Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai antram vaikui

Musu giminej buvo toks atvejis,kad tarp broliu- ,....25 metu skirtumas(is tevo dvieju santuoku),tai liko keletas relikviniu pirmojo brolio rubu ir daiktu- megztas vokelis,kailinukai,parsivezimo is gimdymo namu rubeliai,kelios kailines kepures,jureiviskas krikstynu kostiumelis,kriksto skraiste,dar rogutes,slides,paciuzos,lovyte,mokyklinis rasomasis stalas.tai dabar jaunelis brolis,kuriams jau 8 metai didziuojasi,kad brolio daiktus turejo ir turi,pamokas prie brolio stalo ruosia,rogutes ir paciuzas,slides naudoja. cool.gif
Atsakyti
nezinau, temos autores istorija, itakota jos pacios karcia patirtim. o as kitokio poziurio, ir mano vaikai kitaip jauciasi. pati esu kilusi is 5vaiku seimos. turiu du brolius dvi seseris. dar pati turiu du vaikus. zinokit, gal jums kraupu, bet dauguma rubu - MANO LAIKU, o gimiau apie 1980.... brolis, dvejais metais jaunesnis, nesiojo po manes ka galejo - neutraliu spalvu. 11m veliau gime sese, po to dar po 3m. kita sese, dar po 3m. brolis - visi jie nesiojo rubelius. zinokit, jie man RELIKVINIAI... juos dejau ir savo vaikams, kai ju susilaukiau. tiesiog tai poziuris ir tiek. plius mano mama ir mociute juos mokejo priziuret-be demiu, nenutrenkti, mielos medziageles, kiskuciai... biggrin.gif biggrin.gif o vat amerikonisku rubu kai gaunam ar pasiziurim siuntas, tai baisu ziuret-mikiai ant viso pilvo ir tt. spalvos rekiancios , kazkas ne is tos kulturos...

zodziu, nemaza dali sudaro relikviniai rubeliai - ir tai tarsi praeities tasa, kazkoks nerealybes pojutis atsiranda... taigi, jau tiems rubeliams, panasiai kaip katik pasisakiusiojo mariuq , - virs 30m. viena mano sesiu laukia nesulaukia, kada gales juos savo vaikams uzdeti. biggrin.gif turbut bus sumusti rubeliu gyvavimo rekordai.
Atsakyti
Pas mane trys pametinukės.Rūbeliai dauguma nauji.Aišku yra ir tų pačių,kuriuos tiesiog dėvi namie.
Bet brangesni daiktai naudojami tie patys.Tarkim visos užaugo/auga tame pačiame vežime.Lovytė ta pati,Supasi tose pačiose supynėse.Vonelė ta pati likus.Tiesa,žaislai visi likę. Lyg ir viskas.
Atsakyti
Kadangi sakiau vienas ir taškas (labai sunkiai augo) tai viską atidaviau,pardaviau ir t.t bet nnnn metelių užsimiršo viskas ir antram jau teko viską naujai pirkt...dar juokauja draugai kam išpardavei,atidavei antro daiktus ,rūbus gal prireiks dar biggrin.gif ....ne neee gaba jau
Atsakyti
Ir nauji, ir pirmojo isaugti, nes daug ka pardavus, isdalinus kasdieninius, pasilikus tik geresnius ir grazesnius. Taip kad ir perku, ir randu isaugtus pirmojo.
Atsakyti
viskas liko nuo pirmos, tik vezimas naujas...ir kelis sliauztinukus nupirkau, o siaip tai nematau reikalo pirkti, nes viska laikiau ir saugojau, nes zinojau kad vieno vaikelio bus mazai
Atsakyti
mes ir antravam vaikui daug nuo pirmojo turime, bet kelta daiktu vistiek pirksim.
Atsakyti
Auginu du vaikus - vyresnėlė dukra ir trim metais jaunesnis sūnus. Dar kai dukra buvo maža stengiausi rūbelius pirkti unisex stiliaus, kad tiktų ir jaunesniam broliui/sesei. Kai jau galų gale atsirado brolis, vėl gi stengiuosi, kad kiek įmanoma daiktai tiktų abiems. Tarkime ir dabar, kai dukrai jau šešti metai eina, tai žieminę striukę ar žiemines kombikelnes stengiuosi pirkti unisexines. Per du sezonus ji tos striukės niekaip nesunešios, o po poros metų galės nešioti brolis.
Žaislai ir taip yra bendri. Jau dabar kai perku žaislus, tai sakau, kad jie abiems. Žinoma, turi kiekvienas ir savo žaislų - dukra lėlyčių, sūnus savo mylimų mašinyčių, bet iš esmės žaislai yra bendri ir vaikai mokomi, kad žaislais reikia dalintis.
Nemanau, kad vaikai jaučia kažkokią nuoskaudą dėl to. Aš pati augau nešiodama rūbus, kuriuos išaugo mano pusseserės. Pamenu kažkada net laukiau kada priaugsiu vieną suknelę, taip norėjau kuo greičiau ją pradėti nešioti.
Atsakyti
Visiskai viskas nauja, tik sunaus vilnones kojinytes panaudosime, nes labai grazios wub.gif Nieko nepasilikau sunaus, isskyrus keleta mazulyciu rubeliu prisiminimui (jie ir liks dezuteje). Kadangi zinojau, kad antrojo vaikelio greitai nebus, buvau garantuota, kad noresiu visko naujo. Svaigstu nuo kraitelio pirkimo savo busimai princesei wub.gif
Atsakyti
sveikos, as tai maau jai greit planuoli vaikeli tai verta palikti ribelius ,zaislus, bet jai po 5m tai tikrai neverta kaupti bigsmile.gif
Atsakyti
kas liko neišdalinta - būtinai bus dėvima antrojo, o dabar kai sužinojom kad laukiam berniuko, esam linkę pirmagimiui nupirkti geresnius batukus ar striukę, kad liktų broliui. Nes naujo daikto per sezoną vaikas nenudėvi. Aišku, žinau, kad ir naujų drabužėlių teks nupirkti, išeiginių ar pan. Tačiau gi vaikai taip greitai auga... ir manau reikia į tai žvelgti sveikai. Geriau taupiau apsivilkti ir sutaupytus pinigėlius panaudoti kokiai išvykai, teatrui o gal labai norimam žaislui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artisteee: 21 balandžio 2012 - 14:08
Jei mum pavyks susimeistrauti antra, tai gaus viska nauja cool.gif Pirmagimio tik kelis rubelius pasilikau atminciai, visa kita pardaviau ax.gif o dabar jau ir pardavinet nera ko, nes ziauriai sudrozia rubus darzely, net neapsimoka nauju pirkt doh.gif
Be to, kai laukiausi nelabai kokia finansine musu padetis buvo ir beveik viska kazkas mum atidave... Labai dziugu buvo,kad atsirado norinciu padet ax.gif Tik dabar,kai jau galim sau leist, norisi issirinkt butent tai kas mum patinka cool.gif
Atsakyti