Įkraunama...
Įkraunama...

Postinor 2 - ekstra kontracepcija

QUOTE(Luella @ 2010 02 24, 13:57)
Nes esu nekantrus žmogus  lotuliukas.gif  na, tiesiog norėčiau žinoti kuo anksčiau...


mano supratimu, jei per anksti pasidarysi testą, tai gali gauti neteisingą atsakymą.
be to, šitoj temoj skaičiau, kad išgėrus postinoro ir iškart pasidarius testą, jis rodys teigiamą atsakymą, nors taip iš tikrųjų nėra.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2010 02 24, 15:31)
mano supratimu, jei per anksti pasidarysi testą, tai gali gauti neteisingą atsakymą.
be to, šitoj temoj skaičiau, kad išgėrus postinoro ir iškart pasidarius testą, jis rodys teigiamą atsakymą, nors taip iš tikrųjų nėra.

Vau, va čia tai būtų nervų lotuliukas.gif na aš šiaip kažkaip labai nepergyvenu ir tas mane gąsdina, nes anksčiau tai iš proto eidavau dėl visokių nesąmonių, nors tokios situacijos neturėjau... o nėštumas tai jau visiškai nelaiku būtų, nes nei darbo turiu, o ir santykiai su vaikinu visiškai neaiškūs...
Atsakyti
Testa reikia darytis mazdaug 10 dienu po lytinio akto 4u.gif
Atsakyti
Dabar kraujavimas prasidėjo po savaitės nuo išgėrimo, kad čia ne mėnesinės tai faktas, nes beveik prieš savaitę buvau baigusi... baisu man kažko, negersiu šito šš daugiau aš... jaučiu dabar viskas išsireguliuos... o jei man dabar toks patepliojimas yra, ar bent jau galiu manyti, kad nepastojau?
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 02 26, 08:45)
Dabar kraujavimas prasidėjo po savaitės nuo išgėrimo, kad čia ne mėnesinės tai faktas, nes beveik prieš savaitę buvau baigusi... baisu man kažko, negersiu šito šš daugiau aš... jaučiu dabar viskas išsireguliuos... o jei man dabar toks patepliojimas yra, ar bent jau galiu manyti, kad nepastojau?


Vienas is Postinor2 salutiniu pozymiu ir yra kad issaukia kraujavima 4u.gif
Atsakyti
Jo žinau, kad iššaukia, bet nenorėjau aš jokių kraujavimų, pilvą skauda, žiauriai silpna, galvą skauda, jaučiasi, kad ne mėnesinės, o tiesiog kraujavimas kažkoks keistas... Jaučiu dabar išsireguliuos visiškai ciklas schmoll.gif o jau buvo susitvarkęs... nebegersiu aš jo daugiau, tikrai nekaip jaučiuosi...
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 02 26, 22:31)
Jo žinau, kad iššaukia, bet nenorėjau aš jokių kraujavimų, pilvą skauda, žiauriai silpna, galvą skauda, jaučiasi, kad ne mėnesinės, o tiesiog kraujavimas kažkoks keistas... Jaučiu dabar išsireguliuos visiškai ciklas  schmoll.gif  o jau buvo susitvarkęs... nebegersiu aš jo daugiau, tikrai nekaip jaučiuosi...


Tai sio preparato ir negalima vartoti pastoviai,jis skirtas tik ekstra atvejais.Jokiu budu nesugalvokit juo piktnaudziauti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimukooo @ 2010 02 27, 00:01)
Tai sio preparato ir negalima vartoti pastoviai,jis skirtas tik ekstra atvejais.Jokiu budu nesugalvokit juo piktnaudziauti schmoll.gif

Tai žinau lotuliukas.gif čia jau šito man aiškinti nereikia, apskritai labai nenorėjau gerti, bet kokia kita išeitis, kai viskas manyje lieka... rizikuoti ir laukti? Man tik įdomu, jei dabar kraujuoju, bet čia nėra mėnesinės, o iššauktas kraujavimas, ar vis tiek galiu būti nėščia?
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 02 27, 03:06)
Tai žinau  lotuliukas.gif čia jau šito man aiškinti nereikia, apskritai labai nenorėjau gerti, bet kokia kita išeitis, kai viskas manyje lieka... rizikuoti ir laukti? Man tik įdomu, jei dabar kraujuoju, bet čia nėra mėnesinės, o iššauktas kraujavimas, ar vis tiek galiu būti nėščia?

nu matai, viska tu zinai, o kaip elgiesi?
keliauk pas savo ginekologe ir atsakys i tavo klausimus, zinosi dar daugiau
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2010 02 27, 03:08)
nu matai, viska tu zinai, o kaip elgiesi?
keliauk pas savo ginekologe ir atsakys i tavo klausimus, zinosi dar daugiau

Tai čia nepasirinksi gi tokių dalykų... tiesiog įvyko nelaimė ir tiek, nė vienas neapdraustas esame, taigi nesugalvojau šiaip dėl įdomumo postinoro pagerti lotuliukas.gif davai brangusis nuleisk, noriu postinoro pagerti lotuliukas.gif o vaikelio dabar dar tikrai nereikėtų, nes abudu nesame tam pasiruošę... o forumai tam ir skirti, kad pasidalinti patirtimi ir patarimais... šiandien atrodo kraujavimas baigėsi, žodžiu labai įdomu man ir neramu darosi...
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2010 02 27, 15:44)
Tai čia nepasirinksi gi tokių dalykų... tiesiog įvyko nelaimė ir tiek, nė vienas neapdraustas esame, taigi nesugalvojau šiaip dėl įdomumo postinoro pagerti  lotuliukas.gif  davai brangusis nuleisk, noriu postinoro pagerti  lotuliukas.gif o vaikelio dabar dar tikrai nereikėtų, nes abudu nesame tam pasiruošę... o forumai tam ir skirti, kad pasidalinti patirtimi ir patarimais... šiandien atrodo kraujavimas baigėsi, žodžiu labai įdomu man ir neramu darosi...


kam ankščiau laiko gadinti sau nervus, pastosi, tada ir nerimauk.
per valandą išgėrei postinorą, nu aš tavo vietoj ramiai sau toliau gyvenčiau.
kiek kartu teko gerti, nė karto nepastojau.
Atsakyti
Noreciau paklausti, gal kazkuriai taip buvo... kita diena po nesaugaus lyt akto isgeriau postinor...jokio salutinio poveikio. menesines turetu buti siom dienom, bet nera...kada turetu atsirasti? nes rasoma kad sutrinka ciklas ir kazkur po penkiu dienu turetu atsirasti...ar ilgiau teks palaukti?
Atsakyti