Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų nelaimė baigėsi laimingai

Aukite sveikos ir laimingos 4u.gif
Atsakyti
Skausmas su laiku praeis,svarbiausia viskas baiges laimingai.Linkiu tau kantrybes,sveikatos abiem. 4u.gif
Atsakyti
Kokį vargelį teko iškentėti. Sėkmės augintant lėliukią 4u.gif
Atsakyti
sutinku su tavim 100%
as po pirmo gimdymo dar operacija kaklelio turejau, tai tik su antru pastojau ir iskart tariausi operacijai, nes nenorejau rizkuot, del to nei tupucio nesigailiu, nes po to paaiskejo, kad vistiek nebuciau pagimdzius unsure.gif
Sekmes ir stiprybes auginant, gal viskas pasitaisys i gera wub.gif
Atsakyti
niu man kiek kitaip buvo as ilgai nesikankinau,va kaip visoms nubega pries gimdyma vandenis o man "iskrito' kraujo kresuliai.bet kai nuvaziavau i ligonine mane dar 10 min klausinejo,bet kai daktaras apziurejo is karto veze i operacine,nes buvo trukus plancenta man ir mano vaikui lb rimtas pavojus kiles buvo.vaikas gime truputi priduses bet palaike inkubatoriui ir viskas buvo gerai.ir auga sveikas ir vystosi normaliai biggrin.gif
Atsakyti
Shaunuole, tikrai daug iskentejai g.gif Gaila kad dukryte kencia tokio sunkaus gimdymo pasekmes- bet viskas susitvarkys wub.gif Sveikateles jai smile.gif
Nesutikciau tik su pasakymu kad nepagimdzius per 12val reikalauti operacijos..As pati gimdziau beveik 20val- pagimdziau pati be epiduro ir maziukas sveikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunuole tu daug iskentejai,tad aukite laimingi ir sveiki
user posted image
Atsakyti
siaubas... 4u.gif sveikatos ir dziugiu akimirku dabar 4u.gif
Atsakyti
saunuole, kad tiek istwerei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrės mama @ 2005 06 08, 09:56)
Panos, matot, kad per 12 val. nepagimdysit reikalaukit oeracijos, nes kitaip ne tik vaikų neteksit, bet ir pačios galit kartu su jais iškeliaut į kitą pasaulį.


g.gif schmoll.gif nesutinku. paskaityk mano istorija... gal viskas nuo gydytoju priklauso, jie turi matyt ir suprast ir normaliai ivertint situacija. Man po 20val nubegus vandenim tebuvo 2cm atsidare. aciu dievui neskatino dar.. palauke.
Atsakyti
4u.gif aukit dideli dideli 4u.gif
Atsakyti
tikiu kad daug patyrei, ir man AKYS RAIBO IR GYDYTOJA NARSE TEN KAIP REIKIANT. bet nemanau kad cia nelaime virtusi laime, juk turi nuostabia dukryte!jos laukei pagimdei ir turesi wub.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti