Įkraunama...
Įkraunama...

Joga II

Aš pati Klaipėdoj lankau ir esu šešiolikmetė. Problemų pradedant lankyti nebuvo. Dabar girdėjau, kad renka vaikų grupę pas mus Klaipėdoj, bet nezinau, iki kelių metų skaitosi vaikai:) Man tai labai gerai suaugusių grupėj sekasi smile.gif
Papildyta:


Nicorrette, o po kelių Jūs penkiadienių esate? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajoju: 12 spalio 2008 - 19:33
QUOTE(svajoju @ 2008 10 12, 19:31)
Nicorrette, o po kelių Jūs penkiadienių esate?  smile.gif


po X-to smile.gif tik nesakyk man "Jus", man sirdyje dar 16-ka biggrin.gif
o tu kiek jau praejai?
Atsakyti
Man už dviejų savaičių bus ketvirtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoju @ 2008 10 13, 15:57)
Man už dviejų savaičių bus ketvirtas  smile.gif


nuostabus anahatinis penkiadienis, bus daug meiles ir šilumos wub.gif
butent per širdies čakros penkiadienius atradau daug dalykų, kurių trūksta mano gyvenime, taip kad linkiu patekti į srautą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nicorrette @ 2008 10 13, 17:57)
nuostabus anahatinis penkiadienis, bus daug meiles ir šilumos  wub.gif
butent per širdies čakros penkiadienius atradau daug dalykų, kurių trūksta mano gyvenime, taip kad linkiu patekti į srautą  ax.gif


Ooo.. Kaip šauniai wub.gif Laukiu labai, nes trečias jau buvo tikrai seniai.
Už dviejų savaičių turėsim ketvirtą penkiadienį, tada už dar dviejų bus seminaras biggrin.gif
Kaip jungtinis prajėjo? Buvot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoju @ 2008 10 13, 17:07)
Ooo.. Kaip šauniai  wub.gif  Laukiu labai, nes trečias jau buvo tikrai seniai.
Už dviejų savaičių turėsim ketvirtą penkiadienį, tada už dar dviejų bus seminaras  biggrin.gif
Kaip jungtinis prajėjo? Buvot?  4u.gif


buvau smile.gif buvo faina, kitaip ir buti negalejo wub.gif
o dabar kartoju VI-aji, veda Larisa, tikrai neitiketinai nuostabi instruktore, linkiu pabuvoti jos uzsiemimuose, labai idomu ax.gif

svajoju, ka tau dave joga?
siandien kelias valandas apie tai kalbejome, prisiklausiau neitiketinu istoriu, kaip zmones keiciasi ir keicia savo aplinka, nuo totaliu griovimu iki statymo is naujo, plyta po plytos,
tau gerai, kad tokia jauna pakliuvai i uzsiemimus, jei buciau bent 5 m anksciau atsipeikejusi, nebuciau tiek savo laiko issvaisciusi nereiksmingiems dalykams, bet gerai ir tai, kad tas laikas atejo, galejo ir is vis neateiti, taip ir sukciausi lyg siol savo sansaros rate
Atsakyti
Vakar buvo savaitinis, kai Jums VI vyko. Tai ir mums jautėsi, kad ten darbuojatės.

Man joga davė daug. Visų pirma, seminare supratau, kad nebenoriu būti su draugu savo. Išsiskyriau. Tada pradėjau kažkiek tobulėti dvasiškai. Atėjo viena knyga į mano gyvenimą, kurią jau baigiu perskaityti, ir davė man labai daug. Apskritai, pasikeitė požiūris į daug ką. Labai suartėjau su Dievu, pradėjau visai kitaip tikėti - kokybė pasikeitė. Supratau, kad gyvenu toli gražu ne taip gerai, kaip galvojau. Turiu daug savyje šlamšto, kol kas pati nesugebu jo išmesti. Bandau, bet per seniai tai yra manyje ir per giliai įaugę. Jau lyg atrodo judu iš vietos, jau pagalvoju, kad gal geriau yra - tuomet gyvenimas parodo, kad neee... kad dar toli iki to gerumo smile.gif

O kaip Jums?
Atsakyti
QUOTE(nicorrette @ 2008 10 14, 00:34)

o dabar kartoju VI-aji, veda Larisa, tikrai neitiketinai nuostabi instruktore, linkiu pabuvoti jos uzsiemimuose, labai idomu  ax.gif


