Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pirkti?

QUOTE(Cinside @ 2008 10 04, 11:32)
Kas žinot kur Kaune rasti klevų sirupo ir kokios maždaug kainos?  smile.gif


Siulau paieskoti Rimi parduotuvese, nes bent jau Vilniuje dauguma Rimi turi klevu sirupo. Kainos tiksliai nepamenu, kazkiek tarp 15-19 litu..

Ei, ar tikrai niekas nezino, kur galima isigyti metinio aromato ar metu ekstrakto??
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 10 04, 14:25)
Siulau paieskoti Rimi parduotuvese, nes bent jau Vilniuje dauguma Rimi turi klevu sirupo. Kainos tiksliai nepamenu, kazkiek tarp 15-19 litu..

Ačiū, kaip tik vakar buvau, bet nueit nesugalvojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 10 04, 10:32)
Kas žinot kur Kaune rasti klevų sirupo ir kokios maždaug kainos?  smile.gif

Jei neklystu, tai jo yra IKI parduotuvej smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiga: 05 spalio 2008 - 17:38
Cinside, kuriam tinkle radai avinzirniu sausu? Nes as visur matau tik konservuotus. nors man ir konservuoti skanus, bet reikia sausu porai ideju biggrin.gif

o klevu sirupo tikrai yra IKI, prie konservuotu persiku, ananasu dazniausiai reikia ieskot. kazkoks Maple Joe berods, o gal ir ne toks pav. Taip pat esu macius tiek Maximose, tiek ir Rimi. Dar buna Contacto parduotuvese kartais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 05 spalio 2008 - 18:15
Avinžirnių didesnėse Maximoje yra. Prie kruopų, lęšių, pupelių. Užsipirkau ateičiai, nes dabar ir su nuolaida jie thumbup.gif

Ačiū, dabar jau žinosiu kur ieškot klevų sirupo smile.gif
Atsakyti
Sveikutes gal kuri kartais zino kur Kaune galima gaut soju pieno (ne milteliu) 4u.gif ir dar kur galima butu rasti juriniu sukuciu (angliskai scallop vadinas), neseniai valgiau tai negaliu uzmirst to skonio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2008 09 19, 22:50)
Gal kas zino kur Kaune galima gauti garstyciu aliejaus? biggrin.gif


Mane irgi domina garstyciu aliejus bigsmile.gif Gal kas Vilniuje matet g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal kas zino kur galima nusipirkti PASTARNOKU, Kaune. smile.gif Labai reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabimik: 08 spalio 2008 - 09:38
QUOTE(Gabimik @ 2008 10 08, 10:37)
Sveikos, o gal kas zino kur galima nusipirkti PASTARNOKU, Kaune. smile.gif Labai reikia.

Ma2iau maximose didesnėse. O šiaip, taigi pas ūkinininkus turgelyje turi būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 10 04, 10:32)
Kas žinot kur Kaune rasti klevų sirupo ir kokios maždaug kainos?  smile.gif

sito IKI tikrai yra. bent jau Lukšio IKI, tai visada matau.

as vis is latvijos parsivezu vafliniu puodeliu (na ne puodeliu, greiciau trikampeliu) ledams deti... lietuvoje niekur nemaciau pirkti. drauge sake "tikrai kazkur maciau", bet neprisimena kur. gal kas matet?
kazkas tokio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 10 08, 12:20)
Ma2iau maximose didesnėse. O šiaip, taigi pas ūkinininkus turgelyje turi būti  smile.gif



Tai kad nera nei Maximose, nei turguse. Visur ziuriu ir niekur nematau. Dabar buvo paroda derliaus, bet ir ten nebuvo. schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas žino kur galima įsigyt gerą vaflinę ir tokią keptuvę grybukams kepti? Ačiū iš anksto ax.gif
Atsakyti