Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

As gimdziau pas Lesciova,ir labai dziaugiuosi tuo!!!!
jei laukciausi antro,gimdyciau tikrai vel pas ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuute @ 2008 08 24, 18:31)
As gimdziau pas Lesciova,ir labai dziaugiuosi tuo!!!!
jei laukciausi antro,gimdyciau tikrai vel pas ja 4u.gif

tai tau fainai bigsmile.gif o tu tareisi ar ne? ir aš pas ją noriu ax.gif , jei tik ji neatostogaus tuo metu (tikiuosi kad ne biggrin.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandra--mandra: 24 rugpjūčio 2008 - 17:40
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 08 23, 11:28)
ir aš taip pat. lankausi ir šeimos centre, kartais 2-oj, jei reikia geresnio echo. o kada jums gimdyti? ar jau tarėtės su šia gydytoja?


Man liko 4 savaites, bet kadang bus cezaris bus anksciau (oi kaip neramu) o su ja jau susitariau, pasake kaip viskas vyks trumpai ir aiskiai, tiek apie ligonine tiek apie pacia procedura ir zinoma kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga197733 @ 2008 08 24, 19:04)
Man liko 4 savaites, bet kadang bus cezaris bus anksciau (oi kaip neramu) o su ja jau susitariau, pasake kaip viskas vyks trumpai ir aiskiai, tiek apie ligonine tiek apie pacia procedura ir zinoma kaina smile.gif

gal galima detaliau truputį į až? dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 08 24, 16:40)
tai tau fainai  bigsmile.gif o tu tareisi ar ne? ir aš pas ją noriu  ax.gif , jei tik ji neatostogaus tuo metu (tikiuosi kad ne biggrin.gif ).

As is kart paklausiau kiek kainuos.Daviau jai,akuseriai,ir anesteziologui.
Mano gimdymas labai sunkus buvo,ir tikrai Aciu jai didelis!!!
Atsakyti
nu as irgi noreciau viska suzinoti apie kainas ir t.t. As lankausi pas Barakauskiene ir su ja tarsiuosi kad gimdyciau pas ja. Tik ji nezino dar.gal dar atostogaus ji verysad.gif
Atsakyti
del dabartiniu kainu,tai kiek zinau,tai viskas dabar pabrange yra.
As gimdziau pries 5metus,tai kainavo viso:700lt
Atsakyti
QUOTE(kristucy @ 2008 08 25, 14:21)
nu as irgi noreciau viska suzinoti apie kainas ir t.t. As lankausi pas Barakauskiene ir su ja tarsiuosi kad gimdyciau pas ja. Tik ji nezino dar.gal dar atostogaus ji verysad.gif

pas Barakauskiene buvau pakliuvus patologiniam....super gydytoja, siaip kiek zinau stafke 800, duodi daktarei, ji padalina....cia kalba apie susitarima, kiek atvaziavus na ura nezinau........kadangi as susitrus tai ir vokeli paruosus.....
Atsakyti
QUOTE(kristucy @ 2008 08 25, 14:21)
nu as irgi noreciau viska suzinoti apie kainas ir t.t. As lankausi pas Barakauskiene ir su ja tarsiuosi kad gimdyciau pas ja. Tik ji nezino dar.gal dar atostogaus ji verysad.gif


parašiau į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrita @ 2008 08 26, 13:25)
pas Barakauskiene buvau pakliuvus patologiniam....super gydytoja, siaip kiek zinau stafke 800, duodi daktarei, ji padalina....cia kalba apie susitarima, kiek atvaziavus na ura nezinau........kadangi as susitrus tai ir vokeli paruosus.....


