Įkraunama...
Įkraunama...

CATRICE kosmetika

Eurokose atsirado dar vienas dekoratyvinės kosmetikos stendas! Gal turit atsiliepimų, jei taip, pasidalinkime jais čia thumbup.gif

CATRICE tinklapis

user posted image
(p.s. tikiuosiu tokios temos dar nėra, bent jau paieška nerado blush2.gif )
Atsakyti
Bet apie ja nemazai plepejom, eurokos kosmetikos temoje, na bet manau si kosmetika verta atskiros temos, jau tiek daug visko isbandziau ir negaliu atsidziaugt clap.gif thumbup.gif
Papildyta:
Isvardinsiu ka turiu: STAY ON krempudra, putu teksturos kremine pudra, mineraline kompaktine pudra su blizgiu efektu, paakiu maskavimo-sviesinimo priemone LIGHT UP, 5 atspalviu maskuojamoji priemone, skaistalai MULTI-COLOUR, auksiniai akiu seseliai-blizgiklis (ar kaip cia pavadint), paprasti akiu seseliai, blakstienu tusas LASH SENSATION, nagus balinantis lakas, bei akrilinis matinis nagus stiprinantis lakas rolleyes.gif ir viskas yra super thumbup.gif perku ir dar pirkt noriu... rolleyes.gif
Papildyta:
oi, dar lupu dazus pamirsau paminet ROUGE SATIN rolleyes.gif atrodo as cia busiu didziausia gerbeja blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Kaip ta 5 atspalviu maskuojamoji priemone? Ar visos spalvos yra naudingos ar iš esmės tik kokios 2? Šiandien tepliojausi, bet kažkodėl nepasirodė, kad būtų patikimas ir ilgai išliekantis unsure.gif

Ir norėčiau daugiau atsiliepimų apie tokius skaistalus-bangeles, jas taip pat šiandien apžiūrinėjau, bet taip ir nenusipirkau rolleyes.gif Ar nelabai blizgūs? Gaila ten testeriukų tų skaistalų nebuvo, negalėjau spalvyčių geriau apžiūrėti cry.gif
Atsakyti
Na pries tai turejau 3 atspalviu maskuokli is essence, bet labai greitai pasibaige, kazkaip prastai tepesi, reikejo daugiau sunaudot kaskart, o va sitas tai kitas reikalas, kazkaip juos tepant jie iskart suskysteja, pasiskirsto ir nereikia tiek daug sunaudot, rozini naudojau paakiams, bet nusipirkau ta kita priemone, tai nelabai benaudoju, bet tikrai geras daiktas, zalia - paraudimams (pas mane truputi kai kur kapiliarai issiplete, tai pateplioju), sviesiausia ruda naudoju randeliams likusiems po spuogu blush-anim-cl.gif tamsesne ruda - siaip kokiam netycia isdygusiam spuogui pamaskuot, o tamsiausia ruda naudoju, optiskai koreguodama nosies forma, kai darausi israiskingesni, ryskesni makiaza, tad visos spalvos naudojamos rolleyes.gif
skaistalai tai isvis pasaka, geresniu nesu turejusi, zymiai labiau patinka nei tureti l'orealio, isadoros ar manhattan, labai graziai tos spalvytes susimaiso, ir naturaliai tepasi, blizgios daleles labai smulkios, tad suteikia toki vos vos zvilgesi, tikrai akies nerezia ir siaip nesimato kokiu blizguciu, nes jie labai labai smulkus kaip dulkeles, labai graziai dengiasi ant odos be jokiu ruozu ar panasiai, as pirkau 01 riviera rose, nes ta kita spalvu palete man pasirode per sviesi, nors pati esu sviesiaode rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitutexe: 28 rugpjūčio 2008 - 18:16
as tai nusipirkus paakiams priemone, viskas butu Ok bet pora trukumu yra. Blizgi gerokai. Antrasis - pirma karta istraukus telptuk, viskas tryksta lauk, kazkokia per didele skyle... ir laikytis galetu kiek ilgiau. Bet kaip uz desimt litu tai liuks ax.gif Ir akrilini matini laka turiu, labai patinka kad greit dziuna ax.gif
Atsakyti
turiu kazkoki hardner nagams, lyg nieko, ir mineraline pudra biria - bet po pusdienio reiktu vel pudruot ar bent koreguot.. tai nebent trumpam laikui, be to jos taip nemazai reik tept, nes lyginant su artdeco tai jos daug maziau naudojas vienu metu.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 08 28, 23:07)
turiu kazkoki hardner nagams, lyg nieko, ir mineraline pudra biria - bet po pusdienio reiktu vel pudruot ar bent koreguot.. tai nebent trumpam laikui, be to jos taip nemazai reik tept, nes lyginant su artdeco tai jos daug maziau naudojas vienu metu.. mastau.gif


drinks_cheers.gif dėl birios mineralkės pritariu, daug ir ilgokai teptis reikia, galvojau gal čia man tik taip, nes atspalvis šviesus g.gif su artdeco kažkaip greitai, ir maskuoja žymiai geriau. Catrice tiktų kam nėra ką maskuot ir reikia šviesių atspalvių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2008 08 28, 22:11)
as tai nusipirkus paakiams priemone, viskas butu Ok bet pora trukumu yra. Blizgi gerokai. Antrasis - pirma karta istraukus telptuk, viskas tryksta lauk, kazkokia per didele skyle... ir laikytis galetu kiek ilgiau. Bet kaip uz desimt litu tai liuks  ax.gif Ir akrilini matini laka turiu, labai patinka kad greit dziuna  ax.gif

Na paakiams man tai niekas netrysko lauk istraukus, taip ji blizgi, bet tokia ir turi buti pagal savo paskirti, o laikosi tai normaliai visai, nepastebejau, kad neissilaikytu visos dienos rolleyes.gif o akrilinis matinis lakas tikrai labai greit dziuna drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(emmute @ 2008 08 28, 23:54)
drinks_cheers.gif  dėl birios mineralkės pritariu, daug ir ilgokai teptis reikia, galvojau gal čia man tik taip, nes atspalvis šviesus g.gif  su artdeco kažkaip greitai, ir maskuoja žymiai geriau. Catrice tiktų kam nėra ką maskuot ir reikia šviesių atspalvių ax.gif

o artdeco irgi mineraline? As catrice mineralines birios dar nebandziau, visai butu idomu pabandyt g.gif
Papildyta:
O va tie nagu lakai 3 in 1 tai man nelabai, spalvytes labai grazios, bet labai ilgai dziuna ir dar susoka i tokius burbuliukus ant nago.. gal blogai tepu ar ka, bet kiek naudojau, amzinai taip, reikia labai kruopsciai tept, kad taip nebutu...
Atsakyti
Dar noreciau pasidalinti ispudziais apie tusa lash sensation, jis mane tiesiog pritrenke geraja prasme, nes niekuo nesiskiria nuo man taip patinkanciu MF tusu, o ir kaina vos ne trigubai zemesne thumbup.gif
Atsakyti
Juxt, multi-colour skaistalus griebk nedvejojus, pasaka wub.gif As taip irgi speju, kad ten balzamas viduj tu lupdaziu, paakiu maskuoklis man labai patiko, o kaip ta pudra? galima placiau? rolleyes.gif
Papildyta:
uij, as ne apie ta maskuokli rasiau, kur foto, idejai... tas kur foto idejai, lygtais ne tik paakiams, m? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitutexe @ 2008 08 29, 08:06)
o artdeco irgi mineraline? As catrice mineralines birios dar nebandziau, visai butu idomu pabandyt g.gif


taip, artdeco mineralinė smile.gif
Atsakyti
tu šitą turėjai omeny?
user posted image
tas apie kurį aš kalbėjau tai rašo kad paslėpia odos nelygumus ir tamsius šešėlius aplink akis, bet šitas vien tik akim skirtas tai gal ir geresnis g.gif
Atsakyti