Įkraunama...
Įkraunama...

Padėka

QUOTE(tulpė @ 2008 09 30, 15:21)
tai kur jis dirba - AK ar VGN?



As pas ji gimdziau AK.
Atsakyti
QUOTE(tulpė @ 2008 09 30, 16:21)
tai kur jis dirba - AK ar VGN?

ir ten ir ten smile.gif
Atsakyti
Žemai lenkiu galvą prieš gyd. Kalinauską, jei ne jis, šiandien nesūpuočiau savo mažojo stebūkliuko. Gimdžiau VGN
Atsakyti
Noriu padekoti gyd. R. Pazerai uz didziule moraline parama, pagalba bei profesionaluma pasitinkant mano mazyli 4u.gif
Atsakyti
Dėkoju gyd. M. Jaržemskienei (VGN) už profesonalų darbą, paramą, dėmesingumą, gimstant mano dukrytei...Tik šios gydytojos dėka auginame Saulę... 4u.gif
Atsakyti
NORIU PADEKOTI LABAI NOUSTABIAI DAKTAREI ANGELEI PUZENEI!DAKTARE LABAI SUPER IR KAIP ZMOGUS LABAI MOLONI>SU PAGARBA SONA irMAZAS DAIVARELIS thumbup.gif clap_1.gif doctor.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(bankininke @ 2008 08 25, 16:58)
O man atrodo, kad gydytojai cia tikrai neskaito wink.gif.Jeigu jie dar ir supermamoj sedetu, tikrai gimdymu priimti nespetu. Siulau ieskoti padekai kitu budu  tongue.gif



Dar ir kaip paskaito, pati gydytoja uzsimine...
Atsakyti
Noreciau is visos sirdies padekoti visam Raudonojo kryziaus, akuserijos skyrio personalui,kurie idejo labai daug pastangu nuo lapkricio 21d. iki gruodzio 1d. Ypac vedejai A.Puzienei ir daktarei D.Sakalauskaitei. 4u.gif 4u.gif 4u.gif ., niekada nepamirsiu ka JUS padaret del manes. DIDELIS JUMS ACIU. good.gif
Atsakyti
Noreciau padekoti infektologei A.Marcinkutei. Jei ne si gydytoja,dabar neturetume sunaus.Tik sios gydytojos deka nebuvo nutraukta musu maziaus gyvybe wub.gif ji sugebejo nuteikti mane optimistiskai,skirti teisinga gydyma (turejau umia toksoplazmoze nestumo metu).Labai didelis aciu thumbup.gif
Atsakyti
Didelis ACIU gydytojui R. Pažėrai už pagalbą ir rūpinimąsi pasitinkant musu mazyli thumbup.gif
Atsakyti
O aš noriu pasakyti didelį AČIŪ gydytojai Stancelienei (ar Stoncelienei, gerai neįsidėmėjau tikslios pavardės) iš Druskininkų ligninės, kuri nuoširdžiai rūpinosi manim ir mano mažiuku, kai man grėsė persileidimas. Jos dėka mūsų atostogos Druskininkuose baigėsi laimingai, o mano mažius atėjus laikui sėkmingai išvydo šį pasaulį ir dabar jau vaikšto palei sienas laimingas biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū gydytojai Agnei Meškaitei. Ji verta medalio. JI PATI GERIAUSIA thumbup.gif
Atsakyti