Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

QUOTE(Dansu dansu @ 2011 03 06, 16:59)
Sveikos,

šlapimo tyrimą man daro kiekvieną vizitą, o kaip su krauju? Kol kas turėjau tik vieną kraujo tyrimą 12-tą sav. g.gif

Kraujo tyrima daro bendra,o paskui jei pas jus minusine kraujo grupe,tai ima krauja antikuniams nustatyti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 06, 22:47)
Kraujo tyrima daro bendra,o paskui jei pas jus minusine kraujo grupe,tai ima krauja antikuniams nustatyti.

Tai žinau, kad bendrą mirksiukas.gif Aš klausiau, kokiu dažnumu jį turėtų daryti?
Atsakyti
Man kolkas tik viena karta ta didiji kraujo tyrima ir slapimo dare,nors jau 21 savaite. Na dar toksoplazmozes ir echo viena karta dare. Pasiziurejau, kad cia daugeliui vos ne kas karta slapima tiria,tai neramu pasidare. Manot dazniau turetu? Gal daktarei uzsimint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dansu dansu @ 2011 03 07, 12:04)
Tai žinau, kad bendrą mirksiukas.gif Aš klausiau, kokiu dažnumu jį turėtų daryti?

Viena karta man kol kas dare ir viena karta del antikuniu,O kai su pirmu vaiku buvau,tai 3 kartus dare(bendra,antikuniams,bendra)
Atsakyti
QUOTE(nightmare1989 @ 2011 03 07, 11:35)
Man kolkas tik viena karta ta didiji kraujo tyrima ir slapimo dare,nors jau 21 savaite. Na dar toksoplazmozes ir echo viena karta dare. Pasiziurejau, kad cia daugeliui vos ne kas karta slapima tiria,tai neramu pasidare. Manot dazniau turetu? Gal daktarei uzsimint? g.gif


Mano ginė irgi kažkaip pamiršus buvo paminėti šlapimo tyrimą. kai pati paklausiau, ar reikia, tai lyg tarp kirto sake "jo, atnešk kurią dieną" biggrin.gif Dabar va jau antrą kartą nešiau, nes pirmą kartą kažką rado nelabai gerai.. O krauja tai sake dabar darys tik apie 26-27 savaite lyg.. nepamenu gerai. smile.gif
Atsakyti
Hm, vadinasi, tyrimų dažnumas tik nuo ginekologės priklauso g.gif
Atsakyti
slapimo tyrimus daro kiekviena apsilankyma, o krauja bent jau man dare 8 svaiciu, dabar 25 dare ir sake, kad kartos 30 svaiciu, taip kad dznokai:)
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , man 10 nestumo savite. zinokit geda sakyt, bet kaip man padave buteliuka slapimo tyrimams ir dar toki pailga buteliuka slapimo "paseliui" ar kaip ten vadinasi ir paaiskino kaip pasisioti i ta buteliuka, tai as kaip is dangaus nukritus, ne velnio nesupratau kaip ten pasisioti blush2.gif Zodziu taip: ryte nevalgius ir nusiprausus i buteliuka pasisioti (vidurini slapima)- cia ok, suprantu, bet dar pasake, kad su vata. kelis kartus pkalausiau, kaip su vata? tai sako ten kitaip liaukocitai rodys uzdegima ir tt... nu zodziu taip ir nesupratus isejau.. . gal galit kas parasyt kaip ten su ta vata daryt? per ja sisiot? nu zodziu- gal cia paprasta, bet man tai sudetingiau negali buti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2011 03 16, 22:18)
Sveikutes  4u.gif , man 10 nestumo savite. zinokit geda sakyt, bet kaip man padave buteliuka slapimo tyrimams ir dar toki pailga buteliuka slapimo "paseliui" ar kaip ten vadinasi ir paaiskino kaip pasisioti i ta buteliuka, tai as kaip is dangaus nukritus, ne velnio nesupratau kaip ten pasisioti  blush2.gif  Zodziu taip: ryte nevalgius ir nusiprausus i buteliuka pasisioti (vidurini slapima)- cia ok, suprantu, bet dar pasake, kad su vata. kelis kartus pkalausiau, kaip su vata? tai sako ten kitaip liaukocitai rodys uzdegima ir tt... nu zodziu taip ir nesupratus isejau.. . gal galit kas parasyt kaip ten su ta vata daryt? per ja sisiot? nu zodziu- gal cia paprasta, bet man tai sudetingiau negali buti  doh.gif

Pirma karta girdziu,man jokiu vatu nereikejo smile.gif
Atsakyti
oi merginos lotuliukas.gif , isnarsiau google ir dar sioje temoje radau. Viska supratau- nusiprausus reikia maksti uzsidengti vata ir tada sisioti, kad nepakliutu isskyru i slapima, va del to gali buti tyrimai netikslus. Tikrai paprasta, ot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2011 03 16, 23:26)
oi merginos  lotuliukas.gif , isnarsiau google ir dar sioje temoje radau. Viska supratau- nusiprausus reikia maksti  uzsidengti vata ir tada sisioti, kad nepakliutu isskyru i slapima, va del to gali buti tyrimai netikslus. Tikrai paprasta, ot  doh.gif

obana,man nei per pirma nestuma nei dabar apie toki dalyka nesake lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2011 03 16, 23:26)
oi merginos  lotuliukas.gif , isnarsiau google ir dar sioje temoje radau. Viska supratau- nusiprausus reikia maksti  uzsidengti vata ir tada sisioti, kad nepakliutu isskyru i slapima, va del to gali buti tyrimai netikslus. Tikrai paprasta, ot  doh.gif

Ot geras,nezinojau,nu dabar bus ateiciai thumbup.gif
Atsakyti