Įkraunama...
Įkraunama...

CATRICE kosmetika

Aha, apie sita kalbejau, man tai labai patinka, bet gerai, akd testeriukai yra, galima pasiziuret, nes kitiem tu blizguciu per daug, man tai pats tas, vistiek dar biria pudra uzfiksuoju, tai ju beveik ir nesimato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2008 08 30, 00:26)
O gal kas Catrice šepetėlį bandė, jei yra jų Lietuvoj?

user posted image


as turiu smile.gif jau turbut pora menesiu juo biria pudra tepu - man patinka: nei per minkstas, nei per kietas, maziukas, nuo jo neberia, lygiai dengia smile.gif as tokiu garsiu firmu kaip pvz MAC, BE ar kitu mineralkei neturejus, tai sitas man tikrai liuksiskas atrodo pagal savo kaina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 08 30, 12:36)
as turiu smile.gif jau turbut pora menesiu juo biria pudra tepu - man patinka: nei per minkstas, nei per kietas, maziukas, nuo jo neberia, lygiai dengia smile.gif as tokiu garsiu firmu kaip pvz MAC, BE ar kitu mineralkei neturejus, tai sitas man tikrai liuksiskas atrodo pagal savo kaina  thumbup.gif

O šereliai nebyra? Kiek aš žiūrėjau, tai jis gan šiurkštokas, ar klystu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitutexe @ 2008 08 30, 17:02)
Nusipirkau sita thumbup.gif


na ir kaip, nedžiovina lūpų? kaip tepasi? kaip laikosi? kokį nr. nusipirkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 08 31, 13:07)
na ir kaip, nedžiovina lūpų? kaip tepasi? kaip laikosi? kokį nr. nusipirkai?  ax.gif

Kur jau dziovins, ten tikrai balzamas viduj thumbup.gif tepasi labai graziai, kvapas man toks pat skanus kaip ir lupu dazu rouge satin, tik skonis gali nepatikti, bet kai as nelinkusi ju "valgyti", tai man pats tas mirksiukas.gif rieboki tokie, tikrai lupas maitina bigsmile.gif man patinka tik sviesus atspalviai, ypac kasdienai, tai pirkau "sweet dreams 100", labai grazi svelni spalvyte bigsmile.gif panasi i manuju rouge satin soft caramel spalva tik sviesesne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2008 08 30, 15:18)
O šereliai nebyra? Kiek aš žiūrėjau, tai jis gan šiurkštokas, ar klystu?  blush2.gif

na kartais buna, kad vienas kitas koks iskrinta, bet cia taip is visu sepeteliu turbut. tikrai nera taip, kad papudruoji veiduka ir leki ziuret ar veidas sereliais neaplipes smile.gif o del kietumo, tai nepasakyciau, kad man jis kietas. cia turbut kiekvienam individualus pojuciai buna naudojant ax.gif
P.S Linutiaaa as tikrai Kauno akropolyje maciau sia kosmetika, paskui dar buvo stendas ir eurokose priesais merkuriju, bet akre tai buvo didziauisas gaminiu pasirinkimas, keista, kad neradai, nejau nebeprekiauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitutexe @ 2008 09 01, 17:13)
Taip, tamsesne tikrai israiskingesne, bet ta sviesesne gal irgi ant skruostu visai nieko, dabar jau mastau, gal ir sviesesne paimt blush2.gif  o kokios spalvos lupu dazai? ax.gif


