Įkraunama...
Įkraunama...

Gryni kišenėj - rami dūšia?

Kiek įmanoma - tik kortele. Piniginėje grynųjų dažniausiai nebūna, o jei planuoju išlaidas, kur kortele nepavyks atsiskaityti (pvz., sumokėti auklei, ar kur nepriima kortele) - iš anksto nusiimu, maždaug tiek, kiek reikės. Vaikams maistui irgi specialiai gryninamės, bet piniginės tuščios, namuose irgi grynųjų nelaikome - dėl elementariausio saugumo. Juk bankomatų - ant kiekvieno kampo, tikrai galima nusiimti ekstra atveju, jeigu ką.

Aš dar persivedu didžiąją dalį pinigų į neliečiamą sąskaitą (iš jos pinigų su kortele nusiimti neįmanoma), na, taupymo sumetimais. Einamojoje pasilieku nedaug. Tai tik vienintelį kartą buvo atvejis, kai stovėdama prie kasos su prekėmis staiga prisiminiau, kad mano einamoji nepapildyta, visi pinigai - neliečiamojoje. Laimei, tąkart turėjau su savim grynųjų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 17 rugpjūčio 2015 - 14:04
QUOTE(FLight @ 2015 08 17, 15:04)
Kiek įmanoma - tik kortele. Piniginėje grynųjų dažniausiai nebūna, o jei planuoju išlaidas, kur kortele nepavyks atsiskaityti (pvz., sumokėti auklei, ar kur nepriima kortele) - iš anksto nusiimu, maždaug tiek, kiek reikės. Vaikams maistui irgi specialiai gryninamės, bet piniginės tuščios, namuose irgi grynųjų nelaikome - dėl elementariausio saugumo. Juk bankomatų - ant kiekvieno kampo,  tikrai galima  nusiimti ekstra atveju, jeigu ką.

mes jau ir vaikams maistui nesigryniname. Moksleivio pazymejime yra aktyvuota elektronine pinigine, tai kas savaite pervedu reikiama suma ir viskas.
O jie jau pas save valgykloje atsiskaito.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2015 08 17, 15:20)
mes jau ir vaikams maistui nesigryniname. Moksleivio pazymejime yra aktyvuota elektronine pinigine, tai kas savaite pervedu reikiama suma ir viskas.
O jie jau pas save valgykloje atsiskaito.


Oj, mano svajonė toks variantas ... smile.gif Bet čia tikriausiai ne visose mokyklose taip?
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2015 08 17, 16:20)
mes jau ir vaikams maistui nesigryniname. Moksleivio pazymejime yra aktyvuota elektronine pinigine, tai kas savaite pervedu reikiama suma ir viskas.
O jie jau pas save valgykloje atsiskaito.


pas mus lygtai nuo rugsėjo irgi bus galima valgykloj atsiskaityti "moksleivio pažymėjimu" smile.gif

šiaip mes kaip ir Flight elgiamės - o šiaip piniginėj laikau iki 20 eur.. Puikiai užtenka. Nematau reikalo laikyti grynų pinigų.
Atsakyti
O aš skirtingai nei daugelis, mėgstu tik grynus, nemėgstu kortelėje pinigų... doh.gif man tada kažkaip aiškiau, ir smagiau, kai turiu "tikrų" pinigų. Ir skaičiuoti man juos labiau patinka, nei tuos kortelėje...
Atsakyti
Stengiuosi kuo mažiau grynųjų turėti pinigiėje, bet visai neturėti taip pat neišeina, nes dar labai daug kur pasitaiko, kad gali atsiskaityti tik grynais.
Atsakyti
O koks motyvas turėti kuo mažiau grynųjų?
Atsakyti
Aš piniginėje labai retai turiu grynųjų, viskas kortelėse, net kai turiu grynųjų - banknotus vistiek persivedu į kortelę. Koks to motyvas - paprasčiausias patogumas. Visuomet žinai kam, kur ir kada išleidai. Saugiau - nes, net jei ir pavogs piniginę, kortelę blokuosi ir nepatirsi nuostolių. Nereikia terliotis prie kasų su banknotais ir monetomis - viskas vyskta daug greičiau, ir kasininkėms nereikia rūpintis, kad neturės grąžos ir pan.
Atsakyti
Grynieji, realiai, praverčia tik kokiam turguj, kitur galima apsieiti ir be jų.
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 04, 11:59)
Grynieji, realiai, praverčia tik kokiam turguj, kitur galima apsieiti ir be jų.


į laukus čia šnekat doh.gif Užtenka ryšiui sutrikti, ir didžiausios eilės prekybcentry palieka vežimus su prekėm, nes pinigų tai neturi. Esat priklausomi ir kiekvienas jūsų centas kaip ant delno visiems prieinantiems prie jūsų sąskaitų. Gryni pinigai tai nors šioks toks privatumas ir saugumas. Labai trumparegiška naudotis tik elektroninėm paslaugom.
Atsakyti
nuo tada, kai pavogė piniginę, stengiuos turėti kuo mažiau grynų. dažniausiai turiu iki 10-20 eurų grynais. grynais moku tik valgykloje už pietus. visur kitur kortele. kad nepriimtų kortelės dar nėra pasitaikę g.gif man trumparegiškiau, kai žmonės nešiojasi dideles sumas grynais...

Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 11 04, 12:56)
į laukus čia šnekat  doh.gif Užtenka ryšiui sutrikti, ir didžiausios eilės prekybcentry palieka vežimus su prekėm, nes pinigų tai neturi. Esat priklausomi ir kiekvienas jūsų centas kaip ant delno visiems prieinantiems prie jūsų sąskaitų. Gryni pinigai tai nors šioks toks privatumas ir saugumas. Labai trumparegiška naudotis tik elektroninėm paslaugom.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kaip mano vyras sako: atjunk kur nors bent dienai su visam elektrą ir dalis žmonių patys save susinaikins, viskas tik elektronine forma doh.gif Absurdas. Nieko nėra geriau už gryną daiktą, už tikrumą.
Atsakyti