Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveika winia, noreciau paklausti rolleyes.gif , kuo ipatingi ir kitokie tavo isvardinti siuliukai. as dazniausiai siuvineju DMC arba anhor, dar turiu mociutes palikima didele silkiniu siuleliu kasa bet jie jau lb seni ir murzini tai laikau kaip relikvija blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
hmmm..na tai visiškai skirtingi siūlai:)

tu siuvinėji medvilniniais, o tie yra šilkiniai. Man jie be galo gražūs, todėl juos ir perku, daugiau nelabai ką turiu pasakyti smile.gif
Atsakyti
o tais silkiniais galima siuvineti pagal paprasta schemute? ar reikia kokios kitokios, nes kazkaip siulus manau reikia atitaikyti ane? g.gif beje man silkiniai irgi patinka, nors macius tik mociutes senus,ir jais siuvinetus paveikslus,tik lygiuoju rastu, bet manau nauji isviso tretu atrodyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGORIA @ 2008 09 07, 17:20)
o tais silkiniais galima siuvineti pagal paprasta schemute? ar reikia kokios kitokios, nes kazkaip siulus manau reikia atitaikyti ane? g.gif  beje man silkiniai irgi patinka, nors macius tik mociutes senus,ir jais siuvinetus paveikslus,tik lygiuoju rastu, bet manau nauji isviso tretu atrodyti  thumbup.gif


Na tada pati turėtum rinkti spalvas:)

aš juos perku tik mažiems dalykams siuvinėti, kuriems pati renkuosi raštus ir spalvas smile.gif kol kas pirkau tik melanžinius, vienspalvių dar nepirkau. ir tuos melanžinius tik du kartus smulkmenoms panaudojau smile.gif

labiausiai gailiu dėl to, kad negali bet kada nueiti ir nusipirkti, reikia laukti ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2008 09 07, 13:57)
Va mano naujausias darbelis - nedidelis, bet man visai mielas. Quaker sampleris - Spring. Siuvinėta ant 32 ct Zweigart Belfast lino DMC melanžiniais siūlais. Galvoju, kad reikės išsiuvinėti ir kitus metų laikus  rolleyes.gif



O koks šitų DMC melanžinių siūlų numeris? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eMAr @ 2008 09 07, 17:38)
O koks šitų DMC melanžinių siūlų numeris?  blush2.gif


Šitų - 4190. Bet pagal numerius tikrai nesirinkau, nuėjau ir iš akies prisipirkau gal penkių skirtingų rūšių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 09 07, 15:09)
o man žinokit gaila naudoti tuos gražiuosius margus šilkinius siūlus  doh.gif taip gražiai jie dėžutėje atrodo ir tiek mažai ten to siūlo, kad baisiai baisiai gaila naudoti t]

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi gaila, nes jie labai gražiai susukti į tą kasą atrodo lotuliukas.gif gal reikia jais namus dekoruot ar ką - prikabinėt visur tų kasų ir didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2008 09 07, 17:44)
Šitų - 4190. Bet pagal numerius tikrai nesirinkau, nuėjau ir iš akies prisipirkau gal penkių skirtingų rūšių  biggrin.gif

Aš turėjau panašių perėjimų užsienietiškus siūliukus, man jie patiko, bet jų nebegamina. Todėl apsidžiaugiau, kai pamačiau, kad galiu dar rasti kažką panašaus bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas nors turi ta sxemute?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti