Įkraunama...
Įkraunama...

Autokėdutės 9-18kg

QUOTE(jaunojimistika24 @ 2014 10 02, 10:20)
Sveikos mamytes, labai reikia kad padetumet apsispresti del automobilines kedutes. Esu nuziurejusi dvi kedutes t.y. maxi cosi tobi ir maxi cosi priori xp. nuo 9 iki 18 kg. gyvai pamatyti negaliu, nes yra is kito miesto, perku pagal skelbima. Kaip neapsipirkti, kad nesigaileti paskui. Gal kurios mamytes vaikuciai turi ar yra isbande abi sias kedutes, ar ju plotis skiriasi, kaip ziema.... Patarkit. g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  aciu

Yra atskira tema šių dviejų kėdučių palyginimui, skaitykit ir daug kas paaiškės
http://www.supermama...?...1787&st=120
Atsakyti
Kas man gali atsakyti.
Automobilinė kėdutė "kiddy phoenixfix pro 2" 9-18 kg, ar tas staliukas tvirtinamas tik su automobilio saugos dirzais? Ta prasme, nepaisant to, kad automobilyje yra isofix, automobilio diržai vistiek reikalingi šiai kedutei? Ar taip?
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2014 10 08, 16:56)
Kas man gali atsakyti.
Automobilinė kėdutė "kiddy phoenixfix pro 2" 9-18 kg, ar tas staliukas tvirtinamas tik su automobilio saugos dirzais? Ta prasme, nepaisant to, kad automobilyje yra isofix, automobilio diržai vistiek reikalingi šiai kedutei? Ar taip?


taip, automobilio diržu tvirtinamas staliukas.
Atsakyti
Kalbama, kad kėdutės 0-18 kg geriau nei 9-18 kg. Bet kuo jos geriau, jei, kiek teko girdeti, 0-18 kėdutėse, vaikui nuo 9 kg išsima tas paklotėlis/paminkštinimas, tai ji kaip ir tampa tokia kaip nuo 9-18...?
Susisuko galva, vaikui 7,5 men, sveria beveik 10 kg, tvirtai nesedi kol kas, nežinom, kokia pirkti: 9-18 ar 0-18? Reikalavimai: izofix, veidas i kelia, kuo geresnė miegojimo padetis. Gal patartumėte? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2014 10 09, 18:35)
Kalbama, kad kėdutės 0-18 kg geriau nei 9-18 kg. Bet kuo jos geriau, jei, kiek teko girdeti, 0-18 kėdutėse, vaikui nuo 9 kg išsima tas paklotėlis/paminkštinimas, tai ji kaip ir tampa tokia kaip nuo 9-18...?
Susisuko galva, vaikui 7,5 men, sveria beveik 10 kg, tvirtai nesedi kol kas, nežinom, kokia pirkti: 9-18 ar 0-18? Reikalavimai: izofix, veidas i kelia, kuo geresnė miegojimo padetis. Gal patartumėte? Ačiū.



nuo 0 kur yra kėdutės tai montuojasi veidu į galinį stiklą, tik vėliau - į kelią. vežti vaiką nusuktą yra daug saugiau - pasidomėkit saugumo testais.

jūsų reikalavimus atitiktų maxi cosi milofix, ir dar kažkokia maxi cosi, bet ten jau kaina gaunasi apie 2t, nes bazė atskirai perkasi 4u.gif
Atsakyti
Laba, gal kuri zinote keduciu, besisukiojanciu i sonus? Zinau Maxi cosi axiss, renolux 360. Gal dar yra kitu firmu?
Atsakyti
QUOTE(Sampara @ 2014 10 23, 18:27)
Laba, gal kuri zinote keduciu, besisukiojanciu i sonus? Zinau Maxi cosi axiss, renolux 360. Gal dar yra kitu firmu?



daugiau nežinau bet jei gerai pamenu, tai jų saugumo testai ne kokie, ir kaip parduotuvėje sake, tai daug kas klaidingai galvoja kad ir važiuojant galima kėdutę pasukti, neva vaiką pamaitinti patogu ir pan. deja ne. aš savo vaikui tokios nepirkčiau 4u.gif nors mano nugara būtų dėkinga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 10 24, 13:17)
daugiau nežinau bet jei gerai pamenu, tai jų saugumo testai  ne kokie, ir kaip parduotuvėje sake, tai daug kas klaidingai galvoja kad ir važiuojant galima kėdutę pasukti, neva vaiką pamaitinti patogu ir pan. deja ne. aš savo vaikui tokios nepirkčiau  4u.gif  nors mano nugara būtų dėkinga doh.gif

Dekui uz atsakyma 4u.gif Pasukamos norim ne del to, kad vaziuojant pasukti galima butu. Bet kadangi vaikai mano ilgi biggrin.gif tai sunku isodint/islaipint. Su vyresniaja turejom paprasta, nesisukancia, tai labai sudetinga budavo iskelinet, ypac jei miegodavo.
Reikes pasidomet dar del saugumo, nes nebuvau girdejus sito. Atrodo lyg ir raso,kad standartus atitinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sampara @ 2014 10 27, 11:06)
Dekui uz atsakyma 4u.gif  Pasukamos norim ne del to, kad vaziuojant pasukti galima butu. Bet kadangi vaikai mano ilgi biggrin.gif tai sunku isodint/islaipint. Su vyresniaja turejom paprasta, nesisukancia, tai labai sudetinga budavo iskelinet, ypac jei miegodavo.
Reikes pasidomet dar del saugumo, nes nebuvau girdejus sito. Atrodo lyg ir raso,kad standartus atitinka  g.gif



tai standartus jos visos atitinka, bet saugumo testais pasidomekit

man "patiko", drauge pirko vaikutyje autokedute, ir paklause, kodel kainos tiek skiraisi keduciu, tai zinot ka pasake? tik kaina ir skiriasi, o visos jos vienodai saugios doh.gif

tipo nauja kedute uz 200 vienodai saugi kaip ir uz 1200 doh.gif
Atsakyti
Turiu Peugeot 206 2-jų durų, ieškau autokėdutė nuo 9 kg, kokia kėdutė galite parekomenduoti kad tilptu į mažą mašiną? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, norėčiau paprašyti Jūsų parasyti savo nuomonę, apie Romer king II LS autokėdutę, nes planuoju ją isigyti, bet žinant koks mūsų laikais platus pasirinkimas neesu tikra ar išsirinkau tinkamą varianta, nes pastaroji nėra jau tokia pigi.. .Gal atsiras kas jau tokią turi ? Gal jau ir minusų kokių pastebėjot?

Ačiū labai už atsakymus iš anksto smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, gal galetumet apsviesti kas per kedute yra romer king plus TS, (siuo metu daug kas parduoda skelbimuose)? Tokio modelio niekur nerandu.. Ar cia tiesiog senesnis modelis, kokios jo specifikacijos?
Atsakyti