Įkraunama...
Įkraunama...

Padėka

noreciau nuosirdziai padekoti AK akuserei O.Kimso it gydytojui M.Balniui.labaaaaaaaai aciu jums thumbup.gif
Atsakyti
isreiskiu padeka gydytojui Podzerai ir aukuserei Rutai is VGN
Atsakyti
gimdziau VGN ir esu labai labai tuo patenkinta smile.gif
gimdyma prieme daktaras vardu Robertas, bet vat niekaip- negaliu prisiminti jo pavardes. esu jam tikrai labai labai dekinga uz didele moraline pagalba gimdymo metu. jis tikras savo darbo meistras.
beje, ar jo pavarde negaletu buti Podzera? gal kas zino?
Atsakyti
QUOTE(salomejka @ 2009 09 14, 09:23)
isreiskiu padeka gydytojui Podzerai ir aukuserei Rutai is VGN



Gydytojo pavarde yra PAZERA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tundriukas @ 2009 09 27, 20:04)
gimdziau VGN ir esu labai labai tuo patenkinta  smile.gif
gimdyma prieme daktaras vardu Robertas, bet vat niekaip- negaliu prisiminti jo pavardes. esu jam tikrai labai labai dekinga uz didele moraline pagalba gimdymo metu. jis tikras savo darbo meistras.
beje, ar jo pavarde negaletu buti Podzera? gal kas zino?




jo jo.cia jis :)pavarde tikrai yra Pazera ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salomejka: 12 spalio 2009 - 08:12
biggrin.gif O MES DEKOJAM GYD.L.SKUTAITEI JI PUIKEJ ATLIKO SAVO DARBA,DABAR LAUKSIM JOS SUGRIZTANCIOS IS EMIRATU PO 3 METU KAD GALETUME PAGYMDIT SESIE biggrin.gif GYMDZIAU VGN
Atsakyti
Mes su suneliu Nikita kuriam jau beveik 8 men norime padekoti E.Tvarionavicienei is VGN.. 4u.gif ..tikrai geras savo srities daktaras clap_1.gif didelis didelis jums DEKUI 4u.gif
Atsakyti
"Didumas to, kas mumyse is meiles auga ir gerumo.
Tai nuo taves cia taip sviesu, nuo zodzio sitaip pasakyto,
Nuo pagalvojimo balsu: turbut ne del saves esu -
esu turbut del ko nors kito" (Just.Marcinkevicius)

Nuosirdziausiai dekojame Vilniaus Universitetines vaiku ligonines, neisnesiotu naujagimiu skyriaus personalui ir gydytojai p.Laimutei Strupienei uz suteikta profesionalia pagalba, rupesti ir siluma, globojant musu coliuke. ACIU 4u.gif

A.M.F. Zacharevic
Atsakyti
Didelis didelis aciu gyd. S.Daubariui ir akuserei Rasai is AK. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai dziugu kad dar yra tokiu zmoniu. bigsmile.gif
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju daktarui Romoaldui Juršėnui, padėjusiam ateiti į šį pasaulį abiem mano vaikučiams.
Atsakyti
Aciu gyd. Dianai Jatuzienei! 4u.gif
thumbup.gif
Atsakyti
As irgi noriu be galo padekoti daktarui R. Jursenui 4u.gif 4u.gif Uz tai, kad padejo man susilaukti dukreles, sekmingai ja isnesioti ir dar sekmingiau pagimdyti ax.gif Ir manau, kad sis daktaras yra tikrai pats puikiausias, nuosirdziausias, profisionaliausias, pats paciausias blush2.gif
Atsakyti