Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos vaikų darželis "Šaltinėlis"

Norėčiau leisti savo išdykėlę į "Šaltinėlį", tik nežinau kaip ten atmosfera, ar labai sunku ten pakliūti ir bendrai atsiliepimų nežinau, iš pažįstamų niekas nelankė. Gal yra kas galėtų papasakoti?
Atsakyti
Jei teisingai supratau, kalbi apie darzeli Saltinelis, Klaipedoje Bangu g? Jei apie ji, tai mes uzrasem savo dukryte siandien, kad pradetu lankyti nuo 2009 rugsejo.Liepe ateiti birzelio men, kad pasitikslintume data, nuo kurios tikrai pradesime vesti vaika i darzeli. Musu dukrytei 2008-08-25 suejo 2 m. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja099 @ 2008 09 03, 17:05)
Jei teisingai supratau, kalbi apie darzeli Saltinelis, Klaipedoje Bangu g? Jei apie ji, tai mes uzrasem savo dukryte siandien, kad pradetu lankyti nuo 2009 rugsejo.Liepe ateiti birzelio men, kad pasitikslintume data, nuo kurios tikrai pradesime vesti vaika i darzeli. Musu dukrytei 2008-08-25 suejo 2 m. smile.gif


Mes taip pat lankysim ji nuo 2009 rugpjucio galo thumbup.gif O uzsirasem geguzes menesi berods g.gif Pakliuti nera lengva, bet jei uzsirasote is anksto tai viskas buna tvarkoj thumbup.gif Apie sita darzeli daug girdejus, daug zinau ir jis thumbup.gif Labiausiai mane dziugina kad jame nera probleminiu vaiku ax.gif O jau tie "kambareliai" (sporto, gamtos, muzikos ir t.t.) tai wub.gif As pati budama moksleive ten esu ne karta buvus blush2.gif ir pavydejau maziesiems tokio darzelio.. bigsmile.gif O jau studiju metais lankiausi ten atlikinedama tyrimus (baigiau pedagogika). Man ten patinka biggrin.gif
Atsakyti
Taip taip, jis Bangų g-vėj. Reiks kitą sav. nueiti. Mano dukrelei beveik 4 metai, noriu leisti nuo kitų metų rugsėjo. "Vėrinėlis" mums arčiau namų, bet noriu, kad būtų su pradine mokykla.
Atsakyti
tai jeigu tarkim planuojama leisti vaika ten nuo 2010-u rudens,tai pats laikas butu pasidomet ir gal net uzsirasyti i si darzeli jau ateinanciu metu pavasari,taip?

Papildyta:
QUOTE(clasica @ 2008 08 26, 18:26)
Norėčiau leisti savo išdykėlę į "Šaltinėlį", tik nežinau kaip ten atmosfera, ar labai sunku ten pakliūti ir bendrai atsiliepimų nežinau, iš pažįstamų niekas nelankė. Gal yra kas galėtų papasakoti?


