Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

norejau pkaklaust del paskaitu II ligoninej - ar jos mokamos ir ar reikia registruotis is anksto?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2009 01 06, 22:02)
norejau pkaklaust del paskaitu II ligoninej - ar jos mokamos ir ar reikia registruotis is anksto?? g.gif
Ne, ir ne.
Nemokamos ir nereikia registruotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2009 01 06, 12:05)
O tai norejau paklasuti kad su gydytoja gali  nesitarti, o tartis vien su akusere, ane?

Taip gali, as taip ir dariau, tariausi su Ilona 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2009 01 07, 00:06)
Ne, ir ne.
Nemokamos ir nereikia registruotis smile.gif



ax.gif aciu
Atsakyti
Buvau pasneketi su akusere.Galiu pasakyti,kad gimdymas db oj koks brangus malonumas... blush2.gif Bet ko nepadarysi del savo mazuleliu,tiesa?.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(teiserskiene @ 2009 01 07, 16:06)
Buvau pasneketi su akusere.Galiu pasakyti,kad gimdymas db oj koks brangus malonumas... blush2.gif Bet ko nepadarysi del savo mazuleliu,tiesa?.. 4u.gif

niu niu.....ir pasidalink tuo brangumu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aniute @ 2009 01 07, 15:11)
niu niu.....ir pasidalink tuo brangumu.... blush2.gif

i az parasiau,tik nzn ar suprantamai parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(teiserskiene @ 2009 01 07, 16:25)
i az parasiau,tik nzn ar suprantamai parasiau blush2.gif


Gal ir man galima? blush2.gif
Manau, kad prireiks bigsmile.gif
Atsakyti
dėl II ligoninės, tai pirmą gimdžiau ir antrą važiuosiu tik ten, nors važiuoju iš Vilniaus... Nuostabi gydytojų komanda, aš pas gydytoją Kalvinską ir akušerę Iloną gimdžiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2009 01 05, 23:49)
VAdinasi susitiksim, nes ir as zadu i tas pamokeles eiti... Matau kad ir musu gimdymu datos panasios... O tariesi su kokia nors gydytoja?

Dar svarstau tartis,ar vaziuoti nesitarus-nes kiek teko susidurti ir girdejau atsiliepimu,tai ten visi gydytojai neblogi ir malonus g.gif Dar truputeli laiko turiu-pagalvosiu,nes gydytoja turiu nusiziurejusi ir pas ja lankausi visa nestuke.gif Bet va,mane tos nemazos sumos truputeli gasdina unsure.gif
Tai gal teks ne tik konsultacijoj susimatyti,o ir gimdyti savo mazuliukus wub.gif sutaps laikas mirksiukas.gif
O tu ar tareisi su kokia nors gydytoja?
Atsakyti
Buvau šiandien ligoninėj pas savo ginių apžiūrai,tai pasirodo tikrai problematiška su tom placentų liekanom.Sakė visas ginekologinis "užkištas" su komplikacijom g.gif Tad kaip rašė robertadeneiro,tikrai pasitikslinkit iškart ar gerai viskas "išėjo".
Atsakyti
merginos, apšvieskit ir mane, kas čia per super brangumas tartis su gydytoju.. kai prieš tris metus gimdžiau mokėjau į kišenę tiek kiek į kasą būčiau sumokėjus kai tariesi...
Atsakyti