Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

Sveikutės, gal kas turit pasiūlymų? Mano sesei bus 18m. Labai noriu padovanoti didelį žaislą. Gal turit pasiūlymų kokį užrašą parašyti. pvz. Suaugus reikia prisiminti jaunystę, ar kažkas panašaus. Kad tie žodžiai būtų prasmingi. smile.gif
Atsakyti
patarkit kapadovanoti 1 metuku kriskto vaikui, kuris visko turi, nerandu jokio daikto kuris jo neuretu, o pinigu nesinori nesti.
buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(styga31 @ 2011 09 01, 10:28)
patarkit kapadovanoti 1 metuku kriskto vaikui, kuris visko turi, nerandu jokio daikto kuris jo neuretu, o pinigu nesinori nesti.
buciau dekinga  4u.gif

Angeliuku maciau graziu su grandinelem, auksiniu, sidabriniu. Jei jus busite kriksto mama manau tinkama dovana butu, o tokio greiciausiai neturi 4u.gif tik nedovanokit zaislo tokia proga, nes neisliks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(styga31 @ 2011 09 01, 11:28)
patarkit kapadovanoti 1 metuku kriskto vaikui, kuris visko turi, nerandu jokio daikto kuris jo neuretu, o pinigu nesinori nesti.
buciau dekinga  4u.gif

Na kai vaikas viską turi, gal reikėtų tokios dovanos, kuri būtų būtent jam padaryta. Siūlo gi dabar įvairių paslaugų tokiems atvejams, kai vaikai turi viską. Pvz. mano dukrytė per Kalėdas gavo dovanų personalizuotą pasakų knygutę (su jos nuotraukomis), šitą http://zaliosrutos_l...iskos-knygeles/ (mūsų ta pirmoji, apie Pelenę) , tai iki šiol kai duodu pavartyti, laimės būna pilnos kelnės thumbup.gif vis džiaugiasi - čia aš, čia aš... biggrin.gif

O jei būtent metukų proga ieškot, gal kažką tokio pabandykit: http://zaliosrutos_l...io-dienorastis/ aišku, tokia dovana jau pareikalaus kas daugiau darbo ir laiko, nei nueiti į parduotuvę ir nupirkti kokį baiboką, bet manau, kaip tik tai ir suteikia tai dovanai prasmę, parodo, kad ne vien iš pareigos dovanėlę dovanoji...ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hastalavista: 12 rugsėjo 2011 - 14:55
Sveikos, ka galetumete pasiulyti padovanot virsininkei 60 metu jubiliejaus proga? Viska turi... Paveikslai, suvenyrai, knygos, ivairus cekiai netinka... doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

gal kuri turite ir galite duoti gimtadienio laikrastuko maketa??? bukit geros pasidalinkit tuo maketu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2011 09 26, 14:59)
Sveikos, ka galetumete pasiulyti padovanot virsininkei 60 metu jubiliejaus proga? Viska turi... Paveikslai, suvenyrai, knygos, ivairus cekiai netinka...  doh.gif

O ka virsininke megsta, kokie pomegiai, laisvalaikio praleidimas? Ar megsta puostis? Pas mus darbe jubiliejaus proga buvo padovanoti papuosalai (spec uzsakyti pas juvelyra), bet cia jau reikia skoni zinoti 4u.gif
Atsakyti
Brolio trisdešimtmečiui padovanosime sukurtą filmuką iš senų jo vaikystės nuotraukų. Man pačiai tas filmukas labai patinka wub.gif
Atsakyti
Nuotrauku albumas

visai gera ideja dovanai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gervuoge_: 22 spalio 2011 - 01:54
Sveikos!
Gal turit kokiiu graziu ideju, ka galeciau padovanoti draugei 20to gimtadienio progai? Kazka isimintino ir orginalaus?smile.gif)) ax.gif
Atsakyti
Atvirukas - dezute, su supakuota dovanele (naminio muilo gabaleliu)

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2011 09 26, 15:59)
Sveikos, ka galetumete pasiulyti padovanot virsininkei 60 metu jubiliejaus proga? Viska turi... Paveikslai, suvenyrai, knygos, ivairus cekiai netinka...  doh.gif

gal visai būtų įdomu užsakyti kad pagamintų į ją panašią lėlę. čia mačiau kaškur mamose lalai gražias gamina.
Atsakyti