na siaip kalbama,kad labai geras darzelis,vienas geriausiu klp.bet vistik butu idomu isgirsti ir is lankiusiu vaiku mamyciu ,kas ten ir kaip. ax.gif
Atsakyti
Kolegės berniukas lankė šaltinėlį, tai atsiliepimai ne super. Bet tai buvo jau senokai, prieš 9 metus. Ir šiaip, manau kaip kam pasiseka auklėtoja ir grupės vaikai.
Atsakyti
Sveikos mamos. smile.gif
mes pradedam ,,šaltineli" lankyti nuo birzelio1 d. eisim i mažiausiųjų grupę.
Nemažai vaikučių pažystamų ten lanko-tai atsiliepimai geri.
Tikiuosi , kad lūkesčiai pasiteisins. Tik dar neaiškų į kokią grupę ir pas kokia auklėtoją pakliūsim g.gif
Atsakyti
Mano abi dukros lankė šį darželį ir mokyklą. Visko buvo... Bet visiems jį rekomenduočiau. Priežiūra ir ugdymo procesas labai aukštam lygyje. Auklėtojos ir aplamai visas personalas labai tolerantiškos ir išradingos, gerbūvis ir mater.bazė gera (didele dalimi tėvelių dėka). Labai stipriai į įstaigos veiklą įtraukiami tėveliai, šeima. Pradžioje tai labai žavėjo, bet ilgainiui užkniso nerealiai. Renginiai, susirinkimai, pasitarimai, susitikimai, šventės, paminėjimai ir t.t. Darbe manęs klausdavo tai kiek tu turi vaikų, kad ištisai koks nors renginys. O dalyvauti buvo prašoma (net reikalaujama) dalyvauti ir tėčiui ir mamai, dažnai ir močiutėms su seneliais. Kadangi teko 10 metų pėdinti į tą įstaigą (pradžioje darželis, po to pradinė mokykla) tai tikrai buvo nusibodusi ta saviveikla.
Bet dabar, praėjus laikui, prisimenu su didele šiluma visą kolektyvą lenkiu galvą prieš jų sunkų darbą. Negaila ir visų tų Lt (nemažų), kuriuos dėjome į fondus ir t.t. Žiūriu į savo mergaites ir džiaugiuosi, kiek jos "pametė" kompleksų, kiek išmoko, kaip subrendo dėka Šaltinėlių pedagogų, sargo, virėjų ir visų ten dirbančių.

Mamos, veskite savo vaikus į Šaltinėlį, vaikai bus išlavinti, dori, draugiški, stropūs smile.gif i
Atsakyti
Sveikos!

Mes pradedam Saltineli lankyti nuo rugsejo 1 d. Buvau nuejusi apsizvalgyti, jau zinau ir i kokia grupe pakliuvome (aukletojos jau turi sarasiukus). Viskas gan senoviskai, bet jauku. Aukletoja tokia miela pasirode, tai jau laukiu, kada prades dukryte lankyti si darzeli. Tik kaip tie vaikuciai i tuos kambarelius vieni nueina ir nepasiklysta g.gif Na, pagyvensim pamatysim smile.gif

Gal dar yra mamyciu, kuriu vaikuciai prades lankyti Saltineli nuo 2009 09 01?
Atsakyti
QUOTE(Raja099 @ 2009 05 18, 16:42)
Sveikos!

Mes pradedam Saltineli lankyti nuo rugsejo 1 d. Buvau nuejusi apsizvalgyti, jau zinau ir i kokia grupe pakliuvome (aukletojos jau turi sarasiukus). Viskas gan senoviskai, bet jauku. Aukletoja tokia miela pasirode, tai jau laukiu, kada prades dukryte lankyti si darzeli. Tik kaip tie vaikuciai i tuos kambarelius vieni nueina ir nepasiklysta g.gif  Na, pagyvensim pamatysim smile.gif

Gal dar yra mamyciu, kuriu vaikuciai prades lankyti Saltineli nuo 2009 09 01?


Tai i kokia grupe eisit? ax.gif
Del kambareliu, tai taip. Vaikuciai eina vieni. Aisku, naujokai is pradziu nevedami, po to nueina su aukletoja. Po to jau eina su kokiu seniau lankanciu vaikuciu kartu, o po to jau apsiprate keliauja ir vieni.
Mane stebino ir vis dar stebina kitas dalykas: kaip jie vieni ne pasiklysta, o kaip personalas nebijo, kad jie sumastys vietoj kambarelio keliaut pvz namo? doh.gif Juk kas cia zino, kas gali sauti i ta maza galvele, o iki kambareliu jie nelydimi ir nekontroliuojami. Darzelis nerakinamas, vartai taip pat, ir dar prie pat gatve doh.gif Kol susizgribs personalas, kad vaikas nenuejo iki kambarelio ir nelaime gali spet ivykt.. unsure.gif Keliau klausima sita aukletojai, tai sake, kad kol taip neatsitiko niekas ir nesusimasto..
Kitas dalykas: kol pratinau vaika prie darzelio daznai tekdavo ten lankytis bet kokiu dienos metu. Ieinu aisku laisvai, kaip galetu ir bet koks zmogus is gatves, koridoriuj paprastai sutinku vaiku, kurie eina/pareina i/is kambarelio. Jei as buciau piktybinis zmogus, tai tik capt uz rankos koki vaika, ar koki saldaini pasiulau ir veduosi lauk kur man reikia doh.gif Nu sitas irgi man baisu unsure.gif

