Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

baigiau savo vargus su SESUTEMIS. grazino pinigus uz reminima, pasiemiau darbeli ir atsisveikinom. konsultantes sutiko su visom mano pastabom. kas juokigiausia, kad Winia greiciausia teisi, jiems negerove, panasu, kad issiparduoda. nes pasake, kad perreminant remeli butu palike toki pati, neva daugiau jo neturi ir netures. tai gi, kadangi ten ejau del to remelio, tai ju negavusi ir isejau. bandysiu nesti ten kur Pupurelis sake smile.gif gal labiau pasiseks smile.gif
Atsakyti
smagu kad pinigus grazino.vat man parupo.o kuom skirias ariadna siulai nuo anchor ar DMC? suprantu kad ariadna kokibe prastesne bet kame? kadangi mano vienintelis siuvinetas darbas ira is ariadna siulu,bet atrodo viai normaliai kaip pirmas blynas. bet gal taip galvoju tik todel kad nebandziau geruju siuliuku? tai kodelgi lenkiskus siulus peikia daug kas? apsvieskit nesusipratele kasnors...
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2008 09 18, 21:11)
smagu kad pinigus grazino.vat man parupo.o kuom skirias ariadna siulai nuo anchor ar DMC? suprantu kad ariadna kokibe prastesne bet kame?

Na, pradėkim nuo to, kad Ariadna gali nudažyt mirksiukas.gif be to, schemas tektų konvertuoti į Ariadną siūlų paletę, o konvertuojant gali nukentėti spalvos ir jų deriniai, todėl siuvinėtas darbas gali atrodyti ne visai taip, kaip originalas, ypač turint omeny, kad Ariadna spalvų paletė yra mažesnė už pvz DMC siūlus mirksiukas.gif Be to, nežinau, man DMC ir Anchor maloniau siuvinėjasi mirksiukas.gif
Atsakyti
ir paletė labai maža, ir nežvilga ariadna:) man regis pakanka šalia sudėti skirtingus siūlus ir bus matyti be aiškinimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2008 09 18, 21:11)
smagu kad pinigus grazino.vat man parupo.o kuom skirias ariadna siulai nuo anchor ar DMC? suprantu kad ariadna kokibe prastesne bet kame? kadangi mano vienintelis siuvinetas darbas ira is ariadna siulu,bet atrodo viai normaliai kaip pirmas blynas. bet gal taip galvoju tik todel kad nebandziau geruju siuliuku? tai kodelgi lenkiskus siulus peikia daug kas? apsvieskit nesusipratele kasnors...

Jei jau Ariadna išbandei-pabandyk DMC,Anchor ir,manau,pajusi skirtuma mirksiukas.gif
Atsakyti
manau reiks pabandit tada zinosiu. belieka susirast grazia schema susirast finansavima (is tevu) , nusipirkt ko reik ir kibsiu i darba. gal kas esat uzmaciusios kanors grazaus su koliu (sunim) ar su ziurkiukais, peliukais? buciau dekinga.o tai anchor ir DMC siulai nedazo? ir ka reiskia muline? ir kanva taspat kas ir aida? daug kvaiku klausimu ziuriu smile.gif
Atsakyti
Čia yra koli ir kitokių šunų: Albumas
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 09 18, 15:14)
picasoje talpinti schemas yra autorinių teisių pažeidimas, todėl albumus ištrina moderatoriai.

Aš tiesiog kas man patinka nusikopijuoju ir issaugau arba issispausdinu. Tada jau niekas neistrins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 09 18, 22:15)
Na, pradėkim nuo to, kad Ariadna gali nudažyt 


Galiu 100% garantuoti, kad taip nėra 4u.gif Daugiau kaip pusė mažesnių mano siuvinėtų darbelių yra su Ariadnos siūlais. Ir niekas niekada nenudažė. Minusas kitas - maža paletė. Kai parinkinėju spalvas, daugumos atspalvių nėra.... Tame ir blogumas doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, o kokie atsiliepimai apie medeira (lyg ir taip pavadinima parasiau), nes ju palete tai tikrai didele, o kaina mazesne uz DMC.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti