Įkraunama...
Įkraunama...

Legolendas

Gal kas buvo Danijos Legolende gegužės mėnesį? Kaip ten orai? Ar vaikai galės vandens atrakcijomis pasimėgauti?
Atsakyti
Ir dar gal kas galėtų pasakyti ar šeimyniniuose viešbučių/kempingų pasiūlymuose nemokamas apsilankymas Legolende yra vienam asmeniui ar isai šeimai?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2011 03 15, 21:02)
Gal kas buvo Danijos Legolende gegužės mėnesį? Kaip ten orai? Ar vaikai galės vandens atrakcijomis pasimėgauti?


Nu ir klausimas smile.gif Danija yra Šiaurės Europoje, tad orai žinomi tik Dievuliui... Ką apie Lietuvos orus gegužės mėn galite atsakyti? Gal galės, o gal ir ne biggrin.gif Čia jau kaip diena kokia pasitaikys. rolleyes.gif bet tuikrai galės nueiti į šalia esančios Lalandia uždarą vandens parką 4u.gif Aišku, jei tėveliai nuves...
Papildyta:
QUOTE(kristik @ 2011 03 17, 15:31)
Ir dar gal kas galėtų pasakyti ar šeimyniniuose viešbučių/kempingų pasiūlymuose nemokamas apsilankymas Legolende yra vienam asmeniui ar isai šeimai?
4u.gif


Viskas priklauso nuo viešbučio ir siūlomo paketo- ar šeimyninis ar ne. Taip abstrakčiai neįmanoma atsakyti.
Papildyta:
[quote=pikute,2011 02 05, 21:37]
Kaip tik vakar žiūrėjau , ką siūlo airbaltic, tai buvo porą skrydžių birželio mėn.po 128 eurus vienam, o liepą, rugpjūtį - iš vis nieko blink.gifo skrydis su persėdimu, trukmė 12 val. doh.gif Bet gal aš ieškot nemoku ax.gif atsiliepkit, kas rasit ax.gif

AIR Baltic Akcijos į Billundą būna tik skrendant tiesiai iš Rygos. Iki Rygos važiuoti tektų automobiliu. Ieškokite Ryga-Billund-Ryga.
beje, Rygoje vertas dėmesio zoosodas, tad galima taip pat įtraukti į kelionės programą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 18 kovo 2011 - 11:00
Visais atvejais reikia pasirūpinti gera kokybiška neperšlampančia avalyne ir apranga. Danai ( ir atvykėliai ) visur su mažais vaikais eina, nepaisant oro. Apsirengia vos ne žvejo rūbais, su kapišonais, botais - ir lietus jiems nebaisus.
Mes prieš keletą metų buvom birželio mėn., tai oras buvo permainingas, vieną dieną lynojo, kitą pliaupė kaip iš kibiro. Turėjom tokius ilgus lietpalčius įsimetę, labai pravertė.
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2011 03 17, 14:31)
Ir dar gal kas galėtų pasakyti ar šeimyniniuose viešbučių/kempingų pasiūlymuose nemokamas apsilankymas Legolende yra vienam asmeniui ar isai šeimai?
4u.gif

Paprastai buna visai seimai,jei yra pasiulymas smile.gif Nes dauguma siulo paketus su bilietais,ir be.Mes emem paketa,kur buvo iskaiciuoti bilietai 2dienos Legolende+1diena Givskudzoo.

Mano 6m.dukrai,kuri Legolende lankesi,kai jai buvo 3metai,iki siol-tai nuostabiausia kelione biggrin.gif ,nors po to dar ne syki keliavome.Nuolat prisimena,ziuri nuotraukas.O mane labai suzavejo Danija su savo tvarka ir tokiu rupestingu poziuriu i seima thumbup.gif Planuojam po metu,kai paaugs maziausia,apsilankyti ten vel smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 18 kovo 2011 - 16:03
QUOTE(rasa32 @ 2011 03 18, 15:57)
Paprastai buna visai seimai,jei yra pasiulymas smile.gif Nes dauguma siulo paketus su bilietais,ir be.Mes emem paketa,kur buvo iskaiciuoti bilietai 2dienos Legolende+1diena Givskudzoo.

Mano 6m.dukrai,kuri Legolende lankesi,kai jai buvo 3metai,iki siol-tai nuostabiausia kelione biggrin.gif ,nors po to dar ne syki keliavome.Nuolat prisimena,ziuri nuotraukas.O mane labai suzavejo Danija su savo tvarka ir tokiu rupestingu poziuriu i seima thumbup.gif  Planuojam po metu,kai paaugs maziausia,apsilankyti ten vel  smile.gif


Kaip smagiai nuteikia jūsų pasakojimas bigsmile.gif Nes aš va pradėjau nerimauti ar nebuvo geriau už panašią sumą pinigų nuvažiuoti kur nors į šiltus kraštus blush2.gif Na, bet bilietai jau nupirkti, tai geriau nusiteikti teigiamai rolleyes.gif

