Įkraunama...
Įkraunama...

SRIUBOS sriubytės

[quote=sineja,2009 09 16, 07:44]
as tai grietinytes idedu ir buna thumbup.gif
[/qute
Mano manymu,žalumas priklauso nuo cukinijos,ir nuo laiko kiek mes verdame.
Man labai patinka į tokią sriubytę įdėti lygyto tarkuoto sūrio. 4u.gif
Atsakyti
As i tyrsriube dejau sureli "Mildute", labai skanu, bet taaaip sunkiai issilydo doh.gif
Atsakyti
[quote=regna,2009 09 16, 08:56]
[quote=sineja,2009 09 16, 07:44]
as tai grietinytes idedu ir buna thumbup.gif
[/qute
Mano manymu,žalumas priklauso nuo cukinijos,ir nuo laiko kiek mes verdame.
Man labai patinka į tokią sriubytę įdėti lygyto tarkuoto sūrio. 4u.gif
[/quote]

aš turėjau omeny, kad įdėjus grietinės, ant vandens virtos sriubytes buna ne tokios prėskos ax.gif apie žalumą nieko neminėjau rolleyes.gif
Atsakyti
O as manau, gal viena lupote skuryte, kita ne.. ax.gif gal del to zalumas skirtingas mirksiukas.gif Mano irgi visada moliugu ir cukiniju sriubytes gelsvos buna, nes skura nulupu, is tevu jau tokius gerai paaugintus parsivezu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 09 15, 21:05)
va va ir aš tokią verdu clap.gif BEt pas mane ji ne žalios spalvos blink.gif  rodos dedu viską tą patį, bet pas mane ji būna geltona, o kai dadedu kario, išvis užgeltonuoja... kas Neryte, pas jus duoda žalią spalvą?? g.gif  g.gif

manau del to, kad dejai dideles cukinijas, o ten daugiau minkstimo nei odeles, o as dejau mazas cukinijas, ten daugiau zalumos, del to taip ir gaunasi 4u.gif Specialiai perku mazas, kad butu zalia rolleyes.gif

QUOTE(GiedrikeB @ 2009 09 16, 09:38)
O as manau, gal viena lupote skuryte, kita ne..  ax.gif  gal del to zalumas skirtingas mirksiukas.gif Mano irgi visada moliugu ir cukiniju sriubytes gelsvos buna, nes skura nulupu, is tevu jau tokius gerai paaugintus parsivezu  lotuliukas.gif

oj ne, as nelupu, juk odelej patys vitaminai, o minkstime jau maziau, o ir didesnese seklas reikia isimti, vel kiek atsimeta, o su mazom jokio vargo, nuplauni, supjaustai ir i puoda thumbup.gif o ir svekiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 09 16, 08:56)

Man labai patinka į tokią sriubytę įdėti lygyto tarkuoto sūrio. 4u.gif

man irgi patinka, bet tas sūris labai greit susilydo ir sušoka į vieną gabalą blink.gif ką daryt, kad nesušoktų? sriubą praaušint? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 09 16, 12:09)
man irgi patinka, bet tas sūris labai greit susilydo ir sušoka į vieną gabalą blink.gif  ką daryt, kad nesušoktų? sriubą praaušint? smile.gif

Aš,įdedu į sriubytės lėkštę,bet aš sūrį sumaišau su grietinėle,jeigu neturiu jos po ranka įpilu pieno ir gerai išsuku su sūriu,ir pilu į lėkštę. 4u.gif
Atsakyti
O as dedu lenkiska sureli ir maisant jis kuo puikiausiai issilydo.Beje ryt trinta grybu sriubyte su grietinele.Trinta todel,kad tik as viena seimoj grybus valgau,kai nemato grybu visiems buna skanu,bet tai paslaptis topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2009 09 17, 18:31)
O as dedu lenkiska sureli ir maisant jis kuo puikiausiai issilydo.Beje ryt trinta grybu sriubyte su grietinele.Trinta todel,kad tik as viena seimoj grybus valgau,kai nemato grybu visiems buna skanu,bet tai paslaptis topsecret.gif


thumbup.gif biggrin.gif

o koks tas lenkiskas surelis?
Atsakyti
Geras reiks ir man trinti grybus smile.gif Gal pavyks.

Su trintais zirniais vieno seimos nario neapgavau.
Atsakyti
O aš sūnų visada apgaunu, kai verdu burokėlių sriubą - įtarkuoju ir morkų (kurios jo manymu nevalgomos)... Sako, ko tokia ružava sriuba? O aš sakau, kad toks burokėlis buvo tongue.gif
Atsakyti
Paskaiciau cia jusu receptukus, tai net seile nutyso bigsmile.gif As didele sriubu megeja, bet issivirt man nesiseka jas verysad.gif
Atsakyti