Įkraunama...
Įkraunama...

MRU veiklos audito studentija :)

QUOTE(grigo @ 2011 08 25, 20:10)
parasiau metodininkei del tikslesnio tvarkarascio ir gavau automatini atsakyma, kad ji atostogauja ir bus 09 01. Vyresnioji metodininke parase, kad tvarkarastis skelbiamas likus ne maziau nei savaitei iki paskaitu. tai galima suporasti, kad jie laiko dar turi smile.gif


Teoriškai pirmadienį turėtų pasirodyti tvarkaraštis. Nesuprantu, nejaugi taip sunku jį įkelti ankščiau, juk vis tiek jis jau parengtas mad.gif na, bet ką jau padarysi... tik taip norėtųsi susiplanuoti laiką.
Atsakyti
As irgi rasiau tai man pasake, kad nuo pirmadienio bus musu metodininke, nes man reikia pazymos, o jos israsomos tik nuo rugsejo 1d. o man reikia anksciau, tai sake, kad tik musu metodininke gali parasyti anksciau.

Papildyta:
QUOTE(mangarine16 @ 2011 08 29, 07:05)
As irgi rasiau tai man pasake, kad nuo pirmadienio bus musu metodininke, nes man reikia pazymos, o jos israsomos tik nuo rugsejo 1d. o man reikia anksciau, tai sake, kad tik musu metodininke gali parasyti anksciau.



labai laukiu tvarkarasciu,nes mokslus reikes derinti su 4 men. suneliu auginimu, tai nzn kaip cia bus, nes nelabai turiu su ko ji palikti:(
Atsakyti
QUOTE(mangarine16 @ 2011 08 29, 08:07)
As irgi rasiau tai man pasake, kad nuo pirmadienio bus musu metodininke, nes man reikia pazymos, o jos israsomos tik nuo rugsejo 1d. o man reikia anksciau, tai sake, kad tik musu metodininke gali parasyti anksciau.

Papildyta:
labai laukiu tvarkarasciu,nes mokslus reikes derinti su 4 men. suneliu auginimu, tai nzn kaip cia bus, nes nelabai turiu su ko ji palikti:(


Likimo draugės būsime, nes man mokslus teks derinti su 1,5 metų sūnelio auginimo ir nėštumu blush2.gif o pagimdžius po 2 savaičių prasidės sesiją doh.gif na gal kaip nors...
Atsakyti
niu jo bus linksma, bet kaip nors, moterys gi kaip barbes devyndarbes vienu metu moka daug darbu daryti:)

Papildyta:
valio, yra tvarkarasciai:) galu gale, dabar galima bus bent jau susiplanuoti kaip ir su ko suneli palikti. Man visai patinka tvarkarastis, tik aisku butu zymiai geriau jai paskaitos butu CR, bet deje reikes varyti i antakalni, kuris man visai nepakeliui doh.gif


Gal visai ne i tema, bet pasidalinsiu sia informacija su visomis, vakar buvau pas metodininke, nes man reikejo pazymos, prie to pacia pasiteiravau apie imoka uz mokslus dalimis ir VALIOOO galima, taigi iki rugsejo 15 d. sumokesiu puse sumos, o likusia galima sumoketi iki lapkricio 1d. man ziauriai gerai biggrin.gif
Papildyta:
O jus visos varysite pirmadieni i universiteta? galima bus susipazinti, veliau galesime dalintis visa informacija susijusia su moksliai ( ir ne tik: ) vistiek smagu mokantis turetu ,,mokslo draugu" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mangarine16 @ 2011 08 30, 15:22)
niu jo bus linksma, bet  kaip nors, moterys gi kaip barbes devyndarbes vienu metu moka daug darbu daryti:)

Papildyta:
valio, yra tvarkarasciai:) galu gale, dabar galima bus bent jau susiplanuoti kaip ir su ko suneli palikti. Man visai patinka tvarkarastis, tik aisku butu zymiai geriau jai paskaitos butu CR, bet deje reikes varyti i antakalni, kuris man visai nepakeliui doh.gif
Gal visai ne i tema, bet pasidalinsiu sia informacija su visomis, vakar buvau pas metodininke, nes man reikejo pazymos, prie to pacia pasiteiravau apie imoka uz mokslus dalimis ir VALIOOO galima, taigi iki rugsejo 15 d. sumokesiu puse sumos, o likusia galima sumoketi iki lapkricio 1d. man ziauriai gerai biggrin.gif
Papildyta:
O jus visos varysite pirmadieni i universiteta? galima bus susipazinti, veliau galesime dalintis visa informacija susijusia su moksliai ( ir ne tik: ) vistiek smagu mokantis turetu ,,mokslo draugu" ax.gif


mačiau jau vakar tvarkaraštį - man jis irgi patinka, tik minusas, kad ne CR vyks viskas. O dėl įmokos dalimis - geras dalykas, man tai aktualu. O reikės kažkokį prašymą parašyti, kad leistų dalimis mokėti?
Aš pirmadienį būsiu. Kažkaip mažai čia mūsų bendraujančių yra...
Atsakyti
jo reikia toki prasyma parasyti pas metodininke, kiek iki rugsejo 15 d. gali sumokesi, o kokia suma paleki iki lpkricio 1d. As pasirinkau per puse, bet galima pradzioje mazesne suma, o didesne veliau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mangarine16: 30 rugpjūčio 2011 - 20:00
QUOTE(mangarine16 @ 2011 08 30, 20:59)
jo reikia toki prasyma parasyti pas metodininke,  kiek iki rugsejo 15 d. gali sumokesi, o kokia suma paleki iki lpkricio 1d. As pasirinkau per puse, bet galima pradzioje mazesne suma, o didesne veliau.


Kaip gerai smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif smile.gif Norėjau paklausti ar buvo tokių(bakalaurių), kurios perėjote iš neakivaizdinio į dieninį ar atvirkščiai? 4u.gif blush-anim-cl.gif2:Prieš kiek laiko nuo sekančio semestro rašėt prašymą, ar reikia laikyti kokius nors egzaminus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 31 rugpjūčio 2011 - 20:49
Pastebėjau, kad tinklapyje yra įkeltas pakeistas tvarkaraštis - sunkus pirmadienis mūsų laukia doh.gif
Atsakyti
Reik pagalbos. Gal kas žino kiek laiko galima atidėjinėti magistratūro studijas MRU? Po pirmo kurso buvau atsidėjus 1 metams, ar galima dar ir antrus metus atidėti?
Atsakyti
QUOTE(irmuciukasss @ 2011 09 03, 18:46)
Reik pagalbos. Gal kas žino kiek laiko galima atidėjinėti magistratūro studijas MRU? Po pirmo kurso buvau atsidėjus 1 metams, ar galima dar ir antrus metus atidėti?


Nežinau kaip su magistru, bet bakalaurą buvau sustabdžius 2 metams.
Atsakyti
o nereikėjo jokių pažymų pratęsiant atidėjimą dar vieniems metams? tiesiog paprastai rašai prašymą, kad nori atidėt studijas dėl asmeninių priežasčių ir viskas?smile.gif ačiū už atsakymą.
Atsakyti