Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

QUOTE(Bėganti @ 2008 10 07, 10:31)
Laba diena.

Niu ka, einu rinkti info... Nors vestuves dar toloka, bet reikia is anksto susidet tokios puikios info, kiek cia radau, kad pries veselia nereiktu "po prakaitu" narsyti smegenyse ir visur kitur wink.gif

Kiek paskaiciau-saunuoles thumbup.gif tiek visko prisimaste, kad super!

Prasom prasom prisijungti 4u.gif . O kada vesele g.gif
Papildyta:
QUOTE(evesunny @ 2008 10 07, 16:41)
Sveikutes visos pirslienes ir joms prijauciancios,

nespejau susituokti, o draugai jau kviecia buti pirsliais ju vestuvese. Dabar beveik gyvenu SM  rolleyes.gif  ideju prisirinkau gal jau keturiom vestuvem, beliko atsirinkti pacias paciausias ir kibti i darbus  cool.gif  Mano startas Gruodzio 27, neiprasta data, teks daug ka derinti prie netradicisko vestuvems oro, nors kita vertus maniskis dziaugiasi, sako ooo labai gerai, nieko per daug galvot nereikes - Kaledu metas, ateisim kaip Kaledu senelis ir snieguole  rolleyes.gif

Saunu kad nauju nariu musu gretose 4u.gif vis daugiau. Ovisai nieko ideja buti Kaledu senelis ir snieguole biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dovven @ 2008 10 08, 08:04)
Labas rytas,

Nor dar toli bet jau pradejau nervintis, gal gali jau svociavisi svociute i AZ atsiusti saladainiu maketeli. Jau keliu prasiau, bet nesulaukiu. Ir kaip jus darote ar visus saldainius spaudinate spalvotai,  o gal kitus nespalvotai, bet ant spalvoto popieriaus.

Dar manes jaunoji klause, kas baznycioje atvedus prie altoriaus nuima nuometa, nes jei as gerai supratau tai jis bus uzdenges veida ir dar kas paiima jaunosios puokste  ar ji turi rankose, kai tukia kunigas prie altoriaus wink.gif

Maketeliu neturiu, nes nedariau, o seip ir pati noreciau, jei kas atsiustu.
Jei atves tetis, tai jis ir atidengia ir pabuciuoja nuotaka ir perduoda jaunajam. O puokste laiko jaunoji savo rankose arba paduoda pirsliui . pas mus taip buvo
Atsakyti
del saldainiu popiereliu,tai man drauge padare,nes pati tokiu dalyku nemoku blush2.gif tiesiog uzdejo nuotrauka ir uzrase vestuviniai,spausdinau ant spalvoto popieriaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimute @ 2008 10 08, 13:43)
del saldainiu popiereliu,tai man drauge padare,nes pati tokiu dalyku nemoku blush2.gif tiesiog uzdejo nuotrauka ir uzrase vestuviniai,spausdinau ant spalvoto popieriaus doh.gif


O ant spalvoto ar graziai atrodė? g.gif
Atsakyti
Aš visus saldainių popieriukus spausdinau spalvotai, išėjo apie 150 popieriuku, po 6 į vieną lapą, man gražiau atrodo ir matosi, kad daugiau darbo ir pastangų įdėta tiems saldainiams padaryti. Vyniojau "EXTRA" saldainius.

Dar dėl puokštės laikymo norėčiau pasakyti, kad yra toks prietaras, jog jaunoji negali niekam kitam duoti jos laikyti, kažkaip laimę atiduodi. Ir dar, kad jaunoji neturi dėtis jokių karoliukų, nes tai reiškia ašaras gyvenime. Aš jau pradedu tuo prietaru tikėti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(temba @ 2008 10 08, 14:36)
Aš visus saldainių popieriukus spausdinau spalvotai, išėjo apie 150 popieriuku, po 6 į vieną lapą, man gražiau atrodo ir matosi, kad daugiau darbo ir pastangų įdėta tiems saldainiams padaryti. Vyniojau "EXTRA" saldainius.

