Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 08 23, 17:56)
Beje, atrodo, mane kviečia svočiaut už babkes  ax.gif Ar tik nesipildo giliai užkišti planai?  rolleyes.gif

thumbup.gif

QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 08 23, 18:36)
Na, kol kas bandysiu, kaip liaudis sako, už minimumą- tariamės, kad apmokės aprėdus, grožį (kad fotkių nesugadinčiau  lotuliukas.gif ), kelionės išlaidas ir šiek tiek jievrų "ant pėdkelnių" išmes  lotuliukas.gif Vis tik nesu profas kokis, o iš savo pusės galimybę įgyti patirties irgi vertinu. Be to, žmogai nori paprastų, tradicinių vestuvių be jokių superduper mandrysčių, o man tokios irgi labiausiai prie širdies. Taip kad...  ax.gif

Pats geriausias variantas pradžiai.

Na, sveikos 4u.gif
Grįžom bigsmile.gif
Daugiau įspūdžių ryt, nes šiandien nepajėgi nuo įspūdžių. Bet vestuvėse beveik nebuvo žmonių, kurie nebūtų pasiūlę eit piršliaut už babkes. Kai jau apdovanojom ir atsisveikinom kaip piršliai, svečiai kokias 2 minutes atsistoję plojo ir skandavo "ačiū". Net nepatogiai pasijutom. Bet šiaip viskas superiniai gerai thumbup.gif
Atsakyti
labas
dekui Ciocia Polia uz namucius
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 08 23, 17:56)
Beje, atrodo, mane kviečia svočiaut už babkes  ax.gif Ar tik nesipildo giliai užkišti planai?  rolleyes.gif

Mus ir kviecia i pirslius, dar nepasakem taip, bet visgi tema deduosi i favoritus, manau, kad sutiksim. Praejusi sestadieni gi buvo mano geriausios drauges, o dabar kviecia vyro geriausias draugas. Tad manau bendrausim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 08 23, 18:36)
Na, kol kas bandysiu, kaip liaudis sako, už minimumą- tariamės, kad apmokės aprėdus, grožį (kad fotkių nesugadinčiau  lotuliukas.gif ), kelionės išlaidas ir šiek tiek jievrų "ant pėdkelnių" išmes  lotuliukas.gif Vis tik nesu profas kokis, o iš savo pusės galimybę įgyti patirties irgi vertinu. Be to, žmogai nori paprastų, tradicinių vestuvių be jokių superduper mandrysčių, o man tokios irgi labiausiai prie širdies. Taip kad...  ax.gif



QUOTE(ablydute @ 2008 08 24, 21:25)
Mus ir kviecia i pirslius, dar nepasakem taip, bet visgi tema deduosi i favoritus, manau, kad sutiksim. Praejusi sestadieni gi buvo mano geriausios drauges, o dabar kviecia vyro geriausias draugas. Tad manau bendrausim  mirksiukas.gif


Labas merginos. Šaunuolės jūs 4u.gif
aš jau irgi rimčiau pradėjau ruoštis - šiandien pasisiuvau ir išsiuvinėjau maišus stalo išpirkimui. Visai nieko gavosi blush2.gif labai noriu kuo daugiau visko padaryti savo rankomis ir ne dėl to, kad pigiau, bet tiesiog norisi daugiau nuoširdumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 08 24, 21:18)
thumbup.gif
Daugiau įspūdžių ryt, nes šiandien nepajėgi nuo įspūdžių. Bet vestuvėse beveik nebuvo žmonių, kurie nebūtų pasiūlę eit piršliaut už babkes. Kai jau apdovanojom ir atsisveikinom kaip piršliai, svečiai kokias 2 minutes atsistoję plojo ir skandavo "ačiū". Net nepatogiai pasijutom. Bet šiaip viskas superiniai gerai  thumbup.gif

oi lauksim lauksim bigsmile.gif , sakau SM reikia statyti pagarbos lentą visuose lietuvos miestuose lotuliukas.gif , nes taip ir darbų gali prasimanyti ne tik tai ką biggrin.gif
Atsakyti
aga, geras daiktas yra super mamos. as pasidariau papkes, nu visai neblogai gavos, galesiu versla atidaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristask: 24 rugpjūčio 2008 - 22:38
QUOTE(Kristask @ 2008 08 24, 23:20)
aga, geras daiktas yra super mamos.  as pasidariau papkes, nu visai neblogai gavos,  galesiu versla atidaryt  lotuliukas.gif

Galėtum pasirodyti blush2.gif Man irgi reikia, bet dar nepriėjau.
Atsakyti
sveikos svociutes 4u.gif

jungiuosi i jusu gretas,nes spali startuoju rolleyes.gif

renkuosi po truputeli medziagele,bet tikiuosi ir jusu pagalbos,jei prireiks blush2.gif o jauciu tikrai prireiks mirksiukas.gif

gal galit pasakyt ar svocia turi buti su ilga suknia butinai g.gif
ir dar,kokia pasiderint spalva,jei pamerges geltonos iki keliu sukneles g.gif
Papildyta:
sveikinu visas jau startavusias svociutes su pergale,ir linkiu sekmes startuojant toliau 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, svociutes,

parskaiciau visas temas, bet tuo momentu nezinojau,kad musu jaunieji susitiks tik baznycios, tai dabar nezinau, ka reiketu man ir pirsliui pasalkyti pas jaunaja ir pas jaunaji islydint is namu, kai jie iseina is tu namu vieni. Nebeturiu laiko vel skaityti visko ispradziu.

Aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
labutis svociutes wub.gif
Na aš vakar dariau didijį apsipirkimą, praktiškai didesnę dalį visų reikalingų daiktų nusipirkau bazėje,10 sandėly, dabar jau reikia savo darbo įdėti ir savo meilės rolleyes.gif Tik norėjau pasiteiraut, jei vestuvės vienos dienos-kokiu eiliškumu geriau viską daryti - ketinam dovanoti varpelį, skarelę su 4 kampais ir paskui šeimos židinį. Tai klausimas - ar šeimos židinys pirma, ar šios smulkios malonios dovanėlės??ir dar, kada jaunuosius "paverst" šeimininkais - kaip suprantu jau po šeimos židinio įteikimo ,taip?
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 08 25, 09:55)
Galėtum pasirodyti  blush2.gif  Man irgi reikia, bet dar nepriėjau.




blush2.gif kad nemoku ikelt,
bandau taip kol normaliai issikaiskinsiu kaip idet.
http://public.fotki....stask/kristask/ blush2.gif
Atsakyti
Gražios papkės thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli apmastymui, o jeigu loterija daryti be jokiu tortu, tiesiog istraukia lapeli ar kazkoki kupona ir ten dovanos trumpas pavadinimas, tiesiog, taip neliktu ir kiti be dovaneliu, nes visviena manau dar apdovanoti geriausius. Ar paprasciausiai pabaigoje vestuviu iteikt visiems po mini dovanele, pvz zvakutes-sirdutes supakuotas (gaila jaunuju nuotraukos neturiu), o vyrams...chm...ka nors. g.gif
Atsakyti