Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

einu skaityt dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moske4: 07 spalio 2008 - 18:17
Taip, Respublikinėje jogos mokykloje lieklėjimo programa yra. Taip pat dabar Klaipėdoje renkama vaikų jogos grupė. smile.gif
Atsakyti
gal kas žinote, ar vis dar vyksta jogos užsiėmimai Satori centre Laisvės pr. ?
Atsakyti
Nu taip didžiuojuos savimi, kad negaliu nepasigirti blush2.gif Ogi čia vieną savaitgalio vakarą ėmiau ir atlikau 15 min jogos užsiėmimą. Nu šakės, kaip gera po to buvo: ir dėl to kad pati viską susiorganizavau (ir smilkalai, ir žvakutės, ir muzika), ir dėl to kad jau taip seniai tai padaryti norėjau, ir dėl to kad labai atsipūtus jauciausi - panašiai kaip po 1,5 val užsiėmimo wub.gif Aišku, tik reikėjo vis i knygą pasižiūrėt, nes pratimai vis kitam puslapy, tai šuoliavau po knygą. Jei ne tai, viskas būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(horoskopija @ 2008 10 13, 16:57)
Nu taip didžiuojuos savimi, kad negaliu nepasigirti  blush2.gif  Ogi čia vieną savaitgalio vakarą ėmiau ir atlikau 15 min jogos užsiėmimą. Nu šakės, kaip gera po to buvo: ir dėl to kad pati viską susiorganizavau (ir smilkalai, ir žvakutės, ir muzika), ir dėl to kad jau taip seniai tai padaryti norėjau, ir dėl to kad labai atsipūtus jauciausi - panašiai kaip po 1,5 val užsiėmimo  wub.gif Aišku, tik reikėjo vis i knygą pasižiūrėt, nes pratimai vis kitam puslapy, tai šuoliavau po knygą. Jei ne tai, viskas būtų  thumbup.gif


Aš irgi taip norėčiau smile.gif gal kas kokią gerą knygą gali pasiūlyti (žinoma tik su gražiais paveikslėliais lotuliukas.gif )? smile.gif
Atsakyti
Dėl paveikslelių toje knygoje - labai jau skonio reikalas. Bet man kaip vizualei jie ir tokie labai naudongi, bo padeda prisiminti, kokius pratimus per jogos užsiemimus darėm, nes vien iš aprašymų gali ir neišeiti doh.gif O mano thumbup.gif pagalbinė knyga: Cynthia Worby. Joga. Išleista Alma Litteros. Yra ir daug kitų, žinoma thumbup.gif

Tik visgi labai gerai prieš tai palankyti jogos užsiėmimus, kad žinotum, kaip taisyklingai, kad nebūtų daugiau žalos nei naudos. O po to jei jau praktikuotis namie - tai ir pinigėlių sutaupyt galima. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistaken @ 2008 10 13, 22:18)
Aš irgi taip norėčiau smile.gif gal kas kokią gerą knygą gali pasiūlyti (žinoma tik su gražiais paveikslėliais  lotuliukas.gif )? smile.gif

Jogos sistemos pradmenys - 1986.
Sena knyga, paveikslėliai nelabai gražūs, bet man ji pati geriausia. Gaila, jos neturiu, visada skolinuosi. Gal kas gali pasiūlyti ją parduoti? 4u.gif Mielai nusipirkčiau ax.gif

Šiaip tai, kaip jau buvo rašyta, iš pradžių reikėtų kur nors pabandyti su Mokytoju ar instruktoriumi, o savarankiškai po kokio mėnesio kito ar pusmečio - kad labai į šoną nenusisportuoti. Aš šokinėju - šiek tiek kur nors, šiek tiek - namie, užmetu, keičiu pvz., į pilates, po to vėl grįžtu kur nors pasitobulinti blush2.gif
Atsakyti
merginos,gal kas naugojates vaisdajuostemis jogos? As vis noriu pradeti lankyti,bet laikas netinka.As dirbu pamainomis ir niekaip neitelpu i grafika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2008 10 14, 22:16)
merginos,gal kas naugojates vaisdajuostemis jogos? As vis noriu pradeti lankyti,bet laikas netinka.As dirbu pamainomis ir niekaip neitelpu i grafika verysad.gif


Mano pasiulymas tau butu, palankyti jogos bent kelias pamokas, kad gautum pradmenis,apie laikysena, stovesena, kvepavima, pratimu technika, nes darant pratimus is knygu ir vaizdajuosciu labai nukrypstama nuo jogos ir nors kiek netaisiklingai atliekami pratimai naudos neduos schmoll.gif O po keliu pamoku kai jau daug maz busi susipazinus su technika, tada manau galima ir savarankiskai mankstintis 4u.gif
Atsakyti
nežinau , aš nepriprantu prie jokios sporto rūšies. blush2.gif biški jogos, biški aerobikos, biški treniruoklių doh.gif man tuoj viskas atsibsta doh.gif blush2.gif
Atsakyti
noreciau pasiklausti zinovu- jau kelinta diena laikosi temperatura +37, gerkle skauda. o va jau buvau ish anksciau uzhsirasiusi i jogios pamokas pradedantiesiems. ar su temperatura ir siaip visokiais ligos simptomais galima lankyti jogos uzhsiemimus ar laukti sveikatos pagerejimo?
Atsakyti
Manau, kad, gerbiant save ir kitus, pirmosios treniruotės tokioje būsenoje reikėtų visgi atsisakyti. Negaluodama nepajusi visų jogos privalumų. Kitas dalykas, nežinia, kokį virusą gali užnešti kvėpavimo keliu kitiems, dar sveikiems sportuojantiems, nes būna gi žmonių su silpna imunine sistema, kuriems to užtektų, kad susirgtų. Vienžo, aš neičiau schmoll.gif
Atsakyti