Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

Na, gal iki 50lt smile.gif
Atsakyti
Manau,kad dovana-čekis 18-metei puiki dovana! Gali jis nori atnaujinti savo šukuoseną,tai tam reikalui puikiai tiks čekis į kirpyklą... Gal jau norėtų truputi atnaujinti savo kosmetinį krepšelį,tai padovanok kvietimą į "Sarma", "Kosmada" ir t.t. O gal norėtų apsilankyti kavinėje ar klube, o gal sporto klube, pirtyje, masažo kabinete... Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia ir vel as.... ax.gif
Pvz, man visai smagu buvo gauti tokia gele....

user posted image

Kai jos visos sudetos vienoj vietoj...tai gal nera vaizdo...bet kai ji viena mano kambari...jega drinks_cheers.gif

MAciau tokiu gelyciu VCUP... mirksiukas.gif
Atsakyti
aš draugei dovanosiu metų dovaną t.y.
rudeniui- piešimo sąsiuvinį, pieštukus, kad įamžintų rudens spalvas.
žiemai- puodelį, presto arbatos, šokoladą, citriną, kojines. kad žiemą nesirgtų, gertų arbatą su citrina ir šiltom kojinėm avėtų biggrin.gif
pavasariui- mano apipaišytas vazonėlis ir žydinti gėlytė su mintim, jog jos gėlės žydės anksčiau nei už lango, bus linksmiau laukti pavasario bigsmile.gif
vasarai- fotoalbumą, įamžins savo nuotykius, keliones, draugus ir sudės prisiminimus į jį.
viską supakuosiu į vieną ir voila drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nius jeigu atminčiai tai galima pvz. taurę (apdovanojimo) ant jos išgraviruoti ką nors linksmo, ir pridėti saldainių daug 4u.gif Arba pvz. šokoladinis masažas - bet kainuoja biškiuk daugiau. O dar yra geras puslapiukas chokolife.lt, ten galima užsakyti pvz. šokoladinį rėmelį arba medalį su draugės nuotrauka 4u.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladka: 05 spalio 2006 - 21:53
Man irgi praverstu idejos, ka dovanoti 18 gimtadienio proga pusseseriai.
Tiesa sakant, ji - materialiste. Bet vokeli dovanot - kvaila ir neisimintina.
Gal ka patarsit?
Atsakyti
nenori padovanot kokio papuosalo?
Atsakyti
ka galima butu padovanoti originalaus vaikinui gimtadienio proga..?megsta jis masinas,o daugiau..na pomegiu dar neatradau... tongue.gif dar neilgai bendraujam,o gimtadienis atplaukia... g.gif
Atsakyti
As va draugui (tik draugui) nupirkau miela meskiuka ir is T-shirt idejos mazus marskinelius, kaip tik tinkancius tam meskiukui. O ant marskineliu su tekstiliniais dazais uzrasiau "Vardan silumos" o kitoje puseje su gimtadieniu.. labai miela dovana, jam patiko mirksiukas.gif good.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
ateinanti savaitgalį mūsų su vyru geriausio draugo gimtadienis, ir turiu tokią problemike - nesugalvoju ką padovanot verysad.gif dovanai galvojame skirti iki 50lt...o kas dėl pomegių tai nežinau, jis visai neišrankus, nieko nekolekcionuoja ir pan. doh.gif
labai laukiu jūsų pagalbos ir pasiūlymų, nes aš tai jau pasimečiau biški ax.gif
Atsakyti
QUOTE(http://www_skynet_lt @ 2006 09 20, 14:26)
o gal kas žinot ką galima padovanoti anytai ? 
happybday.gif  schmoll.gif  birthday.gif
reikalingas skubus atsakymas

buna tokios siuvenyrines raganos..ir dideles ir mazos..buna kur juokiasi,kur nuo garso kvatoja ir pan....efektyvi dovana tikrai,na jau veidelis ju buna thumbup.gif ,jeigu su anyta geri santykiai,tai manau neisizeis....o supras ka norejai pasakyt 4u.gif ,as tokia raganaite nediduke dovanojau mamai ir anytai per motinos diena lotuliukas.gif abiem laabai patiko!!!
Atsakyti
turiu bėda doh.gif draugės sunui ,mano krikstasuniui 21 meteliai arteja. Galva apsisuko lotuliukas.gif ka nupirkti dovanu. g.gif Tik dabar grižo iš jūros mokos jurininkystės tongue.gif visko turi g.gif na dar kelis lagaminus parsiveže verysad.gif visko g.gif Kuo nustebinti ? ka tokio padovanoti ,atminimui na ir kad neguletu kur kampe ??? Su krikštadukra neturiu jokiu problemu tai žiedeli, tai koki papuošalų rinkinuka, tai pinta krepši pilna vaisiu ir šompano bonka ji truputuka viresne 23 meteliai , lotuliukas.gif jos gimtadienis vasari mirksiukas.gif tai labai praeitais metais patiko krepšis grybaut, ar megsta su draugais i gamta vazinet tai sumuštiniams susideliot. O dar Eurokos drauges mergaitei pirkau toki rinkinuka kainuoja apie 30 Lt laikrodukas + auskariukai arba laikrodukas + apyrankė gražiai supokuota 16metei panai patiko.Na brolio vaikui nuo mažens jam jau va 20 bus šiais metais,i dovanoju vietoj kvietko ananasa priraisioju visokiu blizguciu, kai mažas budavo tai ant kiekvieno spyglio na viršunės tai po saldaini praverdavau tai džiaugsmo budavo nurankiot, o močiutė dar ir pinigeli ikišdavo tai visai gerai, džaiugsmo pilnos kelnės jis pas mus gimės gruodžio 29 tai ka ten gelės bernuj fuj kaip sakydavo mažiukas . Na va gal kas ka pritaikys sau lotuliukas.gif lotuliukas.gif O va su krikštasunių na niekaip blush2.gif blush2.gif niekas i galva neateina jokia mintys blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2006 11 05, 00:04)
buna tokios siuvenyrines raganos..ir dideles ir mazos..buna kur juokiasi,kur nuo garso kvatoja ir pan....efektyvi dovana tikrai,na jau veidelis ju buna  thumbup.gif ,jeigu su anyta geri santykiai,tai manau neisizeis....o supras ka norejai pasakyt  4u.gif ,as tokia raganaite nediduke dovanojau mamai ir anytai per motinos diena lotuliukas.gif  abiem laabai patiko!!!

O aš tokia raganana broliui dovanojau : thumbup.gif ant šnapso bonkos pririšau mirksiukas.gif sakau negerk drinks_cheers.gif o tai žmona suraganės lotuliukas.gif tai patiko ,dabar kabo palubej ir kvatojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti