Įkraunama...
Įkraunama...

AUTO renginių anonsai

QUOTE(Katute @ 2008 11 30, 01:20)
O kaip tau tas Kalėdinis? Mašina turi tiesiog atitikti KET reikalavimus,o ir ekipažo kiekis neribojamas  biggrin.gif  Bandysim dalyvaut, jaučiu, kad tikrai smagu bus  thumbup.gif  kas lieči profesionalų ralį, tai taip ten jau piniginės storos reikia, arba kalno rėmėjų, bet po tokius mėgėjiškus, tai nelainuoja kalno pinigų biggrin.gif


Na,tam Kalediniam pernai pirma karta dalyvavau,tai trasos labai paprastos buvo,bet siaip smagu buvo labai,dar ir paparaciai po kojom painiojosi lotuliukas.gif Mane labiau vilioja Evo performance,kur gruodzio 7d. vyks,ten trasos labai fainos,milimetrovkiu buna,o as jas labai megstu thumbup.gif
Jei sugalvosi sudalyvaut (ka labai rekomenduoju),tai as su juodu astra caravanu vaziuoju,prieik,susipazinsim drinks_cheers.gif daugiau caravanu paprastai nebuna hihihi.gif
Atsakyti
Žiūriu kalendorių...Deja, nei sudalyvaut, nei pažiūrėt negalėsiu atvažiuot. Ateinantį savaitgalį išvažiavus būsiu... Tai va, mes dėl smagumo ir norim šiam dalyvaut biggrin.gif

Į ralius bent žiūrėt gal važinėji?
Atsakyti
Kad nelabai iseina,daznai sestadieniais dirbu,tai tik viena iseigine lieka,o kartais nakciai darbo gaunu,taigi... verysad.gif Na,ir kuro sanaudos riboja,jei kur toliau pavaziuot reikia.
Atsakyti
Čia jau gal offtopicai gaunas? rolleyes.gif Mes tai kooperuojamės į pilną ekipažą, kad ekonomiškiau būtų smile.gif
Atsakyti
kam kokios info reikia apie auto tai siulau cia apsilankyt,ir klaust,tikrai gausit isamius atsakymus, 4u.gif http://automotofans.eforum.lt/,forumas naujas,taciau gero patarimo visada sulauksit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwyte: 01 gruodžio 2008 - 20:36
Na va, nesigaus mums sudalyvaut tam Kalėdiniam raliuky, nes nespėjom paraiškos išsiųst,o registraciją nutraukė dėl didelio dalyvių skaičiaus verysad.gif
Atsakyti
Gaila sad.gif as tai jokiuose raliuose nedalyvauju, tik pasiziuriu kartais smile.gif
Atsakyti
Žiauriai gaila, na bet gal dar suorganizuos kas nors, ką nors...
scared, ar dažnai važiuoji pažiūrėt? Gal kokia dope esam ir prasilenkę biggrin.gif rolleyes.gif Netyčiom ax.gif
Atsakyti
Katute,atvaziuok i slaloma,tikrai smagu bus thumbup.gif
Atsakyti
Na pagaliau šiais metais ir aš bandysiu sudalyvauti kalėdiniam slalome.. biggrin.gif Smagu turės būti, nes nepretenduoju į jokias prizines vietas, tik šiaip sudalyvauti "ant prikolo"... lotuliukas.gif Ne tokia auto mano kad rimtai dalyvauti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2008 12 10, 10:58)
Ne tokia auto mano kad rimtai dalyvauti... ax.gif


Cia taip jau buna,kad is pradziu nerimtai,o paskui gana rimtas kablys jau gaunasi lotuliukas.gif Ir visiskai nesvarbu kokia auto (netinkamiausia tam reikalui ko gero mano,ir arkliu turi ji maziausia is visu kitu dalyviu auto paprastai:ax: ) Jei dalyvausi-prieik susipazinti,mano astra caravanas su boruziukais ant kapoto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 12 06, 20:43)
Katute,atvaziuok i slaloma,tikrai smagu bus


Nesigaus niekaip. Nenormalus savaitgalis kažkoks tiek visko, kad visur nespėsiu tai ir taip faktas, bet reik dar prioritetus kažkaip dėliotis... doh.gif


QUOTE(denaxa @ 2008 12 10, 12:45)
Cia taip jau buna,kad is pradziu nerimtai,o paskui gana rimtas kablys jau gaunasi lotuliukas.gif Ir visiskai nesvarbu kokia auto (netinkamiausia tam reikalui ko gero mano,ir arkliu turi ji maziausia is visu kitu dalyviu auto paprastai:ax: ) Jei dalyvausi-prieik susipazinti,mano astra caravanas su boruziukais ant kapoto


Kad užkabliuotų pakanka vienų varžybų. Net pažiūrėt užtenka. Man pakako vieno ralio, kad pajusčiau, jog jau amen, nėr kelio atgal. Tarkim žinau, kad į mėgėjiškus raliukus tikrai pavažinėsim padalyvaut, kažkam rimčiau nėra tiek finansų, bet man net ne čia esmė, esmė virti toje košėje. Kitame forume (mačiau ir tu ten esi) daug bendravau su vienu žmogumi, tai gal į teisėjus pamažu įsiskiepinsiu ir net dėl šito būsiu labai davolna biggrin.gif
Atsakyti