Įkraunama...
Įkraunama...

mokinamės norvegų kalbą savarankiškai

Mielai prasom 4u.gif mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 01 kovo 2009 - 14:44
malonu kad priimat mane clap.gif taigi as gyvenu norevegijoje,lankiau norvegu kalbos kursus apie 3men,bet del laiko stokos puse pamokeliu praleidau,tad ir negaliu pasigirti didelem norvegu kalbos ziniom blush-anim-cl.gif ir nusprendziau savarankiskai mokytis,malonu kad yra bendraminciu smile.gif o as mokinuosi siame puslapelyje www.pavei.cappelen.no
Atsakyti
sita nuoroda ir as dejau pora kartu ir kitos forumietes primindavo. ji gera papildomai pasitreniruoti smile.gif
Atsakyti
as kursuose mokinausi,pagal sias pamokeles,is knygos.man tai sudetingiausia norvegu kalbos tarimas,nes kai bandau sneketi,tai bendradarbiams labai daug juoko buna is mano kalbos,bet stengiuosi kuo daugiau bendrauti norvegiskai,nes jei pasako koki zodi kurio as nezinau,gryzus namo isiverciu zodyne,ir automatiskai jau isimeni ta zodi.
Atsakyti
tai, taip, kuo daugiau zmogus bendrauja, tuo greiciau ismoksta kalba smile.gif o kokiame mieste dirbi? as irgi vaziuosiu keliems metams i norvegija, tik neisivaizduoju kur ir koki darba reikes ieskotis doh.gif
Atsakyti
as dirbu Aalesund miestelyje. Mano manymu tai pries vykstant i Norvejija dirbi,reiketu nors kazkiek sneketi norvegiskai,nors ir dauguma norvegu gerai kalba angliskai,bet kai moki norvegu nors kiek tai yra didelis pliusas,na cia visose salyse manau taip yra.ir siaip norvegai labai snekus,labai pakalbinti nori ir kiekvienam sakyti "du snaker engelsk?'labai uzknisa.del darbo tai geriau ieskokis kur maziau lietuviu ar lenku dirba,taip isireikalausi alga tokia pat kaip ir norvegai gauna,bent jau mes savo firmelej buvom pirmi lietuviai.
Atsakyti
na anglu zinau, o norvegu tureciau ismokti, ypac jeigu busiu tarp norvegu biggrin.gif o susirasti firmu kur nera lietuviu ar lenku, manau nebus lengva g.gif
Atsakyti
o koki tu darba galvoji tu dirbti cia norvegijoje?
Papildyta:
turiu klausimeli gal sinote,ar turite pardavimui kokiu CD pamokeliu,kad galima isikelti i mp3 ar masinoj klausytis?
Atsakyti
turiu kazkokiu mp3 smile.gif del darbo net nezinau, vieni lietuviai iesko administratores dirbti Bergeno mieste, o siaip, greiciausiai bus darbas kokiame nors viesbutyje, daugiau kazkaip nesugalvoju kuom ir kur galeciau dirbti, niekas i galva neateina doh.gif o kai ismoksiu norvegu kalba, jau tada galvosiu ka nors kita smile.gif

siaip gerai jau butu man 9 pamokos uzduotis parasyti g.gif
Atsakyti
vajei kaip tu netingi tiek rasyti blink.gif as tai netureciau tiek kanntrybes.Nors rasant greiciau isimena zodziu rasyba smile.gif
Atsakyti
taip, ir kitiems pliusas ir man pliusas biggrin.gif
Atsakyti
na gal neuzilgo galesim snakker sammen norsk? smile.gif
Atsakyti