Ir aš ten buvau, labai patiko šis penkiadienis, sunkesnis, bet ir įdomesnis thumbup.gif O Larisą aš tiesiog įsimylėjau 4u.gif nu fantastiška instruktorė, pasisekė vilniečiams, įdomu, ar pas mus ji dar atvažiuos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gratira @ 2008 10 21, 19:05)
O Larisą aš tiesiog įsimylėjau 4u.gif nu fantastiška instruktorė, pasisekė vilniečiams, įdomu, ar pas mus ji dar atvažiuos  blink.gif


aš šiandien jau antrą kartą girdžiu (skaitau) tą patį biggrin.gif
tikėkimes, kad atvažiuos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(svajoju @ 2008 10 15, 16:17)
  Man joga davė daug.


oi, svajoju, bet gi tu dar jauna labai, kada gi tu suspejai savyje daug šlamšto prikaupti? smile.gif žinoma, su savimi dirbti reikia, bet nepamiršk ir gyvenimu pasidžiaugti wink.gif

o vat aš tai prikaupiau biggrin.gif ir dabar šluoju šluoju viską, ir kaip nemažėja taip nemažėja, jau atrodo pravaliau savo saulutę, jau šviesa lyg ir matyti, bet žiūriu, kad vieną sluoksnį nuvalius, po juo dar vienas, dar bjauresnis, tuom ir gyvenu dabar tongue.gif
Atsakyti

Nicorrette, taip atrodo, kad jaunas tai ir neprikaupęs. Taip tikrai nėra, šneku ne vien iš savo patirties. Jeigu nesimato, nereiškia, kad nėra. Reikia pažiūrėt į save ir viską pamatysi. Džiaugiuosi, kad sugalvojau pažiūrėti tokia jauna smile.gif
O gyvenimu tai jau tikrai nepamirštu pasidžiaugti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajoju: 25 spalio 2008 - 10:24
Sveiki visi! Matau šioje temoje susirenka žmonės, kurie nori dvasiškai tobulėti. Norėčiau papasakoti trumpai apie sistemą, kurioje pati praktikuoju. Tai yra Sahadž Marg sistema. Tai radža jogos (proto jogos) dvasinio mokymo sistema, kurioje pagrindą sudaro širdies meditacija. Praktika paremta principu, kad Dievas yra visuresantis ir todėl užpildo savimi kiekvieno žmogaus širdį. Praktikos tikslas išskirtinai dvasinis: žmogaus būties tikslo siekimas, vienijimas su Dievu arba, kitaip tariant, savo dieviškosios prigimties, savo aukščiausiojo "Aš" pasiekimas.
Pagalvojau, kad tai bus įdomu tiems žmoniems, kurie ieško dvasinės ramybės savo gyvenime. Vilniuje esame keli žmonės, kurie medituoja pagal šia praktika, kiekvieną savaitę susirenkam. Klaipėdoje yra didesnis centras.
Jeigu kažka sudomintų, galėčiau duoti kontaktus.
Šiaip, Vilniuje ruošiames daryti atvirų durų dieną, lapkričio mėn. 8 d. Ten galima būtų plačiau sužinoti apie šią sistemą.
Už tai jokių pinigėlių nerenkama, mokymas yra nemokamas, tereikia noro tobulėti dvasiškai. Sahadž Marg meditacija yra paprasta praktika, kuri gali būti integruota net į labai užimtą gyvenimo būdą.
Jei kils klausimų, ar norėsite ateiti lapkričio 8 d., mielai atsakysiu ir parašysiu kur vyks susitikimas smile.gif
Atsakyti
Lapkričio 8-9 d bus pažintis su dervišų joga... Gavau pasiūlymą iš "Mijalbos".
Jei ką sudomintų, galėčiau persiųsti info.
Enėja Tess Grifit (Ennea Tess Griffith)
viena iš Dervišų Jogos įkūrėjų, knygos „Dervišų Joga Sveikatai ir Ilgaamžiškumui“ autorė ir Laisvojo Samadevos Instituto Prancūzijoje įkūrėja, nuo ankstyvos jaunystės praktikavo skirtingas Rytų ir Vakarų psicho-kūniškąsias technikas ir paskutinius dešimt metų paskyrė tam, kad senosios žinios ir praktiniai dervišų metodai taptų prieinami ir Vakarų pasauliui. Būdama pripažinta dvasine mokytoja pagal Idriso Lahoro liniją, Enėja Griffit jau daugiau kaip dešimt metų reguliariai veda Dervišų Jogos, Dvasinės Psichologijos, Energetinių Meridianų Technikos seminarus visoje Europoje. Taip pat jau daug metų Enėja asistuoja Idris Lahoro vedamuose Šeimos ir Protėvių išdėstymų bei Reiki Tao To Qi apmokomuosiuose seminaruose.
Atsakyti