Dar dėl puokštės laikymo norėčiau pasakyti, kad yra toks prietaras, jog jaunoji negali niekam kitam duoti jos laikyti, kažkaip laimę atiduodi. Ir dar, kad jaunoji neturi dėtis jokių karoliukų, nes tai reiškia ašaras gyvenime. Aš jau pradedu tuo prietaru tikėti wink.gif

idomiai cia tu su tais karoliukais parasei g.gif , o kaip tada papuosalai tinka, tik kad kazko apvalaus negali buti.
Atsakyti
QUOTE(temba @ 2008 10 08, 14:36)
Aš visus saldainių popieriukus spausdinau spalvotai, išėjo apie 150 popieriuku, po 6 į vieną lapą, man gražiau atrodo ir matosi, kad daugiau darbo ir pastangų įdėta tiems saldainiams padaryti. Vyniojau "EXTRA" saldainius.

Dar dėl puokštės laikymo norėčiau pasakyti, kad yra toks prietaras, jog jaunoji negali niekam kitam duoti jos laikyti, kažkaip laimę atiduodi. Ir dar, kad jaunoji neturi dėtis jokių karoliukų, nes tai reiškia ašaras gyvenime. Aš jau pradedu tuo prietaru tikėti wink.gif

Popieriukai ir man kažkaip prabangiau atrodo atspausdinti spalvotai. Bet gal brangoka, jei mokėti reikia ax.gif
Nežinojau tokio prietaro, bet mūsiškė nuotaka nedavė niekam palaikyti savo puokštės. Tiesiog nepagalvojo apie tai.
Atsakyti
tiesiog toks prietaras, o kas kaip jį apeina, tai čia panašiai kaip - taisyklės tam, kad jas laužytum wink.gif Manau kad geriausiai nesidėti nieko, ir taip jaunoji visada gražiausia. Net įdomu kaip kataloguose jaunosios atrodo, man gražu ir be papuošalų, o gal galima juostelę užsideti jeigu tinka. Sako, kad grandinėlės akutės irgi netinka, žodžiu kas panašu į ašarą tas negerai, bet čia prietaras tik... smile.gif Aš dėjausi vėrinį iš daaaaug karoliuku smile.gif, manau galėjau ir nesidėti, gal laimingesnė bučiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(temba @ 2008 10 08, 16:39)
tiesiog toks prietaras, o kas kaip jį apeina, tai čia panašiai kaip - taisyklės tam, kad jas laužytum wink.gif Manau kad geriausiai nesidėti nieko, ir taip jaunoji visada gražiausia. Net įdomu kaip kataloguose jaunosios atrodo, man gražu ir be papuošalų, o gal galima juostelę užsideti jeigu tinka. Sako, kad grandinėlės akutės irgi netinka, žodžiu kas panašu į ašarą tas negerai, bet čia prietaras tik... smile.gif Aš dėjausi vėrinį iš daaaaug karoliuku smile.gif, manau galėjau ir nesidėti, gal laimingesnė bučiau  lotuliukas.gif

4u.gif neliudek, o gal antra gyvenimo dalis bus gera . thumbup.gif
Atsakyti
ačiū loretita2 už gerus palinkėjimus smile.gif
Atsakyti
[quote=temba,2008 10 08, 17:03]
ačiū loretita2 už gerus palinkėjimus smile.gif
[/quot
Žinok man atrodo, ar su karoliukais, ar be karoliukų, tų ašarų visada būna mirksiukas.gif Reikia tik visada galvoti, kad kiekvieną tamsią minutę pakeičia šviesi 4u.gif
Atsakyti

1. Ссылка
2. Картинка в тексте
3. Превью - увеличение по клику
6. HTML: картинка в тексте
7. HTML: превью - увеличение по клику
8. BBCode, строчные буквы: картинка в тексте
9. BBCode, строчные буквы: превью - увеличение по клику
10. Картинка


bandau ideti foto saldainiu,radau kelias uzsilikusias,aisku jei iseis idet blush2.gif
Papildyta:
jauciu kazkokia nesamone gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimute @ 2008 10 08, 20:24)
1. Ссылка
2. Картинка в тексте
3. Превью - увеличение по клику
6. HTML: картинка в тексте
7. HTML: превью - увеличение по клику
8. BBCode, строчные буквы: картинка в тексте
9. BBCode, строчные буквы: превью - увеличение по клику
10. Картинка
bandau ideti foto saldainiu,radau kelias uzsilikusias,aisku jei iseis idet blush2.gif
Papildyta:
jauciu kazkokia nesamone gavosi g.gif

biggrin.gif mane ismoke , dabar tave pamokysiu. eini cia http://keep4u.ru/, pasirenki nuotrauka, poto spaudi zagruzit, poto 3numeri nukopini ir atkopini cia i atsakyma
Atsakyti