Gimdžiau prieš metus.Su ja tariausi dėl planinio cezario, kainų iš anksto neklausiau, po visko daviau 500 lt ir visas 2 savaites po operacijos (teko pagulėti ilgiau dėl krūties uždegimo) ji mane lankė kiekvieną dieną...Nežinau kaip ji tuos pinigus padalino,bet matyt jai liko pakankamai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga197733 @ 2008 08 24, 19:04)
Man liko 4 savaites, bet kadang bus cezaris bus anksciau (oi kaip neramu) o su ja jau susitariau, pasake kaip viskas vyks trumpai ir aiskiai, tiek apie ligonine tiek apie pacia procedura ir zinoma kaina smile.gif


Gal gali pasidalint info kuria ji tau suteike? Labiausiai aisku domina kainos blush2.gif gal i az ax.gif
Atsakyti
Kaina tai manau panasi kaip ir visur ir kai paklausiau tai viskas sako svarbu , kad viskas butu gerai, kad vaikelis sveikas butu, o tada ir pinigai, prietaringa ji. Siaip as su ja susiduriau keistoj situacijoje. Pries 3m man buvo negimdiminis nestumas teko skubiai operuot, o kadangi buvau supykus ant visu gydytoju norejau pakeist ginekologe, drauge pas ja lankesi pasiule ir man uzsiregistruot lankaiusi pas ja neries kr dabar Jonuciuose kadangi man arti namu, ir kai pirma karta pas ja atejau sako man labai matyta tu g.gif ar negulejai II lig? Gulejau sakau, va sako as tave prisimenu kaip koridoriais vaiksciojai smile.gif Taip ir likau pas ja. Na bet cia nukrypau, zodziu ji man visa situacija nusviete taip:
1. Kaina po visko 800, dirba ji su savo komanda.
2. Jau turi isivedus mano mobilu kaip ir visu nestukiu, kurios pas ja gimdo, tad jei kas naktis-diena skambinu ir jau sakau kas per beda jei kas (tfu, tfu)
3. Po planu man naturaliai apie rugs 25, bet planuoja apie 20-22d nes ji sako, kad nera skirtumo ar 38 ar 39 ar 40 savaite gimsta vaikelis, svarbu isnesiot iki 38 savaites.
4. Sake bus taip, susitariam kada planinis cezaris, atvaziuoji nuo pietu (vakarykstes dienos) nieko nevalgius, tureti kartu asmeninius savo daiktus, dokumentus leliukui pora kepuryciu, pampersu, marskineliu, tokie kur iskarto su pirstinytem buna, kad nesusidraskytu, sliaustinuku kelis na zodziu kraitelis taip kaip ir visur.
5. Sutvarko dokumentus, guldo operuot, 40min ir viskas (kadangi as jau turiu randa tai pjaus per ta pati) o siaip randas buna nezymus. Vaikelis gimsta, parodo, jei vyras kartu eina kartu su seselemis ir ziuri kaip prausia leliuka, rengia ir t.t, para reikes gulet po reanimacijos palatoj su kateteriu (bjaurus jausmas doh.gif ) jei vyras lieka nakciai vaikeli palieka, jei ne seseles priziuri, kita diena jau kelies ir bandai judeti (o bus nelengva)
6. Palatos visos vienodos, yra jose wc dusas koridoriaus gale (nes po cezario tik iki puses savaite vistiek gali praustis) jei yravietos lieka vyrui lova, jei daug gimdyviu tai nieko nebus (normalu, juk negules jos koridoriuj) kai paklausiau gal seselem ten ka nors ir.......turet....kaip sakoma.....sako nereikia nes ju nesugaudysi yra 3 pamainos ir keiciasi nuolat, o siaip tada ji jau guldosi i savo palatas kur priziuri ir zadejo ateit aplankyt smile.gif nes vistik daug gimdymu turi ir cezariu ir daznai budi II lig.
Tai vat, o kai paklausiau kaip paskui buna tai jau sako ten vaikuciu gydytoja priziuri, jos darbas, kad susilauktum vaikelio, o paskui jau kitos gydyt darbas, o savijauta tai sako zinai, gulejai panasiai, o tai tikrai zinau kad nebus linksma schmoll.gif o siaip tai paniskai jau bijau, va eisiu pirmad vel pas ja ziuresiu ka sakys, siiap labai konkreti ko paklausi ta ir gauni. dar klausiau o kas jei bus ekstra koks atejis ar panasiai, tai sako vat uz tai ir moki, kad jei sutariam, tai ir gimdai pas mane. oi bijau nestuke.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti