Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitė: "Pilaitukas"

QUOTE(nelabai @ 2008 09 05, 11:54)
O tu Shalna, jei nepiklausai kokiai soc.grupei, tai nepateksi net 28 budami, nes man direktore aiskino, kad pirmiausia priiami soc.gr, o paskui (kokie 15) pirmuju is saraso

Nu ne soc. gr., o tie, kas pagal taisykles turi pirmumo teisę (kaip kad mes - tebestudentauju blush2.gif ) - dieninių skyrių studentų vaikai, karininkų vaikai ir t.t. Bet kažkaip labai maža tikimybė šiemet ten patekti, juk net nežinoma tiksliai, kada atsidarys darželis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 09 05, 17:34)
Tikrai ne schmoll.gif 
Na, mes tikrai nepriklausome jokiai soc. grupei. Kitas dalykas, gal pirma reiktu issiaiskinti, KAS yra direktore? Kai buvau nuejusi rugpjucio menesi, tai tokia tamsi moterele daug neklausdama aiskino, kad sename darze jau nera vietu, uzrasineja tik i nauja, ir, beje, ji direktores kabionete nepriiminejo... O kai atejau rugsejo menesi, direktores kabinete sedejo kita - vyresne ir sviesesne moteris ir labai labai maloni. Tai ji ir pasake, kad galime uzsirasyti i kuri norime, kai pasakiau, kad i sena, tai sake, kad prakstiskai garantuotai ten pateksime. Soc. remtinu jie priima tik 15, o dar nemazai paskui nebeateina...


va šitoji šviesi, maloni ir buvo senojo darželio direktorė.
O naujasis darželis turi tik lep.
Kaip vangiai veiksmas vyksta....... schmoll.gif
Atsakyti
Pradedamos formuoti „Pilaituko“ vaikų grupės.
Į pirmąsias keturias grupes (dvi trimečių ir dvi keturmečių) užrašyti vaikai, kurie iki šiol nelankė jokios ikimokyklinio ugdymo įstaigos. ax.gif

http://vilniaus.dien...u-grupes-122619 4u.gif
Atsakyti
Naujausia informacija tokia:
darželis dar neužregistruotas. Jei viskas vyks pagal planą, užregistruos jį iki spalio mėn. Tada paskirs direktorę, ji suburs kitą personalą. Darželis turėtų būti atidarytas iki 11mėn. Pradės dirbti 3 - 4m vaikų grupės (iš viso 4). Sąrašai bus paskelbti savivaldybės int. puslapyje.
Kada atsidarys lopšelinukų grupės, neaišku.
"Kai atsidarys darželis, prašome kreiptis į darželio direktorę ir viską sužinosite."
Atsakyti
Sveiki,
Kita savivaldybes straipsni radau http://www.vilnius.l...1/?itemID=87570
ir pasiskambinau visa pasiutime g.gif
As vezioju vaikus i kita rajona, o mano kieme darzelin prieme vaikus, kurie nieko nelanke. O kokia cia g.b.privilegija?????
Atsakyti
Na va,naujausias straipsnis Delfi:
http://www.delfi.lt/...php?id=18634476
Atsakyti
QUOTE(lauruskal @ 2008 09 23, 14:53)
Na va,naujausias straipsnis Delfi:
http://www.delfi.lt/...php?id=18634476

nebesuprantu kokie dar gali buti uzrasymai savivaldybeje, kai Giluzio darzelio vedeja sake, kad i Pilaituko darzeli eis vaikuciai is senojo darzo bendro saraso. Dar klause musu i kuri mes noretume eiti darzeli. Tai pasakiau ,kad labiau i naujaji. Tai ir pasizymejo.O dabar ziuriu savivaldybes straipsnyje,kad mums net nepriklauso pagal adresa. Gatve tinka, bet musu namo numerio nera pamineta. Eisiu ryt aiskintis kas cia per absurdai dedasi
Atsakyti
Sveiki,
Skambinau, tai sake, kad nuo spalio 7 jau prades dirbti, o kita savaite jau bus paskelbti vaiku sarasai.
Pagal kokius sarasus sudarinejami vaiku sarasai-man nepaaiskino nei viena is dvieju pasnekoviu verysad.gif .
http://www.vilnius.l...1/?itemID=87637

Butu skaudu, jei nepatektume.
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2008 09 24, 08:42)
Pagal kokius sarasus sudarinejami vaiku sarasai-man nepaaiskino nei viena is dvieju pasnekoviu  verysad.gif .

doh.gif doh.gif gun_bandana.gif: frusty.gif:
aga, mes irgi dabar 'pakabintos' kažkur anapus verysad.gif

Irgi kiek skambinu, tai tik siuntinėja nuo vienos prie kitos, o paskui vėl pas pirmą... doh.gif su kuo tu kalbėjai???

...... nesikeikiant jau, gal galima dar kažką daryt, kol tie sąrašai nepatvirtinti? g.gif
Atsakyti
Labutis biggrin.gif
Aciu uz sia tema nes ir mes eisim i nauja darza thumbup.gif
perskaiciau ka paraset, susinervinau, bet kai suradau, kad musu namas priklauso Pilaitukai tai apsiraminau doh.gif
idomu kokiu nr mano vaikai dabar naujo darzo eileje, nes kai buvo bendroje (uzrasinejom pas seno darzo direktore vaikus kai tik gime) tai dukra pagal savo metus nr 6, o sunus - nr 4 thumbup.gif dar vasara skambino man seno darzo direktore ir klause i kuri noresim eiti tai pasakiau kad i nauja rolleyes.gif
siemet dukros dar tikrai nevesiu nes kai mazas broliukas namuose tai dar paauginsiu pati mirksiukas.gif kitais metais jau reiks tur but...iki to laiko gal jau daug kas nusistoves... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 09 24, 10:02)
doh.gif  doh.gif gun_bandana.gif: frusty.gif:
aga, mes irgi dabar 'pakabintos' kažkur anapus  verysad.gif

Irgi kiek skambinu, tai tik siuntinėja nuo vienos prie kitos,  o paskui vėl pas pirmą...  doh.gif su kuo tu kalbėjai???

...... nesikeikiant jau, gal galima dar kažką daryt, kol tie sąrašai nepatvirtinti?  g.gif

Nepamenu pavardziu.
Atsakyti
O mes nepapuolam nei i viena... nes gatve musu M.Mazvydo priklauso Giluziui, o anas perpildytas... o vyras skambino i savivaldybe, tai jam pasake nieko nekomentuojam ir padejo rageli bigsmile.gif
Atsakyti