Mes neseniai pradejom lankyt darzely, tai greit dar mano vaikas vienas po kambarelius nevaikscios. Bet jauciu nuo rudens jau reikes kazkaip pradet su vaiku daaaug kalbetis ir aiskinti pasekmes, kokios gali buti jei jis leistusi i kalbas su nepazystamu ar sugalvotu eiti namo/pas mama/pas koki drauga i svecius..
Atsakyti
QUOTE(Mažoji saulė @ 2009 05 18, 18:47)
Tai i kokia grupe eisit?  ax.gif
Del kambareliu, tai taip. Vaikuciai eina vieni. Aisku, naujokai is pradziu nevedami, po to nueina su aukletoja. Po to jau eina su kokiu seniau lankanciu vaikuciu kartu, o po to jau apsiprate keliauja ir vieni.
Mane stebino ir vis dar stebina kitas dalykas: kaip jie vieni ne pasiklysta, o kaip personalas nebijo, kad jie sumastys vietoj kambarelio keliaut pvz namo?  doh.gif Juk kas cia zino, kas gali sauti i ta maza galvele, o iki kambareliu jie nelydimi ir nekontroliuojami. Darzelis nerakinamas, vartai taip pat, ir dar prie pat gatve  doh.gif Kol susizgribs personalas, kad vaikas nenuejo iki kambarelio ir nelaime gali spet ivykt..  unsure.gif Keliau klausima sita aukletojai, tai sake, kad kol taip neatsitiko niekas ir nesusimasto..
Kitas dalykas: kol pratinau vaika prie darzelio daznai tekdavo ten lankytis bet kokiu dienos metu. Ieinu aisku laisvai, kaip galetu ir bet koks zmogus is gatves, koridoriuj paprastai sutinku vaiku, kurie eina/pareina i/is kambarelio. Jei as buciau piktybinis zmogus, tai tik capt uz rankos koki vaika, ar koki saldaini pasiulau ir veduosi lauk kur man reikia  doh.gif  Nu sitas irgi man baisu  unsure.gif 

Mes neseniai pradejom lankyt darzely, tai greit dar mano vaikas vienas po kambarelius nevaikscios. Bet jauciu nuo rudens jau reikes kazkaip pradet su vaiku daaaug kalbetis ir aiskinti pasekmes, kokios gali buti jei jis leistusi i kalbas su nepazystamu ar sugalvotu eiti namo/pas mama/pas koki drauga i svecius..


Patarimas - gal geriau iš viso nevesti vaiko į darželį, jei jau tokios mintys lenda galvon ax.gif direktorės ir kitų darbuotojų langai į kiemą, manot, kad jie nepastebi - kas įeina, kas išeina ?

Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2009 05 18, 21:48)
Patarimas -  gal geriau iš viso nevesti vaiko į darželį, jei jau tokios mintys lenda galvon  ax.gif direktorės ir kitų darbuotojų langai į kiemą, manot, kad jie nepastebi - kas įeina, kas išeina ?


Direktore ne visada buna savo kabinete, o ir jos bei kitu darbuotoju darbas nera pro langa ziureti doh.gif
O kas del minciu, man dar ne tokios mintys i galva lenda cool.gif Kas cia nenormalaus galvoti apie savo ir kitu vaiku sauguma? g.gif Juo labiau, kad kazko TOKIO ko negali buti neprisigalvoju, negi nezinote ne vieno vaiko, kuris lankydamas darzeli nera sugalvojes pareiti namo? As nedrysau, bet mano grupej (kai as lankiau darzeli biggrin.gif ) tokiu buvo ne vienas doh.gif
Atsakyti