Įkraunama...
Įkraunama...

Literatūra apie kvepalus

QUOTE(Cikadelė @ 2008 08 29, 18:39)
O gal žinote, kuriose internetinėse parduotuvėse galima užsisakyti, kad siųstų į Lietuvą ax.gif
nes gyvenu ne Vilniuje ir tokių knygų mano mieste nėra schmoll.gif
o knygų labai labai norisi 4u.gif
arba žinot, gal per kokį tarpininką galima užsisakyti? g.gif


Uzsisakineju per amazon.uk smile.gif Lietuvoj turi pasirodyti "Kvepalu pasaulis" ar kaip ten . Maciau didziausia reklama Lietuvoj, o kaip knygynuose ner, taip ner. Gal kas matet? ax.gif

Regis, maciau zurnale. Einu ieskot reklamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JVana @ 2008 08 29, 21:11)
Lietuvoj turi pasirodyti "Kvepalu pasaulis" ar kaip ten . Maciau didziausia reklama Lietuvoj, o kaip knygynuose ner, taip ner.

Knygynuose sako, kad tai senai isleista knyga, kurios tirazas jau pasibaiges, o apie nauja leidima nieko negirdejau - ar nebus cia tik "antis"? Ir reklamu niekur neteko matyti g.gif
Atsakyti
jeigu 'kvepalų pasaulis' f.pavios, tai tikrai sena, taigi su buckiuku išsiaiškinom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2008 08 29, 21:53)
jeigu 'kvepalų pasaulis' f.pavios, tai tikrai sena, taigi su buckiuku išsiaiškinom biggrin.gif


Pries griztant i Lietuva si Birzeli, tikrai maciau Laimos ar Moters zurnale sios knygos reklama. Neisidemejau autoriaus, tik maliaus po Vilniaus knygynus ir visi guzciojo peciais. Jei butu sena knyga ir plius pasibaigusiu tirazu, negi reklamuotu? Atrodo, kad taip iseina.

Buckiukas minejo, kad, regis, knyga isleista 1998 metais, taip? Butu keista, kad reklamuotu 10 senumo knyga. Teks kada prisedus pervartyt zurnalus.
Atsakyti
aš tik mačiau, kaip už kryžiažodį tą knygą dovanų siūlė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2008 08 30, 08:18)
aš tik mačiau, kaip už kryžiažodį tą knygą dovanų siūlė rolleyes.gif


Gali buti.. Nesigiliniau. Pamaciau knyga, pavadinima, isiminiau ir noriu knygos biggrin.gif

Vadinasi taip ir bus. Teks Buckiukui duot man ja bent pavartyt smile.gif

Aciu, Katalike smile.gif
Atsakyti
Bet kažkaip pažiūrėjau dabar į amazon.com, tai į Lietuivą jie nesiunčia mastau.gif

Note: non-U.S. buyers at Amazon Marketplace must be located in a country covered by Amazon.com Payments.
Amazon Payments Countries

Australia
Belgium
Brazil
Canada
Denmark
Finland
France
Germany
Hong Kong
Iceland
Ireland
Italy
Japan
Republic of Korea
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Portugal
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
United Kingdom (England, Northern Ireland, Scotland, and Wales)
United States (including U.S. protectorates)


tai o kaip atsisiuntėt? aš jau ruošiausi užsisakyti šį tą, bet dabar net nežinau ką daryt...beje perkat visiškai naujas ar ir ,,padėvėtas" knygas?
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 08 31, 13:40)
Bet kažkaip pažiūrėjau dabar į amazon.com, tai į Lietuivą jie nesiunčia mastau.gif

Praeitą žiemą atsisiuntėm knygą iš Amazon (naują, ką tik išleistą). Nebent nuo to laiko kas pasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 08 31, 14:40)
Bet kažkaip pažiūrėjau dabar į amazon.com, tai į Lietuivą jie nesiunčia mastau.gif

Note: non-U.S. buyers at Amazon Marketplace must be located in a country covered by Amazon.com Payments.
Amazon Payments Countries

Australia
Belgium
Brazil
Canada
Denmark
Finland
France
Germany
Hong Kong
Iceland
Ireland
Italy
Japan
Republic of Korea
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Portugal
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
United Kingdom (England, Northern Ireland, Scotland, and Wales)
United States (including U.S. protectorates)


tai o kaip atsisiuntėt? aš jau ruošiausi užsisakyti šį tą, bet dabar net nežinau ką daryt...beje perkat visiškai naujas ar ir ,,padėvėtas" knygas?


žiūrėk čia http://www.amazon.co...p;nodeId=596194
siunčia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 08 28, 20:53)
Ar kas nors jau yra vartęs šią knygą? rolleyes.gif

user posted image



Morepink, o tu neskaitei bloggeriu atsiliepimu apie sia knyga? Siaip ja daugelis yra nusivyle, nes reziumuoju: knyga neaiskios strukturos, nemotyvuotas kvepalu pasirinkimas ir ivertinimas, jauciasi simpatija vieniems mados namams ir nesimpatija kitiems. Visi kvepalai vertinami balais penkiabaleje sistemoje (cia tai jau man labai atgrasus bruozas viska sukisti i vertinimo skales). Zodziu, knyga ne faktine, o Luca Turin subjektyvios nuomones isdestymas. Skaiciau, kad kai kurie kvapai yra svelniai tariant "suvaryti". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2008 09 01, 13:17)
Zodziu, knyga ne faktine, o Luca Turin subjektyvios nuomones isdestymas.

Apie kvapus niekaip kitaip parašyti turbūt ir neišeitų bigsmile.gif Vienintelis objektyvus dalykas čia gali būti nebent kvapo sukūrimo istorija ir jo natos, o jau pats vertinimas - labai individualus ir subjektyvus. Žinoma, dar yra toks faktorius, kaip kritiko profesionalumas, gebėjimas skirti pelus nuo grūdų g.gif

Labai suintrigavo ši knyga ir Mariposos komentaras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2008 08 31, 15:31)

hi.gif ačiū, dabar jau bandysim siųstis ax.gif
Atsakyti