Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

QUOTE(KaZantipA @ 2009 09 18, 14:40)
sveikos, as siandien pirma karta isidejau lesius,bandymui, astegmatizines pas mane, na kazkaipman liejasi vaizds, gal del to kad pirma karta???  g.gif

Gal per stipri lesiai g.gif
Neuzmirskite, kad lesius reikia imti vienu dioptriju maziau nei jusu regejimas.
O siaip man pirma savaite, kai tik pradejau nesioti lesius, kai rasiau ar skaiciau liejosi siek tiek vaizdas, bet cia todel,kad akys turejo priprasti.
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2009 09 18, 18:44)
Sveika! man tai dar kazkaip kyla itarimas, kad gali but per silpni arba per stiprus  g.gif arba reik priprast gal  g.gif


Prie astigmatiniu lesiu reikia keliu dienu adaptacijos, jei ir po to liesis vaizdas- tada kreipkis i gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Kriopena @ 2009 09 20, 16:43)
Prie astigmatiniu lesiu reikia keliu dienu adaptacijos, jei ir po to liesis vaizdas- tada kreipkis i gydytoja.

Atleiskit, o kiek laiko reikia adaptacijai g.gif Nes as per puse metu niekaip nesugebejau adaptuotis prie liejimosi schmoll.gif Nes va vienai akiai is pirmo karto viskas tiko supersikai, o su kita vargo vargelio apturejau doh.gif Tai galiausiai pakeite asies laipsnius, buvo geriau, bet iki pilnos laimes kazko truko, pasirodo 0,25 laipsniu stipresnio lesio mirksiukas.gif Nors optikoje sake, kad skirtumo tureciau nejaust, bet pasjutau milziniska bigsmile.gif Ir isidejus tinkamus lesius visas diskomfortais dingo ir nereikejo ne vienos adaptacijos dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 20 rugsėjo 2009 - 23:55
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 09 18, 19:12)
Gal per stipri lesiai  g.gif
Neuzmirskite, kad lesius reikia imti vienu dioptriju maziau nei jusu regejimas.
O siaip man pirma savaite, kai tik pradejau nesioti lesius, kai rasiau ar skaiciau liejosi siek tiek vaizdas, bet cia todel,kad akys turejo priprasti.


vat manau kad priprast tureciau, siaip nesioju pirmas dienas, kazkaip jauciu as jas, ne labai bet kazkoks nemalonus pojutis yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 09 21, 00:42)
Atleiskit, o kiek laiko reikia adaptacijai g.gif Nes as per puse metu niekaip nesugebejau adaptuotis prie liejimosi schmoll.gif Nes va vienai akiai is pirmo karto viskas tiko supersikai, o su kita vargo vargelio apturejau doh.gif Tai galiausiai pakeite asies laipsnius, buvo geriau, bet iki pilnos laimes kazko truko, pasirodo 0,25 laipsniu stipresnio lesio mirksiukas.gif Nors optikoje sake, kad skirtumo tureciau nejaust, bet pasjutau milziniska bigsmile.gif Ir isidejus tinkamus lesius visas diskomfortais dingo ir nereikejo ne vienos adaptacijos dienos mirksiukas.gif


Jeigu esi nauja astigmatiniu lesiu nesiotoja yra skiriamos 5 d pripratimui, jeigu kazkas ne taip- vadinasi reikia vel koreguoti. Gal netinka asis ar cilindras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriopena @ 2009 09 21, 18:02)
Jeigu esi nauja astigmatiniu lesiu nesiotoja yra skiriamos 5 d pripratimui, jeigu kazkas ne taip- vadinasi reikia vel koreguoti. Gal netinka asis ar cilindras ax.gif

Pirma karta girdziu toki dalyka biggrin.gif Sakot 5 dienas, o as per pusmeti nepripratau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 09 22, 10:48)
Pirma karta girdziu toki dalyka biggrin.gif Sakot 5 dienas, o as per pusmeti nepripratau lotuliukas.gif


Galejo buti ne taip parinktas receptukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriopena @ 2009 09 22, 12:54)
Galejo buti ne taip parinktas receptukas ax.gif

Tai va taip ir buvo, nors optikoje sake nieko geriau padaryti negali blink.gif Asies laipsnius kad sumazintu, tai beveik issizyziau, nes mol anie man aiskino, kad tipo mano akis kazkokia kitokia, tai lesis nesilaiko, vis tiek sukinesis blink.gif O 0.25 laipsnius pasistiprinti pati sumasciau, nes pirkau internetu, tai truputi pasitobulinau savo recepta, pasirodo nesuklydau biggrin.gif Ir ka noriu pasakyti, kad jei receptas parinktas tinkamai nereiks ne minutes adaptacijos schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriopena @ 2009 09 22, 14:54)
Galejo buti ne taip parinktas receptukas ax.gif

O aš be jokio recepto nueinu ir nusiperku, pasakau kad abi akys -5 ir psio blink.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad atsirado naujausios kartos kontaktiniai lęšiai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2009 09 22, 14:30)
O aš be jokio recepto nueinu ir nusiperku, pasakau kad abi akys -5 ir psio  blink.gif

A tai is kur tamts istraukei, kad abi akys -5, jei recepto neturi lotuliukas.gif

QUOTE(Ultibrica @ 2009 09 23, 12:18)
Girdėjau,  kad atsirado naujausios kartos kontaktiniai lęšiai. g.gif

Ta prasme g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 23 rugsėjo 2009 - 16:15
O ką reiškia bazinė kreivė pvz. 8,4 mastau.gif arba 8,6 mastau.gif ?Diametras? Kuo čia skiriasi?Niekada neklausiau kai parinkdavo, o dabar kažkaip smalsu pasidarė? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gadiga @ 2009 09 23, 17:15)
A tai is kur tamts istraukei, kad abi akys -5, jei recepto neturi lotuliukas.gif


Trumparegė esu jau daugiau nei 20 metų ax.gif , lankausi pas okulistą profilaktiškai kartą į metus. Regėjimas blogėti seniai sustojo ties -5 . Pagal akinių stiklą optikoje nustato ir receptas tikrai nėra reikalingas mirksiukas.gif Beje patikrinti gali prieš perkant ir nemokamai mirksiukas.gif
Atsakyti