Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

Sveikos, dabar tokia situacija. PErsikeliau is Kauno i maza miesteli ir padare echo. Pries 3 savaites buvo 32 savaites kazkur ir vaisus svere apie 1800 g.. Dabar nauja mano ginekologe padare echo ir raso 33 sav, svoris 2020g. Raso Hypotroficus fetus. Nieko nebesuprantu su tom savaitem, kad maniske mergaite gali sverti maziau, juoba sunu pagimdziau 2800g ir pati tokia gimiau, mano mama gime 2500g. Cia labai blogai?
Atsakyti
QUOTE(Dizaster @ 2014 12 27, 00:23)
Viskas bus gerai, nepergyvenk wink.gif Juk pastojimas nera vienos valandos procesas, kuris butinai ivyksta ta pacia diena kaip ir ovuliacijos pirmoji diena. Viskas labai daug priklauso ir nuo lytiniu santykiu dienos (galbut zinai ja, tada gali tiksliau pasiskaiciuoti).
Spermiukai tavo organizme gali isgyventi gana ilgai. Kiausinelis po ovuliacijos takais slenka irgi ne viena viena. Tai isivaizduok pvz. Ovuliacija prasidejo truputi veliau nei iprastai - 25 ar 26 diena. Kiausinelis nuo jos pradzios 'isgyveno' dar apie 3 dienas ir gal buvo apvaisintas tik 29-a...
Jau ir slenkasi data.

Taip pat nesutinku kad "nebuna letu vystymusi". Letu vystymusi gal ir nebuna, bet tikrai buna paklaidu nustatant embrioniuko amziu su exoskopu. Man pvz. su 2 vaikasi ginekologai vis siule "nesidziaugti ir ateiti po keliu sav.", nes lyg ir neatitinka, veluoja...Nors buvo irgi pirmosios savaites, o ginekologai geri, privaciose klinikose. Ir abiem atvejais ~8-9 savaite viskas "susilygino" ir vaizdas echoskopo ekrane pradejo atitikti datas matomas is menesiniu.

Zinoma, kaip yra is tiesu, pasakys tavo gydytojas. Bet tikiu ir linkiu, kad viskas butu gerai 4u.gif


Dėkui už palaikymą, viskas ir yra gerai bigsmile.gif Vakar buvau, tai pgl mėnesines 11w5d, o pgl dydį - 11w2d, tai dėl tų kelių dienų pergyventi neplanuoju biggrin.gif Musėt arba blogai rodė, arba pasivijo.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, būsimos mamytės smile.gif Pas mus situacija tokia, kad norisi verkti, nėštumas pirmasis, bet su nėštumo pradžia, kartu atsirado ir raumenų liga miozitas, dėl kurios tenka gerti hormoninius vaistus - prednizoloną. Dabar mums 21 savaitė ir echoskopuojant pastebėjo, kad vaikiuko ilgieji rankų ir kojų kauliukai atsilieka augimu 3 savaites. Iš karto nusiuntė pas genetikus, vaisiaus vandenų tyrimui, nes įtarė žemaūgystę, vaisiaus vandenys nieko neparodė, nerado jokių genetinių pakitimų, gal esate susidūrusios su panašia situacija? Baigiu išprotėti verysad.gif
Atsakyti
Merginos, gal ka patarsit.mano men buvo pries 5 sav. Nestumo testas teigiamas.gine echo mato 3mm puslyte.hcg 180.prog 28 su trupuciu sad.gif ka manot? Gine ssko kad greiciausiai nesivysto... gal kam buvo panasus rodikliai?turetu but 3 ar beveik 4 savaites nestumas.
Atsakyti
QUOTE(cherrytomato @ 2016 05 13, 17:51)
Merginos, gal ka patarsit.mano men buvo pries 5 sav. Nestumo testas teigiamas.gine echo mato 3mm puslyte.hcg 180.prog 28 su trupuciu sad.gif ka manot? Gine ssko kad greiciausiai nesivysto... gal kam buvo panasus rodikliai?turetu but 3 ar beveik 4 savaites nestumas.

kokie prg matavimo vienetai?
Atsakyti