050 cinderella, galvojau kad bus tamsesnis, nes nesenai iš essence l.šviesų vasarai buvau nusipirkau, bet nieko, spalvytė dar labiau patiko kai pasidažiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 09 01, 17:17)
050 cinderella, galvojau kad bus tamsesnis, nes nesenai iš essence l.šviesų vasarai buvau nusipirkau, bet nieko, spalvytė dar labiau patiko kai pasidažiau  wub.gif

ziurejau sita, bet netepus nusprendziau, kad per tamsus, o be reikalo matyt.. blush2.gif savo spalva tai pirkau net nebandziusi irgi, nes testeriuko tos spalvos nebuvo doh.gif bet man patinka, kad vos vos matosi, subtiliai zvilga ir tiek mirksiukas.gif
Papildyta:
tie skaistalai tai mano metu atradimas, kasdien tepdama vis is naujo dziaugiuos jais, lauksiu atsiliepimu, ar ne man vienai taip blush-anim-cl.gif
Atsakyti
sian prigriebiau STAY ON shpakliu smile.gif nusprendziau paeksperimentuoti su pigesniu produktu ir del to dziaugiuosi, nes tikrai liuxishkas daiktas! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 09 01, 22:06)
Vitutexe's pagyru prisiklausius siandien nusipirkau ir as tuos skaistalus blush2.gif  ryt tepliosiuos is ryto, tikiuosi ir man tai bus metu atradimas ax.gif  ir baikit ,mergaites, tokius gerus atsiliepimus rasyt, nes prisiskaitau ir paskui visko noriu doh.gif  gerai, kad tai bent jau nebrangus dalykai biggrin.gif

Tikiuos, nenusivilsi ax.gif Parasyk atsiliepimus mirksiukas.gif as kai pradejau viska is eiles is sios kosmetikos bandyt, tai nebegaliu sustot blush2.gif ir kur anksciau ji buvo, tiek pinigu isleisdavau ne ka geresniems, bet keliskart brangesniems produktams doh.gif
Papildyta:
QUOTE(out of @ 2008 09 01, 20:04)
sian prigriebiau STAY ON shpakliu smile.gif  nusprendziau paeksperimentuoti su pigesniu produktu ir del to dziaugiuosi, nes tikrai liuxishkas daiktas! bigsmile.gif

As sita pudra irgi turiu, manau ypac saltesniems orams ji labai tiks, nes bent jau man ji nepadaro odos matines, taciau, kas patinka - tai kad labai tolygiai pasiskirsto, nesimato ant veido, ir spalvos visai grazios ax.gif tikrai ilgai islieka ir netepa drabuziu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Vitutexe,2008 09 02, 07:30]
Tikiuos, nenusivilsi ax.gif Parasyk atsiliepimus mirksiukas.gif as kai pradejau viska is eiles is sios kosmetikos bandyt, tai nebegaliu sustot blush2.gif ir kur anksciau ji buvo, tiek pinigu isleisdavau ne ka geresniems, bet keliskart brangesniems produktams doh.gif
Papildyta:

na va siandien isbandziau smile.gif emiau spalvyte kaip ir tavo Riviera rose, bet man vistiek kazkaip noretusi dar intensyvesnes spalvos gal g.gif na bet neblogas daiktas - uzskaitau biggrin.gif
[quote=giedradi,2008 09 02, 10:38]
tai ka kaunietems nereikia doh.gif
Domina, jei kas kur matet kauno eurokos, rekit garsiai 4u.gif
[/quote]
as pati kauniete ir toks ispudis kad kiekvienoj eurokos randu lotuliukas.gif vakar skaistalus pirkau tai toj kur prie skalsos yra, o sepetili sauletekio smile.gif dar tikrai yra toj kur priesais merkuriju. taip kad pereikit per centra ir tikrai rasit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 09 02, 14:25)
as pati kauniete ir toks ispudis kad kiekvienoj eurokos randu lotuliukas.gif  vakar skaistalus pirkau tai toj kur prie skalsos yra, o sepetili sauletekio smile.gif  dar tikrai yra toj kur priesais merkuriju. taip kad pereikit per centra ir tikrai rasit  4u.gif

O koki sepeteli? catrice? ir kaip jis? bigsmile.gif Na man tai patinka, kad kuo naturaliau atrodytu, del to ir patiko, bet dabar net svarstau gal sviesesne reikejo imt, nes as tokia baltaode... doh.gif
Atsakyti