Įkraunama...
Įkraunama...

Tatuiruotė ir suknelė

Labas mergaites , as labai noreciau tatuiruote.Man grazu!
Atsakyti
Aš tai manau kad daryti tatuiruotes apskritai neverta. Aš manau kad tatuiruotes reikia daryti laikinas. ax.gif

Tačiau jeigu jau turite tatuiruotę tai tikrai slėpti nereikia. Jeigu jaunoji ir jaunasis gerai jaučiasi tai nematau reikalo jas slėpti smile.gif smile.gif




--------------------
proginės suknelės , vestuvinės suknelės , pamergių suknelės , vakarinės suknelės , suknelės
Atsakyti
va kiek tatuiruotų vienoj vietoj smile.gif

paskaitykit cia
Atsakyti
QUOTE(Almada @ 2009 11 16, 11:45)
O kam jas slėpti  g.gif , jei jau pasidaryta tatuiruotę , tai juk ne tam kad slėpti  mirksiukas.gif

Nu man gražu tatuiruotės, ir pati ją turiu. Kažkaip niekada jinai man neužkliuvo, bet va būtent, prie vestuvinės suknelės ji man nelabai žiūrėjosi ir niekaip nesugalvojau kaip ją paslėpti smile.gif
Atsakyti
Man gražu biggrin.gif turiu dvi tatuiruotes, gailiuosi tik del vieno kad per mazi pasidariau cray.gif Noriu padidinti
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2008 01 19, 16:29)
sveikutės 4u.gif

turiu va tokį klausimuką - ant menties jau senokai turiu tatoo...aš ją dievinu,ir lb myliu  wub.gif
šiemet ruošiamės susituokti...
svajoju apie suknele su korsetu, kai peciai nuogi, bet tai reiskia, kad matysis mano tatoo.
mama sako kad bus lb negrazu, ir tada teks augintis ilgus plaukus arba uzsidėt kažką ant pečių...
aš savo nuomonės neturiu, bet bijau, kad tatoo tikrai nesugadintu vaizdo... o uždaros suknelės nenoriu.

įdomu, ar kuri iš jūsų turinti tatuiruočių - slėpė jas, ar kaip tik norėjo pabrėžti?
gal ir foto prisegtumėį, kaip atrodė?

lauksiu jūsų atsakymų bei nuomonių ir fotkių  4u.gif  bigsmile.gif  wub.gif

p.s.: o čia mano tatoo  blush2.gif

sveikutes..mano irgi toj pacioj vietoj nedidelis drugelis wub.gif tai jis man kaiptik thumbup.gif o vat tokia...tai net nz...nelabai prie suknios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2009 11 22, 14:14)
va kiek tatuiruotų vienoj vietoj smile.gif

paskaitykit cia

neveikia nuoroda sad.gif
Atsakyti
Aš ir turiu tatoo ant blauzdos išorinės pusės, prie pat kauliuko smile.gif nematau tikslo ar rimtų priežasčių kam ją reikėtų slėpti, kaip tik noris pabrėžti, kad matytųs rolleyes.gif o ir vienas iš planuojamų suknelės variantų yra trumpa suknutė flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie* @ 2009 12 28, 10:36)
Aš ir turiu tatoo ant blauzdos išorinės pusės, prie pat kauliuko  smile.gif  nematau tikslo ar rimtų priežasčių kam ją reikėtų slėpti, kaip tik noris pabrėžti, kad matytųs  rolleyes.gif  o ir vienas iš planuojamų suknelės variantų yra trumpa suknutė  flirt.gif

tai jei ant blauzdos prie kauliuko, turetu ir be trumpos suknutes matytis tongue.gif ne?

as irgi manau, kad nera cia ka slepti. man juokingai atrodo pacaniokai, kurie ant rankos (peties) pasidaro tattoo ir prie +5 dar arba jau (jei pavasaris) su maikute be rankoviu vaiksto, kad tik matytusi tattoo smile.gif
cia tai kvaila, mano galva...

Atsakyti
QUOTE(iadze @ 2009 12 30, 00:59)
tai jei ant blauzdos prie kauliuko, turetu ir be trumpos suknutes matytis tongue.gif ne?

as irgi manau, kad nera cia ka slepti. man juokingai atrodo pacaniokai, kurie ant rankos (peties) pasidaro tattoo ir prie +5 dar arba jau (jei pavasaris) su maikute be rankoviu vaiksto, kad tik matytusi tattoo smile.gif
cia tai kvaila, mano galva...


Aukščiau kauliuko, tai jei ilga suknutė būtų - nesimatytų tikrai smile.gif

Apskritai, tatoo darymas be jokios reikšmės pačiam žmogui, o tik dėl mados yra nieko vertas. Man maniškė labai svarbi gyvenime.
Atsakyti
jo, maniske irgi suprasme smile.gif
Atsakyti
na pas mane irgi yra tatoo. Turiu nuo šios vasaros - nepilnas pusmetis. Praktiškai niekas nežino, kad turiu, tik tie, kur užmatė netyčia. Tatoo ant šono, trys saulutės, ir lenda jei kelnės pažemintos. Tai per vestuves manau močiučių gąsdint nereiks, nes nesimatys, nebent ryte sugalvotume įšokt į ežeriuką papalaukiot smile.gif
Atsakyti