Įkraunama...
Įkraunama...

Ožiukai iki ir nuo 1m amžiaus

QUOTE(tamsi @ 2006 04 07, 14:41)
Pas mus tai ožiukai apsigyveno su pirmaisiais dantukais,vis pazize paverkia,vos kas ir jau patempe lupyte,nebesusitvarkau,viena karta naepsikentus surikau,tai ėmė taip cypti lyg aš ja spardžius bučiau doh.gif
Dabar va iltiniai kalasi,tai jau neduok die pakliudysi iškart isterika ir ašaros ir pastoviai nori but ant ranku doh.gif
Net neisivaizduoju kaip tokio amziaus vaikadrausmint reikia? g.gif

Paskaiciau ir pasibaisejau blink.gif
Tai jei vaikui dygsta dantukai ir jis zyzia, tai jam, pagal jus-oziukai??? doh.gif
Mamos, kantrybes, meiles, demesio vaikuciams reikia wub.gif
Arba kazkuri raso:"sukisau 2 saukstus maisto vaikui pro suciauptas lupytes, zyzianciam, per prievarta". Nu siaubas kazkoks blink.gif Vargsas vaikelis...Gal jums butu patogiausia, kad vaikai tik miegotu ir miegotu?Ir taip iki kokiu 18 metu...
Nu kai kuriu pasisakymai cia stebina, svelniai tariant schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 04 07, 14:56)
Paskaiciau ir pasibaisejau blink.gif
Tai jei vaikui dygsta dantukai ir jis zyzia, tai jam, pagal jus-oziukai??? doh.gif
Mamos, kantrybes, meiles, demesio vaikuciams reikia wub.gif
Arba kazkuri raso:"sukisau 2 saukstus maisto vaikui pro suciauptas lupytes, zyzianciam, per prievarta". Nu siaubas kazkoks blink.gif Vargsas vaikelis...Gal jums butu patogiausia, kad vaikai tik miegotu ir miegotu?Ir taip iki kokiu 18 metu...
Nu kai kuriu pasisakymai cia stebina, svelniai tariant schmoll.gif  g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 100% Man puse dienos vaikas sedi ant ranku, tai man taip faina, ir pabuciuoja mane ir apkabina....ir juokiu oziu nerodo.
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2006 04 07, 14:56)
Paskaiciau ir pasibaisejau blink.gif
Tai jei vaikui dygsta dantukai ir jis zyzia, tai jam, pagal jus-oziukai??? doh.gif



NE pagal mane,tai vaikas paprašciausiai suprato,kad zyzlunu arba patemta lupyte gali išsireikalauti visko ko nori,nes tik padejus kaltis dantukams visa ji myluoja vos tik kas.
Jai tu to nepatyrei ir nesupranti tai nuoširdžei sveikinu,tau pasekė.
As pavyzdziui neleidžiu užuolaidu gaužti ir kai jas atimu iškarto pyksta,tai ka iškart atiduoti,tipo daryk vaikeli viska ka tik nori,o mes ir be užuolaidu pagyvensim g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2006 04 07, 15:17)
NE pagal mane,tai vaikas paprašciausiai suprato,kad zyzlunu arba patemta lupyte gali išsireikalauti visko ko nori,nes tik padejus kaltis dantukams visa ji myluoja vos tik kas.
Jai tu to nepatyrei ir nesupranti tai nuoširdžei sveikinu,tau pasekė.
As pavyzdziui neleidžiu užuolaidu gaužti ir kai jas atimu iškarto pyksta,tai ka iškart atiduoti,tipo daryk vaikeli viska ka tik nori,o mes ir be užuolaidu pagyvensim g.gif  lotuliukas.gif

Kankinasi tavo vaikas, ar tu, mama, to nesupranti?? Jam skauda, diskomfortas, kankina dantuku dygimas verysad.gif O tau ka, tavo sventa ramybe svarbesne uz vaiko kancias???Nu kosmaras doh.gif
Jei grauzia uzuolaida, duociau ka nors jam, pvz.kramtuka dantenoms, tepaliuku patepta, kad efektyviau butu, ir tik tada atimciau uzuolaida.Arba pakabinciau kolkas tokia uzuolaida, kuria galima butu " krimstelt" vaikui.
kai vaikai auga, ne tik uzuolaidos nukencia, dar daug kas lus, dus, subyres...Ir ka???Nurasykim viska vaiko "oziukams" ir auklekim juos, kaip kuri ismano doh.gif , kad tuos "ozius" ismusti doh.gif
Svarbu- mamos ramybe ir grazios uzuolaidos 4u.gif doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bedugne: 07 balandžio 2006 - 14:33
QUOTE(tamsi @ 2006 04 07, 15:17)
NE pagal mane,tai vaikas paprašciausiai suprato,kad zyzlunu arba patemta lupyte gali išsireikalauti visko ko nori,nes tik padejus kaltis dantukams visa ji myluoja vos tik kas.
Jai tu to nepatyrei ir nesupranti tai nuoširdžei sveikinu,tau pasekė.
As pavyzdziui neleidžiu užuolaidu gaužti ir kai jas atimu iškarto pyksta,tai ka iškart atiduoti,tipo daryk vaikeli viska ka tik nori,o mes ir be užuolaidu pagyvensim g.gif  lotuliukas.gif

JUk tavo vaikeliui tik 9 men., apie kokius issireikalavimus cia snekama. Gerai jei tu neprisimeni, kaip tau dygo dantis. Mano 6 mete dukrai dygsta kruminiai, tai vaikas viduri nakties keliasi, verkia, sako kad jai net ausys skauda. Ir taip visa savaite kol isdygo. Ar cia irgi ozys? Juk mama zadina,zyzia, miegot neduoda?
Atsakyti
Oi idomios jus man,toks jausmas,kad jus geriau zinot ar aš savo vaikui duodu tepaliuka,ar žvakute lotuliukas.gif
Nu tikrai idomiai,ar jums nedaeina,kad dantis tai nekekviena diena dygsta doh.gif
Ot isikabina i viena sakini ir vsio. Tai taip gaunas,kad iki 1metu vaikas išvis nieko nesupranta,nemoka pasiekti savo?

