Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitė: "Pilaitukas"

Sveiki,
Gal jau galime kalbeti apie "Pilaituka" cia 4u.gif
Siek tiek pabodo gaudyti gandus apie jo nesibaigianti statyma kitose temose, bet lygtai musu laukimas jau i pabaiga smile.gif
http://www.vilnius.l...1/?itemID=87485
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2008 09 03, 08:23)
Sveiki,
Gal jau galime kalbeti apie "Pilaituka" cia 4u.gif
Siek tiek pabodo gaudyti gandus apie jo nesibaigianti statyma kitose temose, bet lygtai musu laukimas jau i pabaiga smile.gif 
http://www.vilnius.l...1/?itemID=87485


šaunu, kad atidarei temą drinks_cheers.gif
Tai sako bus 13 grupių??????? vadinasi žada priimti virš 200 vaikų bigsmile.gif negaliu patikėti..... ir nepatikėsiu kol neatidarys darželio ir nepradės veikti visos grupės g.gif
Aš daugiau info galėsiu pranešti tik po 09 15 (sutarėm, kad tada skambinsiu, o lipti ant galvos ir įkyriai zysti neturiu mados doh.gif ).
Bet gal kitos mamytės kažką daugiau žino. Kaip supratau, situacija keičiasi čia dienom.
Atsakyti
Redike 4u.gif
Vieni sako, kad bus 2, kiti, kad 13 grupiu. Uij kiek nezinomybes.
As jau susitaikiau su ta mintim, kad pirmieji teveliai supirks ir zaislus , o gal ir baldus. Bet kai darzelis kieme, tai noriu tik vieno-kad butu geros aukletojos smile.gif
Atsakyti
Aš irgi manau,kad pirmiesiems klius daugiausia rinkliavų ax.gif Visko truks,reikės.. Nu bet svarbiausia,kad jis bent atsidarytų,kaip žadama nuo lapkričio pradžios smile.gif
Atsakyti
Nelabai, vakar savo zuiki uzrasiau i darza! thumbup.gif Ir mes sename darzelyje 28-ti eileje, o naujame butume apie 56-ti... tai nelabai supratau, is kur jus 223? g.gif Nebent metai ne tie? Kelintiems jus raset? Mes tai 2010 m. Ir dar: direktore sake, kad nezinai, kada ta nauja atidarys, duok dieve, kad iki nauju metu (nu cia jos zodziai).
Atsakyti
Mes savo mazylius vedame i karoliniskese esanti darzeli, labai puikiai bendrauju su direktore o ji pasirodo siame darzelyje pavaduoja, tad info galiu siek tiek pasakyti.
Dar tik uzsakinejami baldai.
Ir lapkritis-gruodis numatomas darzelio atidarymui.
Del pedagogu negaliu tiksliai atsakyti, bet kiek teko kalbeti nesurenkama komanda ir tikimybe nemaza, kad bus ka tik baigusiu studijas, bet jie taip pat manau turi pliusu nemazai.
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 09 04, 07:24)
Nebent metai ne tie? Kelintiems jus raset? Mes tai 2010 m.


tai, kad nesvarbu, kuriems metams rašai, svarbiausia, kelintais vaikiukas gimęs. Kiekvienais metais gimusiems skirtingos eilės, t.y. gimusiems 2006, 2007, 2008 ir t.t.

o iš tikro, tai klausimas, ar didins gimusių 2006 m. grupių skaičių. Nes matyt jų daugiausia prisirašusių yra.
Atsakyti
QUOTE(irminija @ 2008 09 04, 13:45)
tai, kad nesvarbu, kuriems metams rašai, svarbiausia, kelintais vaikiukas gimęs. Kiekvienais metais gimusiems skirtingos eilės, t.y. gimusiems 2006, 2007, 2008 ir t.t.


Na, mano ir Nelabai vaikiukai gime tais paciais metais, bet ji eileje 223, o mes 28... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 09 04, 18:19)
Na, mano ir Nelabai vaikiukai gime tais paciais metais, bet ji eileje 223, o mes 28... g.gif


Tai gal pakiša davėt ? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 09 04, 19:19)
Na, mano ir Nelabai vaikiukai gime tais paciais metais, bet ji eileje 223, o mes 28... g.gif

lotuliukas.gif
Nezinau kaip ten yra. Maniske 223 irasyta dideliame segtuve. Ten kazkaip idomiai yra. Vat mano dickis buvo 124 ar pan, bet siemet jau kazkokiame naujame sarase jis gal 29 g.gif . Ir man buvo keista. Na, bet mes vis tiek i nauja turim patekt kaip daugiavaike.
O tu Shalna, jei nepiklausai kokiai soc.grupei, tai nepateksi net 28 budami, nes man direktore aiskino, kad pirmiausia priiami soc.gr, o paskui (kokie 15) pirmuju is saraso
Atsakyti
QUOTE(agacaga @ 2008 09 05, 07:49)
Tai gal pakiša davėt ?  biggrin.gif  biggrin.gif


Tikrai ne schmoll.gif

QUOTE(nelabai @ 2008 09 05, 11:54)
lotuliukas.gif
Nezinau kaip ten yra. Maniske 223 irasyta dideliame segtuve. Ten kazkaip idomiai yra. Vat mano dickis  buvo 124 ar pan, bet siemet jau kazkokiame naujame sarase jis gal 29 g.gif . Ir man buvo keista. Na, bet mes vis tiek i nauja turim patekt kaip daugiavaike.
O tu Shalna, jei nepiklausai kokiai soc.grupei, tai nepateksi net 28 budami, nes man direktore aiskino, kad pirmiausia priiami soc.gr, o paskui (kokie 15) pirmuju is saraso


Na, mes tikrai nepriklausome jokiai soc. grupei. Kitas dalykas, gal pirma reiktu issiaiskinti, KAS yra direktore? Kai buvau nuejusi rugpjucio menesi, tai tokia tamsi moterele daug neklausdama aiskino, kad sename darze jau nera vietu, uzrasineja tik i nauja, ir, beje, ji direktores kabionete nepriiminejo... O kai atejau rugsejo menesi, direktores kabinete sedejo kita - vyresne ir sviesesne moteris ir labai labai maloni. Tai ji ir pasake, kad galime uzsirasyti i kuri norime, kai pasakiau, kad i sena, tai sake, kad prakstiskai garantuotai ten pateksime. Soc. remtinu jie priima tik 15, o dar nemazai paskui nebeateina...
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 09 05, 18:34)
Soc. remtinu jie priima tik 15, o dar nemazai paskui nebeateina...


doh.gif
Atsakyti