Įkraunama...
Įkraunama...

Padėka

Ir mes noretume padekoti gydytojai L.Sirsinaitienei uz tinkamus sprendimus, puikiai atlikta operacija, greitai atsigaunancia mama ir sveika mazyle 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Evita Sredinskyte dekoja uz jos givybes piemima Gyd.Alinai Keblikienei ir linki jai priimti dar milijona sveikuciu ir mazuciu leliuku.ACIU!!!!!!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo COCOS: 20 liepos 2012 - 23:05
As labai dėkinga VGN gydytojui Kęstučiui Šklėriui.Padėjo nepasimesti ir kontroliuoti gimdymą,dažnai lankė palatoje ir atsakė į visus klausimus.Su jo pagalba susilaukėm antrojo mažylio.
Atsakyti
Dekoju gydytojai Variakojienei. tikrai nuosirdziai rupinosi mumis.
Atsakyti
Didelis dėkui gydytojai Marijai Diliautienei, padėjusiai gimti jau dviems mūsų turtams wub.gif Nuostabi gydytoja sveikatos jai ir stiprybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nuoširdi, rūpestinga, maloni ir šilta, kaip mama ax.gif
Atsakyti
Dėkojame VGN gyd. Kęstučiui Šklėriui už pagalbą gimdyme. Už profesionalumą, humaniškumą, geros nuotaikos palaikymą. Ačiū!!!
Atsakyti
Dėkoju Kęstučiui Šklėriui, už nuoširdų bendravimą, pagalbą ir paramą gimdymo metu aciuks.gif
Atsakyti
Dėkoju Kęstučiui Šklėriui už išgelbėtą gyvybę, rūpestingumą, žmogiškumą 4u.gif Nuostabus gydytojas 4u.gif
Atsakyti
Zemai lenkiu galva pries gydytoja Dalyte Variakojiene (VGN) - ji padejo ateiti i si pasauli mano dukrytems Augustei ir Aleksandrai smile.gif tokio profesionalumo ir atsidavimo darbui linkiu is jos pasimokyti ir visiems kitiems daktarams smile.gif
Atsakyti
Laba diena,


atėjau ir aš padėkoti VGN gydytojui akušeriui ginekologui Kęstučiui Šklėriui. Puikus gydytojas, be priekaištų valdo situaciją, palaiko gerą nuotaiką. Didelis didelis ačiū jam padėjus ateiti mūsų trečiam sūneliui.
Įdomu tik, ar jie mato tas padėkas, nes norėtųsi jam padėkoti ir asmeniškai.
Atsakyti
O aš noriu padėkoti 2 nuostabiems gydytojams akušeriams ginekologams, labai man padėjusiems pačiu svarbiausiu gimdymo momentu - jaunam, bet perspektyviam, labai maloniam, ramių nervų Mindaugui Balniui ir nuostabiam, savo darbui 100% atsidavusiam Rimantui Griciui. Ačiūūū notworthy.gif
Atsakyti
Dėkoju puikiam gydytojui R.Juršėnui, akušerei Jovitai Eidukonienei ir Santariškių skyriaus komandai, su kuria teko susidurti 4u.gif
Atsakyti