Įkraunama...
Įkraunama...

Gamtiniai vardai

O kokių įdomių ir negirdėtų vardų dar galite pasiūlyti? man smalsu...norisi kažko tokio įspūdingo, bet kartu ir paprasto... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AušraMarija @ 2008 09 09, 07:37)
O kokių įdomių ir negirdėtų vardų dar galite pasiūlyti? man smalsu...norisi kažko tokio įspūdingo, bet kartu ir paprasto...  ax.gif


na, negirdėtą tai jau jau reikia patiems kurti. koks Gerbentas biggrin.gif
o jei iš tokių retesnių ir lietuviškesnių - Gruodis, Gruodė, Vyturys ir Sakalas (pažįstu asmeniškai tokius "paukščius").
Atsakyti
Is visu isvardintu man tik Saulė priimtinas, visi kiti man ne schmoll.gif
O ypač Ąžuolas doh.gif nu visiška nesamone doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Dobilas dar iš tos pačios serijos (yra toks) ir Uosis (Taip pat yra, net į vardyną įtrauktas )tongue.gif Man tai nepatinka. Nu Vėjas kokia man nesamonė... taigi nupučiamas vaikas bus.. man nepatinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 11 rugsėjo 2008 - 06:01
sie vardai dabar gan dazni, kad darzelio grupej nebutu keliu upiu ir veju teks grysti i praeiti. prie nijoliu ir aldonu
Atsakyti
QUOTE(AušraMarija @ 2008 09 09, 07:37)
O kokių įdomių ir negirdėtų vardų dar galite pasiūlyti? man smalsu...norisi kažko tokio įspūdingo, bet kartu ir paprasto...  ax.gif


Jovaras - man labai gražu, draugė taip sūnų pavadino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(malena44 @ 2008 09 11, 12:41)
teks grysti i praeiti. prie nijoliu ir aldonu


Anksciau ar veliau, tikrai ateis tokie laikai, kai ir vel bus populiarūs tokie vardai, kaip Ona, Nijolė, Birutė, Petras, Juozas, Kazys..... Esu tuo visiškai tikra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 09 13, 14:58)
Anksciau ar veliau,  tikrai ateis tokie laikai, kai ir vel bus populiarūs tokie vardai, kaip Ona, Nijolė, Birutė, Petras, Juozas, Kazys..... Esu tuo visiškai tikra smile.gif


kad ir dabar vadina Juozais ir PEtrais, ir Jonais smile.gif ir Motiejais, RApolais, Jokūbais - taigi senienos. na, kaip ir Petrai ir Onos.
Atsakyti
Is isvardintu man asmeniskai grazus tik Saule, visi kiti nepatinka rolleyes.gif Skamba keistai man jie nors ir labai populiarus siuo metu. Bet is tu gamtisku vardu tikrai yra ir graziu: Rusne, Lina/Linas, Giedre/Giedrius, Rugile, Vilija, Rasa, Ruta rolleyes.gif
Atsakyti
Musu sarase, tiksliau mano sarase biggrin.gif is gamtiniu buvo tokie vardai:
Vasaris, nes kaip tik vasari ir gimti turejo, bet kita menesi gimusio nebuciau galvojusi taip vadinti
Linas
Aidas
Vejas
Uosis

bet nei vieno is ju nesirinkome, nes Linas, Aidas dazni ir jau iprasti, kokiais, manau, kad tuoj taps Vejas ir panasus varda.
siaip man grazu, kai isgirstu, tai tokia meile gamtai uzlieja sirdi biggrin.gif iskart vaikutis mielas pasidaro biggrin.gif tik Azuolui kazkokdel toks jausmas negalioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelmė @ 2008 08 31, 13:55)
Vėjas ir Vėtra man labai gražūs 4u.gif ir jų dar nėra daug, nes kiti paminėtieji po truputį "nusivalkioja", jei taip galima išsireikšt doh.gif  doh.gif
Dar man labai gražus vardelis - Rūkas wub.gif


Na jo, Rukas toks nieko visai thumbup.gif Niekad nesiejau su vardu, bet laisvai galetu buti bigsmile.gif Man dar Rytis fainas. O labiausiai tai Vakaris wub.gif O mergaitei Ausma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AušraMarija @ 2008 08 30, 19:20)
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie tokius vardus, kaip Ąžuolas, Vėjas, Vėtra, Saulė, Upė... ką manote?  rolleyes.gif


Man patinka idėja, kai vardai turi gamtos reišinio arba gėlės prasmę - Audra, Ramunė, Rūta... Tik tie seni, geri ir pažįstami variantai dabar labai jau nepopuliarūs, žmonės pradeda išsigalvoti naujadarus, tipo Upė, Pieva ir pan.
Tegu žmonės vadina savo vaikus kaip nori, aš ne prieš. Aš prieš, kai lazda perlenkiama. Manau Ąžuolas ir Vėtra yra kaip tik šis atvejis.
Atsakyti