Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

QUOTE(Ice tea @ 2011 02 04, 08:26)
Tikrai bus LABAI gražu  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu 4u.gif labai tikiuosi kad bus grazu, tik kazkaip prisibijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 02 04, 12:50)
aciu 4u.gif labai tikiuosi kad bus grazu, tik kazkaip prisibijau blush2.gif

Pasikalbėk su kirpėja- bus ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 02 04, 14:50)
aciu 4u.gif labai tikiuosi kad bus grazu, tik kazkaip prisibijau blush2.gif

sitas kirpimas yra klasikinis ir tinka praktiskai visoms, tad manau drasiai gali kirptis, o jei dar ir spalva pasitamsinsi atrodysi super thumbup.gif as toki kirpima jau ne vienus metus turiu ir kito nei nenoriu tik as sviesiaplauke ax.gif kaip mano kirpeja sako - tinginio sukuosena lotuliukas.gif zodziu kai apsikirpsi pasirodyk, manau nepazinsim cia taves, busi stilinga ir ziauriai pagrazejusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 02 04, 23:24)
sitas kirpimas yra klasikinis ir tinka praktiskai visoms, tad manau drasiai gali kirptis, o jei dar ir spalva pasitamsinsi atrodysi super  thumbup.gif as toki kirpima jau ne vienus metus turiu ir kito nei nenoriu tik as sviesiaplauke  ax.gif kaip mano kirpeja sako - tinginio sukuosena  lotuliukas.gif zodziu kai apsikirpsi pasirodyk, manau nepazinsim cia taves, busi stilinga ir ziauriai pagrazejusi  smile.gif

na pasitamsinti tai vargu ar noreciau, nes jau ir taip esu tamsiai sokoladine ax.gif bet manau kad kita savaite suoliuosiu kirptis blush2.gif pazadu pasirodyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 02 05, 03:35)
na pasitamsinti tai vargu ar noreciau, nes jau ir taip esu tamsiai sokoladine ax.gif bet manau kad kita savaite suoliuosiu kirptis blush2.gif pazadu pasirodyti biggrin.gif

nu jei esi tamsiai sokoladine tai labai grazi spalva, as irgi buvau is savo sviesiu i tamsiai sokoladine isokus, bet visi nupeike nors as sau visai patikau, tai vel palaipsniui i sviesia perejau ax.gif
Atsakyti
Kardinalus pasikeitimas man jau yra nesvetimas, tad vakar sedėdama ir laukdama kol gražina mano draugę sugalvojau savo plaukučiams pasakyti ATE rolleyes.gif user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JDA: 09 vasario 2011 - 18:09
QUOTE(JDA @ 2011 02 09, 18:09)
[color=green]Kardinalus pasikeitimas man jau yra nesvetimas, tad vakar sedėdama ir laukdama kol gražina mano draugę sugalvojau savo plaukučiams pasakyti ATE rolleyes.gif

WOUW bigsmile.gif Super žingsnis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2011 02 09, 18:09)
[color=green]Kardinalus pasikeitimas man jau yra nesvetimas, tad vakar sedėdama ir laukdama kol gražina mano draugę sugalvojau savo plaukučiams pasakyti ATE



saunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2011 02 09, 19:09)
Kardinalus pasikeitimas man jau yra nesvetimas, tad vakar sedėdama ir laukdama kol gražina mano draugę sugalvojau savo plaukučiams pasakyti ATE rolleyes.gif user posted image
user posted image
user posted image

Nu saunuole,labai grazu,ir kas taip graziai jus apkirpo?
Atsakyti
Dabar zymiai graziau thumbup.gif
Atsakyti
ačiū ačiū ačiū 4u.gif
nepaslaptis kirpausi pas Dimą, kuris dirba "Figaro" salone Europos 3 aukšte wink.gif
Atsakyti
Norėčiau trumpų plaukų, iki pečių maždaug, tačiau bijau,kad kirpimas pastorins dar labiau. ką patartumėte?

https://picasaweb.go...510262579166514
Atsakyti