Įkraunama...
Įkraunama...

Naujųjų Metų sutikimas

Sveikos, o as sumasciau daryti tematini vakreli visai musu draugu kompanijai. kazka panasaus i karnavala. Visas idejas susidejau pas save i bloga, prasome paziureti, gal ir jus ka panasaus sugalvosite
http://ebeventsdesig...01_archive.html
manau reikia tik fantazijos ir noro ir tikrai galima padaryti ispudinga svente ir namuose.
Atsakyti
QUOTE(mazzootia @ 2010 12 07, 16:34)
Mes klaipedieciai renkames is dvieju variantu - Salunas Palangoje arba DrWho Klaipedoje.



Sveiki!

O kokia programa bus Dr. Who? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Manuela @ 2010 12 08, 14:55)
Sveiki!

O kokia programa bus Dr. Who? g.gif

kaip tik siandien jiems pasiskambinau ir suzinojau, kad bus teminis naujuju vakarelis "Moulen rouge" smile.gif mes jau rezervavom stala smile.gif sake dar net nepaskelbta internete nieks, o jau stalus sluoja. Kosmaras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazzootia @ 2010 12 08, 17:00)
kaip tik siandien jiems pasiskambinau ir suzinojau, kad bus teminis naujuju vakarelis "Moulen rouge" smile.gif mes jau rezervavom stala smile.gif sake dar net nepaskelbta internete nieks, o jau stalus sluoja. Kosmaras biggrin.gif

O gal žinot, kiek kainuos įėjimas / stalo rezervacija? Domėjausi ir Martiniu, 69 dainuos, visur renginiai, bet kainų nėra, skambinau, niekas nekelia telefono ax.gif įdomu, kokios kainos dominuoja, šiaip aš ne klaipėdietė blush2.gif Nors net nežinau, ar tikrai noriu tokioje vietoje švęsti Naujuosius... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Night_: 08 gruodžio 2010 - 21:46
QUOTE(_Night_ @ 2010 12 08, 21:40)
O gal žinot, kiek kainuos įėjimas / stalo rezervacija? Domėjausi ir Martiniu, 69 dainuos, visur renginiai, bet kainų nėra, skambinau, niekas nekelia telefono ax.gif įdomu, kokios kainos dominuoja, šiaip aš ne klaipėdietė blush2.gif Nors net nežinau, ar tikrai noriu tokioje vietoje švęsti Naujuosius... rolleyes.gif

bent dr.who tai priklauso koki stala uzsisakysi, kiek zmoniu eina ir pan. siaip pats iejimas 20lt bet cia isankstinis bilietas, prie to dar stala reikia uzsisakineti.
Atsakyti
Mes naujus metus sutiksime draugų kompanijoje, maždaug apie 15 žmonių (tikslus skaičius dar neaiškus). Kadangi taip dar niekada nedarėme, šiemet organizuojame karnavalinius naujuosius. Tema - Personažai, specialiai platesnė. Poros gali rengtis viena tematika arba nebutinai. Pvz mano vyras mus muškietininkas, o aš jo dama. Pagrindinis reikalavimas, kad kostiumas būtų nuo"galvos iki kojų", kad po to nebūtų tokių kuriozų, jog vienas ateina su šaukštu ir sako, "aš virėjas". Taip pat reikės visą vakarą stengtis atstovauti kostiumo nuotaiką. Man taip pat teks pravesti vakarą, jau turiu susigalvojusi žaidimų, o pagrindinė užduotis visiems bus kostiumo pristatymas. Na bent jau tikiuosi, kad bus smagu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazzootia @ 2010 11 08, 18:39)
as labai noriu lekt ten, kur su programa renginys bus. Gal kas zinote kur Klaipedoje vyks?

Charlie picerija reklamuoja 69 danguje
Bet as nerizikuosiu...toks jausmas, kad Klaipedoje nieko gero- sumastem leksim i Vilniu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mazzootia @ 2010 11 09, 16:32)
na as ziurejau siame puslapyje nuorodas, karts nuo karto vis patikrinu ar nieko naujo neatsirade smile.gif siaip butu faina kokiam pramogu banke arba vivalavitoj ant stogo ten... maciau troboj organizuoja programa, man i pasta paprasiau, kad net programa atsiustu, bet nezinau kaip ten lygis - nesu buvus smile.gif

troboj lygis-tikrai baisus-bus sugadinti nauji metai
Atsakyti
QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2010 12 16, 22:21)
Charlie picerija reklamuoja 69 danguje
Bet as nerizikuosiu...toks jausmas, kad Klaipedoje nieko gero- sumastem leksim i Vilniu drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Papildyta:

troboj lygis-tikrai baisus-bus sugadinti nauji metai


jau turim bilietus i dr.who programa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2010 11 10, 11:13)
Mes irgi mastom ir apie Rigą drinks_cheers.gif  kelialapis parai zmogui su nakvine viesbutyje ir su ekskursijom 300lt gaunasi,su pusryciais,naujuju sutikimas Rigos aiksteje smile.gif  dar galvojam apie sia kelione,gal visai smagu butu smile.gif 
Su automobiliu niekas vaziuoti is musu nenori,nes noresis ir pasvest biski,isgerti,kad prie vairo nereiketu sestis.o jei patiems su autobusu vaziuoti ir ieskotis viesbutu brangiau gaunasi,nes tik bilietas kainuoja 60lt g.gif

papasakokit placiau apie pajuri prašau 4u.gif  ar apartamentus kažkokius rezervavot?kaip kainos?ar restorane šventėt?


gal galit plačiau apie kelionę į Rygą? bigsmile.gif
Atsakyti
O mes siais metais planuojam sutikti viesbuty- pirtys, dziakuzi, biliardas...Svesim kelios seimos tematika "MISKAS", kadangi zuikio metus sutiksim mirksiukas.gif Pasiorganizuosim zaidimu, uzduociu, bus vaikams atskira patalpa padukti thumbup.gif
Gal kas turi kokiu zaidimu pasiulyt? blush2.gif
Atsakyti
O gal galit patarti, kur jaukiai su pagyvenusiais tėvais būtų galima Vilniuje atšvęsti? Kavinę ar restoraną?

Ačiū
Atsakyti
Mes Naujiesiems uzsisakeme sale, svesim draugu kompanijoje. Tik labai nesinori, kad tas vakaras butu eilinis pasisedejimas prie butelio ir vaisiu... Gal kas zinot kokiu idomiu zaidimu, tinkanciu tokiam vakarui?
Atsakyti