Įkraunama...
Įkraunama...

Stojamieji į psichologiją

QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 06 07, 12:02)
Dziaukis, Pociute jau nebe dekane, tai jos komisijoje nebus :)gelezine motera smile.gif

megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 06 09, 13:25)

Mane labai "pjovė" tie nesąmoningi praktikos darbai pas Švėgždą ir Vaitkų. Darydavau ir net nesuprasdavau kokius rezultatus gavau biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Kompu padarai, gauni skaičių lapą ir nulis supratimo kas iš to, o reik aprašyti praktikos darbą biggrin.gif  blink.gif  doh.gif Šiaip ne taip išsisuki iš padėties mirksiukas.gif , o ten dar darbo gynimas doh.gif Sėdi pas Švėgždą n valandų ir sapalioji nieko nesuprasdamas, kažkokių grafikų prieš nosį prisitiesęs biggrin.gif
Va, pas dėst. Laugalį praktikos darbai buvo aiškūs, rašydavau "nuo dūšios" thumbup.gif


Man irgi Švėgždos gynimai totali nesąmonė, ir po šiai dienai nesuprantu kas ten kaip ir kodėl. Pas Vaitkevičių tai visai nieko, kažkaip pasisekė apsiginti taip, kad nieko beveik neklausinėjo, vos po kelis klausimus ir viskas. Laugalys kita istorija. Pirma stengiausi rašyti nuo dūšios, niekas mano pastangų neįvertino ir kursiokės paprotino, kad darau ne taip kaip reikia. Laugaliui svarbi tik apimtis, į nieką daugiau nežiūri. Visų svarbiausia - rezultatų aptarimo apimtis. Man imdavo siutas, kad jis neskaitęs darbų vertindavo. Visi darėm Copy paste nuo tų pačių darbų, iš kokių 4-5 padarydavom vieną. Ir ką, jis pasiima didelę krūvą tų laboratorinių (pav 50 darbų, kur kiekvienas apie 10-15-20 lapų), po pusvalandžio jau rezultatai blink.gif Kas juokingiausia, jis aiškina kas gerai, kas blogai. Su drauge tą patį rezų aptarimą parašėm, tik vietom punktus apkeitėm. Man pasako, kad baisiai gerai padariau, pasistengiau, o va draugei pareiškia "miela kolege, negaliu užskaityti darbo, nes labai negerai, neišsamu ir bla bla bla", nors tekstas tas pats. Buvo žmonių, ant kurių ryškiai užsisėdęs buvo, kad ir kiek tobulino darbus visvien nepraėjo. Šiuo atžvilgiu man Laugalys labai nepatiko.
Atsakyti
Dar beje, kartais ir "pastabas" berod sjis parašydavo ant darbo titulinio lapo...pan.: "kolege, rašyta pasišokinėjant" ar "kaip troleibuse parašyta" ax.gif
Man nebuvo prametęs nė vieno darbo, nors jam tikrai sąžiningai viską darydavau, "nemakliavodavau"..gal tikrai jis tiesiog ką praleisdavo, ką užsisėsdavo..
Erzino Vaitkaus reikalavimai, nors pats leisdavo sau net neskaityti paskaitų. jei jau esi reiklus, tai ir suteik inf-ją, kurią reikalauji, arba bent jau duok išsamų ir "veiksnų" literatūros sąrašą. Duoda literatūros sąrašą (kur vis vien daugiau pusės literatūros nerasi,) pasigiria savimi ir dukra, ir eik žmogau biggrin.gif
Atsakyti
Su vaitkaus laborais puikiai man sekėsi, net nežinau. Gal gerai buvo viskas. Žinojau, dėl ko kimba (ten apie binokulinį regėjimą), tai padariau gerai, ateinu ir jis manęs klausia, kodėl padariau gerai, o ne taip kaip visi - blogai blink.gif o tie, kas vieną žodį ar kablelį tam labore ne ten padėjo, sėdėdavo po kelias valandas. Vieną darbą nešiau ranka rašytą, nes neturėjau kompo, dariau naktį, sakė, jei suskaitysiu, tik tada priimsiu. Kaip bijojau, bet ir tai nieko. Laugalys ir egzus panašiai "skaito". Panos įsigudrindavo net pabraukti esminius žodžius, kad jam lengviau "tikrinti" būtų smile.gif o jau daugiau gali rašyti bet ką. ax.gif O vat Vatkaus egzai, tai košmaras. Ypač pojūčiai ir suvokimas. Bet patiko tai, kad per egzą jis kalbėtis leisdavosi (tik nenusirašinėti), nors iš to mažai naudos. matyt džiaugdavosi, kad bent kas nors iš kurso žino atsakymą. Aukštoji matematika irgi baisu, nieko nesuprasdavau. O dar tie praktikumai, kai eini prie lentos spręsti uždavinius, kai ką tik temą išdėstė. Aš įsigudrindavau pasiimti iš draugės sąsiuvinį (jai praktika vykdavo ankščiau), tai namie išstudijuodavau tuos kelis uždavinius, kokias 2-3 valandas bandydavau suprasti kodėl taip reikia spręsti, o jau po to visa mandra žygiuodavau į savo užsiėmimą. ax.gif O daugiau nieko tokio baisaus ir nebuvo g.gif
Atsakyti
man pas Vaitkų gint nelabai ką ir teko..neatsimenu nieko blogo, gal irgi ko paklausdavo ir viskas. Patys darbai man buvo nesuvokiami. O Švėgžda įkyrus (klausinėti kantrybės turi n valandų), klausinėja, o kaip atsakyt, kai nieko nesupranti blink.gif Siutas ima, kad jis su savo binokuliniais regėjimais lenda, kad jis išvadų kažkokių nori biggrin.gif

