Įkraunama...
Įkraunama...

mokinamės norvegų kalbą savarankiškai

QUOTE(artemide23 @ 2009 01 05, 17:43)
god dag! Jeg er her. 4u.gif Godt nytt år!  yahoo.gif
o temeles pasiulyciau rinktis vienas is pirmuju, kad ir tie kas tik pradejo mokintis galetu prisijungti, pvz. pradziai prisistatyti: kas? is kur? kuom uzsiima? na ir t.t.  mirksiukas.gif

Pagaliau! Dar ne visi pabego biggrin.gif
Na tai galim pradeti prisistatineti.
Gal bus norinciu prisijungti ax.gif

Hei! Jeg heter dovaira.Jeg liker å lære norsk på egen hånd. Jeg var i Norge ifjor.Jeg tenker at jeg vil gjerne reise til Norge igjen en dag,så jeg vil like å lære å snake og å skrive noe norsk.Jeg er 36 år gammel og bor i en liten tettsted.Jeg er lærerin,så jeg har mye tid noen ganger.Jeg liker sommeren best.Jeg kan bade og sole meg og å gå tur om sommeren.Jeg liker høsten ikke.Det regner ofte om høsten.
Jeg har to barn.De går på en skole. Jeg elsker dem så mye!
Jeg prøve å skrive noe setninger.Jeg håper at dere skal skrive her også en dag!
God kveld! biggrin.gif



Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš norėčiau pradėt mokintis norvegų kalbą, bet nemoku nei vieno žodžio ar ją laabai sunku išmokti?? blush2.gif noro tikrai turiu, bet esu toks žmogus kuriam sunku be kito pagalbos mokintis na patarimų pataisymo ir t.t atžvilgiu.
Atsakyti
God dag,

jeg er veldig glad for dette temaet om norsk thumbup.gif
Jeg var i Norge for et ar og liker dette landet veldig mye.
Kanskje det er noe klub i Kaunas for bare a snakke pa norsk? g.gif
Papildyta:
QUOTE(dovaira @ 2009 01 05, 10:46)
Hvor er dere?
Auuuuuuu! Kur visi prapuolet?Gal po svenciu i negyvenama sala pabegot?Juokauju. biggrin.gif
Gal pasiulytumet kokia temele ir visos galetumem po koki sakinuka pasisakyt norvegiskai? Ar visos subegot i kursus ir savarankiskai nieks nebenori mokytis? verysad.gif

Geriausias mokymasis yra draugų rately prie kavo ar arbatos puodelio thumbup.gif Kažkada teko tokį klubą lankyti. Gal atsirastų kokių bendraminčių Kaune? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dista: 07 sausio 2009 - 14:10
QUOTE(sinta @ 2009 01 07, 11:18)
Sveikos smile.gif

Aš norėčiau pradėt mokintis norvegų kalbą, bet nemoku nei vieno žodžio ar ją laabai sunku išmokti?? blush2.gif noro tikrai turiu, bet esu toks žmogus kuriam sunku be kito pagalbos mokintis na patarimų pataisymo ir t.t atžvilgiu.

Sveika! Hei!
Aš pradėjau mokytis norvegų k. per supermamą prieš 2 mėn.su trupučiu,ir jau kažką suprantu ir net pasakyt mokėčiau.Aš irgi nemokėjau nei vieno žodžio,stebėjaus,kaip mamos moka kažką parašyt ir suprast norvegiškai.Junkis prie mūsų,skaityk pirmąsias pamokas,atlik užduotis,o kas neaišku,klausk-bandysim padėt. mirksiukas.gif Ir nebijok klysti.
Svarbu- didelis noras smile.gif
Iki!Ha det!
Atsakyti
na dėkui smile.gif tikrai stengsiuosi ir einu tuomet pažiūrėti iš pradžių.Bet su manim tikrai nebus lengva na man kol daina kaip žirafai perilgą kaklą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 01 07, 14:13)
Geriausias mokymasis yra draugų rately prie kavo ar arbatos puodelio  thumbup.gif Kažkada teko tokį klubą lankyti. Gal atsirastų kokių bendraminčių Kaune?  blush2.gif


sveika, manau atsirastu pora norinciu is kauno ax.gif bet as tik vasari galeciau smile.gif

sveika sinta hi.gif sekmes krimsti norvegu kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 08 sausio 2009 - 10:39
QUOTE(artemide23 @ 2009 01 08, 11:37)
sveika, manau atsirastu pora norinciu is kauno  ax.gif bet as tik vasari galeciau  smile.gif

na, niekur neskubu - tik taip paklauusiau ateičiai mirksiukas.gif
Mes tam klube skaitydavome kokią knygą ir čia pat vietoje aiškindavomės, kas neaišku, versdavom, pasakodavom apie tai, ką nuveikėm ir t.t.
Turiu atsivežusi tokių pigių meilės romanų (lietuvių kalboj gyvenime tokių knygų neskaičiau), bet norvegų kalbai lavinti tai pats tas, nes Sigrid Unset rašytų knygų originalo kalboje dar "neįkertu"... blush2.gif
Tiesa, dar turiu ir norvegiškų pasakų originalo kalboje...

Gramatiką nelabai nagrinėdavome - daugiausiai lavinome šnekamąją kalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dista: 08 sausio 2009 - 18:04
Sveikos, besimokančios norvegų kalbos 4u.gif
Kaip šaunu, kad yra tokia tema thumbup.gif Čia didžiausias ačiū Artemide23 aciuks.gif kad ji mokina norvegų kalbos.
Tik kaip gaila, kad ankščiau nemačiau šitos temos, jau kiek būčiau kartu su jumis pramokusi doh.gif O dabar vasario pradžioj ir pati kelsiu sparnus į Norvegiją.
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LUISA @ 2008 12 18, 14:40)
Gaila  verysad.gif gal paprasysiu savo drauges, kad paziuretu Norvegijoje
O gal cia turetu buti zymimioji forma.  g.gif
1) To barna
2) Jeg har jenta (o gal geriau taip: Jeg har dattera?)
Gal kas gali paaiskinti su ta zymimiaja forma?  blush2.gif

Sveikos.. Nezymimoji daiktavardzio forma ( su artikeliais en,ei,et) naudojama kai info nauja-ta prasme-minime tai pirma kart. Veliau-info jau zinoma-ir forma zymimoji.
Atsakyti
God dag! 4u.gif

Na, man paskutinis egzaminas bus 21 diena, tai jau 22-23 diena (nezinau kada namo atvaziuosiu biggrin.gif ) prizadu parasyti pamoka blush2.gif tikiuosiu dar yra gyvu? listen.gif g.gif

Har det bra!

p.s reikes ir man paciai viska pasikartoti, nes uzmirsau nemazai doh.gif

Atsakyti
Rašyk rašyk, tautai jau reikia užduočių. biggrin.gif
Atsakyti