Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų virvučių menas

Ir as mastau toki aparateli nusipirkti. Gal zinot kur tokiu galima rasti Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 09 02, 16:43)
Ir as mastau toki aparateli nusipirkti. Gal zinot kur tokiu galima rasti Vilniuje?


Aš mačiau Šeškinėje, IKI pasaže, siūlų parduotuvėje mirksiukas.gif
bet auksarankeje man regis pigiau išeina g.gif
Atsakyti
as tai zadu is www.kaSiulai.lt uzsisakyt smile.gif
Atsakyti
As turiu va toki ax.gif ir su juo galiu stangrias bei laisvokas virvutes pint bigsmile.gif
Atsakyti
Radau video pamokele, kaip nerti virvutes bigsmile.gif parodyti du budai bigsmile.gif as naudojausi dar kitokiu unsure.gif taip iseina, kad netgi su sitom staklytem yra keliatas nerimo variantu bigsmile.gif
va cia pamokele
Atsakyti
O cia radau keliata pavyzdeliu, kaip atrodo arba kaip pinamos virvutes bigsmile.gif
cia
cia
cia
cia
man sita patiko

o cia siaip grazu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Radau dar schemute
cia ax.gif
Atsakyti
Dar nuorodeliu ax.gif
schemute ir pavyzdeliai
kaip pasidaryti staklytes paciam bigsmile.gif
su trim vinutem
kaip pasidaryti staklytes ax.gif
Atsakyti
nuorodele, kaip neriama su karoliukais, ir koks rastelis gaunasi
rastelis

Na, pakaks pradziai ax.gif gal kas su laiku prisijungs prie tokio pomegio - virvuciu ax.gif
Atsakyti
Elika, na ir sauniai pasidarbavau tu cia! mirksiukas.gif Itariu, kad pati eisiu gaminti tos leles biggrin.gif
Atsakyti
Jo tikrai užrodei tu čia doh.gif jau iš aš noriu tą lėlę nusipirkt doh.gif visko man reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 03, 14:02)
nuorodele, kaip neriama su karoliukais, ir koks rastelis gaunasi
rastelis

Na, pakaks pradziai  ax.gif  gal kas su laiku prisijungs prie tokio pomegio - virvuciu  ax.gif

Aciu tau labai uz nuorodikes aciuks.gif prisijungsiu butinai friends.gif bet pirma reik ta lele nusipirkt blush2.gif
Atsakyti