Jei ką domina, tai gegužės mėnesiui yra akcijos keltams - į vieną pusę 590 Lt automobilis ir 4-vietė kajutė su langeliu mirksiukas.gif Susitaupo nemažai, nes net šeimyninis paketas šiaip kainuoja dvigubai tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2011 03 18, 18:40)
Kaip smagiai nuteikia jūsų pasakojimas  bigsmile.gif Nes aš va pradėjau nerimauti ar nebuvo geriau už panašią sumą pinigų nuvažiuoti kur nors į šiltus kraštus  blush2.gif Na, bet bilietai jau nupirkti, tai geriau nusiteikti teigiamai  rolleyes.gif

Jei ką domina, tai gegužės mėnesiui yra akcijos keltams - į vieną pusę 590 Lt automobilis ir 4-vietė kajutė su langeliu  mirksiukas.gif Susitaupo nemažai, nes net  šeimyninis paketas šiaip kainuoja dvigubai tiek  unsure.gif

O koki marsruta suplanavot? 4u.gif Mes taip pat planuoja, tik liepos menesiui. Keltu i Kyli is Klaipedos tikrai kainuoja brangiai. Todel svarstome visokius variantus. g.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2011 03 18, 17:57)
Paprastai buna visai seimai,jei yra pasiulymas smile.gif Nes dauguma siulo paketus su bilietais,ir be.Mes emem paketa,kur buvo iskaiciuoti bilietai 2dienos Legolende+1diena Givskudzoo.


Gal pamenot kokiame viesbutuke buvot apsistoje ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2011 03 18, 17:40)
Jei ką domina, tai gegužės mėnesiui yra akcijos keltams - į vieną pusę 590 Lt automobilis ir 4-vietė kajutė su langeliu  mirksiukas.gif Susitaupo nemažai, nes net  šeimyninis paketas šiaip kainuoja dvigubai tiek  unsure.gif

Tikrai gera kaina.Mes mokejom beveik dvigubai.
QUOTE(sania @ 2011 03 19, 18:58)
O koki marsruta suplanavot? 4u.gif Mes taip pat planuoja, tik liepos menesiui. Keltu i Kyli is Klaipedos tikrai kainuoja brangiai. Todel svarstome visokius variantus.  g.gif
Papildyta:

Gal pamenot kokiame viesbutuke buvot apsistoje ? 4u.gif


Gyvenom kempinge TopCampRiis -puikus,rekomenduoju,gyvenom nameliuose .Ju puslapyje matau tik pasiulymus nakvyne+Legolendas arba Givskoodzoo.O jei ieskosit nakvynes per www.legolandholidays.dk,tai apgyvendinimo pasirinkimas labai didelis ir ten tas pats kempingas jau duoda pasiulymus su abieju parku lankymu.
Kai suvedi rezervacija,ismetamos kainos atrodo gana dideles,bet praktiskai nakvyne gaunasi labai pigi,jei paskaiciuoti bilietus i parkus visai seimai.

Mes pries 3metus i Danija vaziavom automobiliu,nakvojom pakeliui prie Berlyno Etaphotel.O grizome su keltu is Kylio.Dar aplankem Heide parka.Visai nebebuvo gaila pinigu kelionei keltu,nes jau nebenorejau pagalvot apie kelione masina atgal rolleyes.gif Zinoma,mes vaziavom su 3vaikais,mazajai buvo 5men.Jei vaikai didesni,tai gal ta kelione butu ir ne tokia varginanti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 24 kovo 2011 - 00:01
QUOTE(sania @ 2011 03 19, 17:58)
O koki marsruta suplanavot? 4u.gif Mes taip pat planuoja, tik liepos menesiui. Keltu i Kyli is Klaipedos tikrai kainuoja brangiai. Todel svarstome visokius variantus.  g.gif
Papildyta:

Gal pamenot kokiame viesbutuke buvot apsistoje ? 4u.gif


Pirmyn ir atgal keliausime keltu, apsistosime kur nors netoliese - 2d Legolende, 1 d. safari parke, 1 d. Lalandijoj, pusdieniui užsuksime į Ribe miestelį. Žinoma, ten nuvykus planai greičiausiai kažkiek keisis ar pasikoreguos, bet šiai dienai planuojam taip rolleyes.gif
Atsakyti
man vokietijos legolendas, net labiau patiko negu danijos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kijina @ 2011 03 25, 22:17)
man vokietijos legolendas, net labiau patiko negu danijos wink.gif


O kuo jis labiau patiko? Mes praėjusią vasarą buvome Danijos legolende, šią vasarą važiuojame į Vokietijos (mano dukra pamišo dėl legolendų, joks Disneilendas tokio įspūdžio nepadarė)
Atsakyti
kaip dėl Legolendo trimečiui? Verta/neverta?

Nes pvz dabar buvau su penkiamečiu Disneilende, tai padariau išvadą, kad mažesnio vaiko neverta vežtis. Kaži kaip Legolendas, kokios nuomnės dėl amžiaus?
Atsakyti