Jo..Vaitkaus egzai. doh.gif biggrin.gif . Ką ten nenusirašyt..išsitrauki šiaip ne taip knygą po stalu, vis vien joje atsakymo nėra biggrin.gif Nes uždavinukai "iš gyvenimo", ne iš knygų biggrin.gif Mes diskutuodavom su drauge suole, knyga pasitelkdavom ir vis vien berods tik 2 Vaitkaus egzus tik l.patenkinamu rezultatu išlaikiau iš pirmo karto. O buvo ar tai 3 egzai biggrin.gif Nieko aš ten nesupratau tuose brėžiniuose, formulėse biggrin.gif doh.gif Kaldavau mintinai ir tai nepadėdavo biggrin.gif blush2.gif

Geriau dar triskart daugiau buvę tos aukštosios matematikos biggrin.gif
Atsakyti
Ojojoj jūs net knygą atsiverst sugebėdavot doh.gif Mus perspėjo iškart - nebandot nusirašinėt, nes niekada neišlaikysit to egzo. Sako, pas mane yra ketvirtakursių, kurie buvo pagauti nusirašinėjant, ir jiems dar iš pirmo kurso skola velkasi. Į egzą pasikviesdavo Švėgždą, kad stebėtų, ar niekas nenusirašinėja. vieną panelę pas mus pagavo. Buvo daug daug ašarų ir maldavimų, o jis tik rėkdavo ant jos ir sakydavo, kad eitų lauk ir kad jis nenori jos daugiau matyti blink.gif Vieno egzo pas jį ir aš iš pirmo karto neišlaikiau, paskutinio to, bet džiaugiuos, kad bent iš antro pavyko.
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2005 06 08, 15:56)
as tais paciais metais stojau i Vu bakalaura kaip ir Rasma. Mes buvome grupiokes, taciau ji pasieme akademines, o as baigiau Vu bakalaura, dabar jau baigiau VU klinikines psichologijos magistro 1 kursa. Mano prisiminimai apie stojamaji egza kitokie: man nebuvo uzduoti netaktiski klausimai, viskas buvo normos ribose, bet ko tiksliai klause nepamenu, bet turbut nieko ypatingo, kad tas isgaravo is atminties. Kas liecia pacias studijas - tai jei ruosiesi baigti tik bakalaura, tai jokios naudos ir to - tik sukisti pinigai. Nes psichologe kon sultante su bakalauro diplomu dibti negalesi. Jei nori buti konsultante, o gal ir terapeute tau teks baigti klinikine psichologija magistrantura+podiplomines studijas, kuriu trukme dar 4 metai. Magistras kainuoja uz du metus 11 tukst ir apie 20 tuks podiplomines. Tai is tiesu is anksto reikia viska labai gerai apgalvoti. As tai sabve atrodo atradau sioje srity, tai zadu baigti viska ir dirbti psichoterapeute.
taigi, linkiu sekmes stojant!
jei kokiu neaiskumu bus, gali klausti, suteiksiu smulkesnes info :smile.gif


Katyte1977, ačiū, kad tiek visko smulkiai parašei 4u.gif . Kitoje temoje, mačiau, parašei ir savo e-mailą, bet per gausybę darbelių niekaip neprisiruošiu parašyti, tai galvoju, parašysiu bent čia, į forumą.

Man iškilo pora klausimėlių, iš smalsumo - kokią specialybę tu baigei prieš psichologiją? Ir kaip randi pinigų visoms savo studijoms? Mat aš niekaip neapsisprendžiu, ar studijuoti psichologiją, ar ne, būtent dėl pinigų. Ir vis dar nesiryžtu mesti dabartinės specialybės, nes žinau, kad kelio atgal nebebus... Tai vat dėl tokių svyravimų ir dvejoju (jaučiu, dvejosiu dar porą metų...). Nors psichologija kuo toliau, tuo labiau traukia...
Atsakyti
Hmmm... verysad.gif taip norejau,p dabar paskaicius galvoju,kad gal man ten nereikia...del to,kad matematika tikrai ne man aggressive.gif
Atsakyti
jooo.. g.gif super aprasymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitkresle @ 2005 07 27, 23:06)
Katyte1977, ačiū, kad tiek visko smulkiai parašei  4u.gif . Kitoje temoje, mačiau, parašei ir savo e-mailą, bet per gausybę darbelių niekaip neprisiruošiu parašyti, tai galvoju, parašysiu bent čia, į forumą.

Man iškilo pora klausimėlių, iš smalsumo - kokią specialybę tu baigei prieš psichologiją? Ir kaip randi pinigų visoms savo studijoms? Mat aš niekaip neapsisprendžiu, ar studijuoti psichologiją, ar ne, būtent dėl pinigų. Ir vis dar nesiryžtu mesti dabartinės specialybės, nes žinau, kad kelio atgal nebebus... Tai vat dėl tokių svyravimų ir dvejoju (jaučiu, dvejosiu dar porą metų...). Nors psichologija kuo toliau, tuo labiau traukia...

Sveika
atostogavau todel tik dabar atrasau
pries psichologija baigiau veterinarines medicinos specialybe
pinigeliu gaunu is sponsoriaus asmeninio smile.gif
o del stojimo manau tau niekas nepatars spresk pati smile.gif
linkiu sekmes
Atsakyti
O mane domintų Vdu organizacinės psichologijos magistratūra, gal kas susidūrėt ir galit ką papasakot? bigsmile.gif
Atsakyti
nu as cia su 2rnu klausimu, bet paaiskinkit man nesusipratelei, kuom skiriasi klinikine ir sveikatos psichologija? ta prasme klinikine - tai med. istaigoj konsultuoji ar ne?, o tai tada sveikatos- ne tas pats? g.gif
Atsakyti