Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pakanka prezervatyvo pilnai apsaugai?

Galbūt galėtumėt patarti, ar pakanka prezervatyvo, kad pilnai apsisaugotum iki pat vestuvių? Jei taip, tai kokius prezervatyvus geriausia rinktis? Kontraceptinių tablečių vartoti negaliu. Ačiū už patarimus smile.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif

Kad ir kaip gaila būtų ir kad ir kaip banaliai tai skamba, bet šimtaprocentinės apsaugos nėra verysad.gif
Kaip sakė mano ginekologė, prezervatyvas gali plyšti tik tada, kai yra neteisingai užmautas arba kaip nors pažeistas (pvz. moteris gali nagais netyčia pažeist). Aš irgi tokią paranoją turėjau, kad vat mum tai būtinai plyš, todėl pradėjau gerti kontraceptikus, bet... manau, kad mesiu juos laukt tuoj po pirmos pakuotės doh.gif
Atsakyti
galbūt dar kas nors patirtim pasidalinsit? smile.gif
Atsakyti
100 proc. garantijų niekur nėra, bet jei naudosite teisingai ir nenutiks kokių nesusipratimų- manau gali būti rami. Mes ilgai naudojom ir jokių nelaimių nebuvo- nėštumo irgi smile.gif
Papildyta:
O rinktis reiktų pagal apiejų skonį ir pageidavimus, na dar dydis turi tikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudojam ir vargo nematom smile.gif bet pati jam niekada nededu smile.gif jis pats smile.gif bijau nagais uzkliudyt smile.gif mes contex su plunksna smile.gif ploni,patikimi iki sios dienos smile.gif
Atsakyti
Mes ir jau gana ilgą laiką naudojam viskas puiku, jokių nusiskundimų thumbup.gif
Atsakyti
o as esu pries prezervatyvus su pastoviu partneriu, man smirda guma, visada baisu, kad nenusimautu ir tt.t bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
geriau kontraceptikus 3 metus, pastoviai, gerus, brangius. pastojau. auginu metinuka. naudoju ir kt ir prezervatyvu. o katrie eriausi tau, neina pasakyti, kruva izbandziusi atrasi avuosius biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mes su draugu naudojames gumytem,karta plyso.. taciau ir toliau naudosimes,nes kt gerti negaliu. 4u.gif
Atsakyti
mes su vyru naudojamės 6 metus, ir 2 kartus suplyšo, na pasitikėjimo didelio nekelia... schmoll.gif Galvosim apie kitą apsisaugojimo priemonę..
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi. Del savo isitikinimu nenaudojau kontraceptiniu tableciu isskyrus skubiaja kontracepcija, kai jau beda istinka ir ner kur detis (plysta prezervatyvas ar uzsimirstam apie apsauga... na tai nutinka pora kartu per metus).Taigi visuomet tik "gumytes" . Na ir ka.. Kaip cia kazkas sake - jokiu bedu neturejom daug metu, tik jau beveik tris menesius didziuli dziaugsma - sunu biggrin.gif visuomet patinkrindavau is tos baimes ar neplyso gumyte, tad musu maziukas praktiskai tas 1 proc is 100 biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Ruggiagele, tai sveikinimai didziausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mums tik karta yra plyses, ir tik karta "postinor" prireike, bet KT negersiu is principo - per daug neigiamu nuomoniu is draugiu ir pazistamu - viena spuogais isverte, kita svorio priaugo, dar kitai plaukai slenka, o jau apie cistas tai patyliu...

Tad man MANO sveikata svarbesne uz JO MALONUMA. Beje, niekada net nebuvo klausimo, ar gersiu tabletes, kai daviau pasiskaityti Jam straipsnius apie KT zala biggrin.gif
Atsakyti