau, jog laikrodis nereikalingas, bet gimtadieniui prieš metus gavau DW laikroduką (tokį) ir esu be galo patenkinta, kiekvieną dieną nešioju, o be jo jaučiuosi keistai smile.gif Pripratimo dalykas matyt.

Šiuo metu dar žvalgausi į medinius laikrodukus, visai stilingai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrenchJosephine1: 18 gruodžio 2015 - 16:06
Turiu bent 5 ir labai juos mėgstu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kaip laikrodžio baterija pasikeisti pačiam?
Atsakyti
Turiu puošnų laikrodį - apyrankę, jį nešioju ne kas dieną.
Pačiam keisti nepatariu, nes mano laikrodukui kai keičia, laikrodininkas labai sunkiai uždaro dangtelį.Jis profas, o jūs pats apibraižysit netyčia.
Atsakyti
Taip, nesioju kasdien ir jei pamirstu uzsidet kazko truksta labai:) Seniau nemegau laikrodziu ir nenesiojau, bet kai nusipirkau man patinkanti fossil'io, nebeisivaizduoju saves be laikrodzio:)
Atsakyti
Turiu kelis, bet šiuo metu mėgstamiausias kasdienis fitbit asistentas https://www.fitbit.com/eu/chargehr, tik nepatinka, kad reikia krauti kas 3-4 paras :-)
Atsakyti
labai megstu deveti kaip aksesuara
Atsakyti
Dievinu laikrodžius. O kaip pamirštu užsidėti tai tikra nervų diena gaunasi. Vis žvilgčioju į tuščią ranką unsure.gif
Atsakyti
Mano naujausias , labai patenkinta smile.gif
Atsakyti

man kaip kada, priklauso iš tikrųjų :) jei tinka prie mano pasirinktų drabužių arba anksčiau nešiojau per egzaminus, kad žinočiau kiek laiko liko rašyti :)

Atsakyti
Nemėgstu nešioti rankinio laikrodžio, kiek yra valandų išėjus iš namų pasitikrinu mobiliame telefone. smile.gif
Atsakyti