Ir nereikia čia manes ižeidinėt
Atsakyti
Na nesipykime.
Kiekviena turime savo nuomone, taciau ir tokie maziukai jau bando tevu kantrybe. Mano vaikas tai jau pradejo reaguoti i ka tevai kreipia demesi , o i ka ne. Na pavyzdziui pradeda zyzti ir ziuri ar cia i ji kas ziuri, o mes nekreipiame demesio tai mazius ir nustoja, o va draugai kreipe kas truputo ir ant ranku tai dabar patikekite vaikas vienas nepasilieka ir nezaidzia .
Atsakyti
Pas suneli taip pat atsirado ožiukai ir dar kokie doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ko nors neduodi tai ožiuojasi uždraudi ir vėl tas pats pradėjo orkaite atydarinėti tai neduodi tai ožiukai tokie doh.gif kaip duoda atgal su vaikštukais ir rėke bet neverkia tai aš nieko nedarau pasakau kad nu nu nu tai jis tada juokesi arba tapati daro ir žiūri i akis ka darysiu taip ir kovojam su juo
Atsakyti
Pykit nepykit, bet kvailai skamba- ožiukai ikimetinukui ax.gif Jiems dabar viskas įdomu: paliesti, pačiupinėti, paragauti, pagraužti.. Kaip jis visko išmoks, jei jam viskas bus draudžiama? g.gif Tai patupdykit vaiką į kampą, apkraukit žaislais, užkimškit burną ir vsio.. Nerėks, žais, kai reiks- užmigs.. Pažiūrėsiu kaip tada džiaugsitės vaikyste, juk tiek "šposų" dar laukia, o čia poros , pusmečio vaikas pazyzia ir viskas, sunku ant rankų paimt..
Ot dar prirašyčiau, bet žinau, kad ir nuo šitų žodžių gausiu malku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiekviena mama savaip viską supranta ir negalima kišti savo nuomonės niekam, kiekviena turim tiksavo nuomonę ir jos laikomės, aš manau kad Mano vaikas kartais parodo ožiukus, o dėl kitų garantuot o tuo labiau kišti savo nuomenę nenoriu schmoll.gif tik būtų įdomu sužinoti kaip vaikučiui pasakyt švelniai kad NEGALIMA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vivulyte @ 2006 04 07, 22:05)
Pykit nepykit, bet kvailai skamba- ožiukai ikimetinukui  ax.gif Jiems dabar viskas įdomu: paliesti, pačiupinėti, paragauti, pagraužti.. Kaip jis visko išmoks, jei jam viskas bus draudžiama? g.gif Tai patupdykit vaiką į kampą, apkraukit žaislais, užkimškit burną ir vsio.. Nerėks, žais, kai reiks- užmigs.. Pažiūrėsiu kaip tada džiaugsitės vaikyste, juk tiek "šposų" dar laukia, o čia poros , pusmečio vaikas pazyzia ir viskas, sunku ant rankų paimt..
Ot dar prirašyčiau, bet žinau, kad ir nuo šitų žodžių gausiu malku  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jusu vaikuciai skverbiasi i pazinima, jie viska nori paliesti, paragauti idedant i burnyte. Nereikia nuslopinti sios funkcijos. Tad nesistebekime, kad mokyklinukas nesidomi knygomis.. Oziukai parodo, kad jiems mazai demesio, ar bendravimo. O jei oziukais piknaudziauja, reikia visai to nematyti ir nerodyti jokios reakcijos. Matydamas, kad niekas nekreipia demesio - oziuku neberodys....
Atsakyti
Nu mamytės ir iškraipėt-temos klusymą-
Kiek suprantu čia buvo klausta.....
QUOTE(adiav @ 2006 04 06, 15:44)
nieko neskauda, taciau dyksta ragiukai. Kaip "kovojate" su jais????

Mūsų niekas neklausė-ką daryti-kai dygsta dantukai,kuom tepti ir t.t.
Sakot nebūna ožiuku-pas tokį mažą leliuką.....
-Būna,aišku netokie dideli kaip pas 2-3 metuką mažylį ,nu bet vistiek kažkokie jie yra tongue.gif
Nu ,kad ir tai.....
Pasieme mano mažylis telefona-norėjau garažiai paimti....ir ką jūs manot??jis tiek pradėjo šaukti.....tipo čia jo....ir niekam neduos... schmoll.gif .
Ot ir va -elementariausias įrodymas tongue.gif

QUOTE(adiav @ 2006 04 06, 17:03)
pirmus saukstukus per prievarda igrudau (pro suciauptas lupas) po to jau valge.

Baisu unsure.gif Negi tu galvoji,kad čia ožiukai?????Pirma nuramink,o po to stenkis maitint mirksiukas.gif

QUOTE(Uliuliuska @ 2006 04 07, 14:28)
Nauduokytes proga, mamytes. 4u.gif

Naudojamės,naudojamės,bet ant tiek priprato,kad net naktį pas mane ant rankų miega,o dieną nuo jų taipat nenulipą tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 09 balandžio 2006 - 12:06