Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

Man vestuves rugsejo 20 ir kitos 27 d. Antrose busiu liudininke, o dar scenarijaus irgi nepasiruosiau, perskaiciau tik tris temas cia, bet dar ooooo kiek liko paskaityt, nes visada norisi savo jauniesiem grazia svente padaryti smile.gif Butinai pasidalinsiu irgi savo nuotykiais wink.gif Ir labai aciu visom mamytem ir siaip dalyvem uz saunias idejas. Dabar uzmanymu nenoriu pasakoti, nes zinau kad mano jaunoji skaitineja irgi SM forumus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(temba @ 2008 08 26, 22:45)
Man vestuves rugsejo 20 ir kitos 27 d. Antrose busiu liudininke, o dar scenarijaus irgi nepasiruosiau, perskaiciau tik tris temas cia, bet dar ooooo kiek liko paskaityt, nes visada norisi savo jauniesiem grazia svente padaryti smile.gif Butinai pasidalinsiu irgi savo nuotykiais wink.gif Ir labai aciu visom mamytem ir siaip dalyvem uz saunias idejas. Dabar uzmanymu nenoriu pasakoti, nes zinau kad mano jaunoji skaitineja irgi SM forumus wink.gif

tik po vestuviu nepamirsk pasidalinti idejomis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mane domina kuo užrašė tuos akmenukus ši ideja thumbup.gif ?
Man vienas dalykas labai neduoda ramybės kokio didžio turi buti tas scenarijus nes nesinori ten istisai stoveti ir kalbeti nes juk sveciam pabos kaip atrasti ta aukso viduriuka?kokios apimties jusu scenarijai?Ka aptariat su muzikantais ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ljn: 26 rugpjūčio 2008 - 22:50
As tai irgi noriu padekoti visoms cia pasisakiusioms svociutems 4u.gif Oi, kaip aciu uz sita lobyna clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ljn @ 2008 08 26, 23:47)
Sveikutes 4u.gif  mane domina kuo užrašė tuos akmenukus ši ideja thumbup.gif ?

Markeriu
QUOTE(Ljn @ 2008 08 26, 23:47)
Man vienas dalykas labai neduoda ramybės kokio didžio turi buti tas scenarijus nes nesinori ten istisai stoveti ir kalbeti nes juk sveciam pabos kaip atrasti ta aukso viduriuka?kokios apimties jusu scenarijai?Ka aptariat su muzikantais ?
Mano scenarijus gal 4 lapų buvo, 14 šriftu su 1,5 tarpais. TAi visai nedaug. Maždaug kaip planelis, tik su tais dalykais, kuriuos tikrai perskaityt reikėjo. Su muzikantais eigą aptart reik. Maniškiai, va, niekaip nenorėjo sutikt, kad židinys pradžioj, o komendantai paskui.
Atsakyti
QUOTE(Ljn @ 2008 08 26, 23:47)
* mane domina kuo užrašė tuos akmenukus ši ideja thumbup.gif ?
**kokios apimties jusu scenarijai?Ka aptariat su muzikantais ?

* toks specialus markeris ant CD užrašymui. yra įvairių wspalvų, aš pirkau auksinį
** turėjau trumpą planą (vieno lapo) ir ilgesnį si žodžiais ir priemonėm paraštėje.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2008 08 27, 08:33)
Markeriu
Mano scenarijus gal 4 lapų buvo, 14 šriftu su 1,5 tarpais. TAi visai nedaug. Maždaug kaip planelis, tik su tais dalykais, kuriuos tikrai perskaityt reikėjo. Su muzikantais eigą aptart reik. Maniškiai, va, niekaip nenorėjo sutikt, kad židinys pradžioj, o komendantai paskui.

nu amn kazkokia nesamone, man visai normalu, kad piriau zidinys. Pas mane ir taip buvo- logine seka man atrodo- nauja seima, tai ir jos zidinys uzsdegamas.
Atsakyti
Sveikos,

Senai berasiau. Pirsliausiu tik lapkricio pabaigoje. Bus nemaža vestuvė. Norečiau paklausi. Gal ka turite apie piršlio korimą, nes jau dvejose vestuves pirslaivau, bet niekada nekoriau savo pirslio biggrin.gif Šį kartą lyg ir noretume pabandyti. Jei ka idomaus turite atsiuskite į AŽ. Busiu labai dekinga. Ir dar noriu paklausti. Būsimosiose vestuvėse bus anglų. Su pirsliu kalbame kitom kalbom sad.gif Gal turite patirties ka su jais daryti. kažkada senai lyg ir buvau atradusi tema siuo klausimu, bet dabar niekur nerandu. Aciu uz pagalbą.
Atsakyti
apie pirsliu korima radau kitame skyrelyje. Bet jaei ka idimaus turite busiu dekinga jei pasidalinsite informacija. Aciu
Atsakyti
Visoms,laba diena. smile.gif
Man teko labai prakaituoti 22 rugpjucio.Ka suplanavau,beveik viskas pavyko.Tik buvo mazai laiko.Antra diena buvo labai sutrumpinta.
Noriu padekoti visoms uz pagalba ir patarimus.Visoms sekmes,stiprybes,geros nuotaikos ir linksmu vestuviu oro_buckis.gif .
Atsakyti
Anna, pasakok placiau - kas pavyko, kas ne... kas patiko.... kas ne.. Kaip muzikantai ? Ar patikai sveciam, janiesiems ? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labukas mamulytes 4u.gif

Jungiuosi ir as i jusu buri. Mano startas rugsejo viduryje. Nemazai informacijos cia radau, ir scenariju, ir zaidimu pasirinkau.
O gal dar galetumet pasakyti kur Kaune graviruoja taures? g.gif
Ir kur tuos muiliukus galima pasidaryti(rozes ziedeliu), ar ju yra pirkti kokioj parduotuvej? g.gif
Atsakyti