Įkraunama...
Įkraunama...

Kuris aliejukas geriausias?

Apklausa: Kuris aliejukas geriausias? (197 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Gal ir ne į temą, aš renkuosi už KC profesional silky drops thumbup.gif naudoju jį ir džiaugiuosi, kad atradau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avi: 03 rugsėjo 2008 - 15:20
labai jau mazas pasirinkimas...
as naudoju subrine
Atsakyti
Seniau mano galiukai visada budavo issisakoje unsure.gif Dabar jau gal kokius 4-5 metus naudoju Avon'o aliejuka ir jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
Joico aliejukas plaukams. Iš pigesnių Avon neblogas ir Cutrin. Bet pastarasis tai labai jau lengvas.
Atsakyti
balsavau uz alfaparf, nes siuo metu ji naudoju, pries tai turejau avon, ir patiko be to skaniai kvepejo
Atsakyti
Stai prastai parengtos apklausos pavyzdys ax.gif Jeigu toks didelis procentas forumieciu pasirinko "kita" doh.gif Juk vel normaliai negalesim pamatyti, kuris populiariausias - koks tikslas vel skaityti visa tema ieskant atsiliepimu apie serumus is kitu temu schmoll.gif
Atsakyti
Gliss Kur, oil smile.gif
Atsakyti
Tai kam vėl ištraukt tą temą doh.gif juk yra apie aliejukus, ten ir rašykit, dabar viską reiks per dvi temas ieškot ir rašyt doh.gif
Atsakyti
Man tai AVON aliejukas, netaip senai ji pradejau naudoti, bet lyginant su visais kitais turetais, tai sitas labai tinka ir patinka mano plaukuciams thumbup.gif
Atsakyti
ir as prisijungiu prie pasirenkancios KITA daugumos 4u.gif
siuo metu naudoju tbs vynuogiu seklu aliejuka, bet jis man toks daugiau kaip blizgiklis. Greitai sulauksiu wella is prof linijos, ji mano sese naudojo ir as karta pasibandziau tai labai neblogas pasirode ir nusprendziau pati toki isigyti. alfaparf visiska nesamone, man tik kvapas labai patiko, bet is esmes nieko jis man nedare ir pasibaige ziauriai greitai (nors siaip visas priemones pakankamai taupiai naudoju), dar pries simta metu turejau golwell, tikrai neblogas, jei wellos netiks tai grisiu prie jo mirksiukas.gif
Atsakyti
As pasirinkau Alfaparf, man jis liuks, plaukai blizga, svelnus plaukai, tirstas, minusas tas kad netaupus, 4u.gif
Atsakyti
Citre shine kolkas geriausia,patinka,kad tirstas,is tokiu tirstu tik Hempz maciau,daugiau ne vieno
Atsakyti