Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

QUOTE(saulele_raudona @ 2007 08 20, 18:55)
siaip visai negaila ilgu plauku... plaukai gi ne ranka, ataugs mirksiukas.gif

Ale kaip sunku juos atauginti! Bent jau man vargas vargelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2007 08 13, 22:12)
Tai kad Viktute B. pirmoji pradejo, dabar paskutinis mados klyksmas kirptis taip

Labai jai tinka ir gražiai atrodo šviesi plaukų spalva rolleyes.gif
Atsakyti
mano paskutinis, kirpėjos kaip labai madingas, pasiūlytas kirpimas štai toks
user posted image

tokia jau visą vasarą, bet labai noriu kirpčiuku tik kadangi greitu laiku pobūvis nusimato tai nenoriu rizikuoti bet po jo keisu į tokį variantą smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuckudu: 26 rugsėjo 2007 - 13:25
[quote=kuckudu,2007 09 26, 14:23]
mano paskutinis, kirpėjos kaip labai madingas, pasiūlytas kirpimas štai toks
user posted image



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudu @ 2007 09 26, 14:23)
mano paskutinis, kirpėjos kaip labai madingas, pasiūlytas kirpimas štai toks
user posted image


man labai grazus sis kirpimas, bet pakankamai ilgus plaukus jau atsiauginau, tai gaila butu juos taip drastiskai nukirpt doh.gif
Atsakyti
man jau labai atsibodes tas rihanos kirpimas, pilnos gatves. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dark_me @ 2007 09 26, 21:02)
man jau labai atsibodes tas rihanos kirpimas, pilnos gatves.  schmoll.gif



po kokio miesto gatves vaikstai biggrin.gif ? as tai vilniuj kazkaip daug nepastebiu- gal kazko panasaus ir yra, bet vat tokio grynai kirpimo tai labai noreciau ir tikrai nepastebejau kad daug kas turetu. o beje ir kas blogo, jei jau plaukai tinka kad ir kazkas kitas taip apsikirpes? kodel ilgi plaukai neatrodo visu vienodi, arba tas pats iskarpymas laipteliais ant kas antros galvos neatrodo per daug rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE
po kokio miesto gatves vaikstai  ? as tai vilniuj kazkaip daug nepastebiu- gal kazko panasaus ir yra, bet vat tokio grynai kirpimo tai labai noreciau ir tikrai nepastebejau kad daug kas turetu


aš kai noriu kad nesimatytu to kirpimo tiesiog sklastymą per vidurį pasidarau ir tuos ilgus priekius už ausų užkabinu, čia mano extra variantas kai skusu ir nėr laiko susitvarkyt.
va taip ir paslepiu šį kirpimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuckudu @ 2007 09 27, 11:30)
aš kai noriu kad nesimatytu to kirpimo tiesiog sklastymą per vidurį pasidarau ir tuos ilgus priekius už ausų užkabinu, čia mano extra variantas kai skusu ir nėr laiko susitvarkyt.
va taip ir paslepiu šį kirpimą  smile.gif


o kaip nugaroj plaukai, iskarpyti ar kaip nors lygiai, ar dar trumpiau kerpami? man labai idomu , nes sekanti kart noriu taip apsikirpt, pries savaite kirpaus tai padare truputi ilgesnius galus prieky, bet man kazkaip nugaroj nepatinka kad beveik lygiai iskarpyta, tai net nebezinau, noris ryskesnio kontrasto g.gif
Atsakyti
gale pradžioj buvo labai trumpai nukirpti net paskusti...dabar ataugę ir dengia puse kaklo

panašiai kaip čia tik dar trumpiau smile.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos,
vakar paparasiau kirpejos, kad nukirptu labai trumpus kirpciukus, taip kad atrodytu, lyg nuo berniukiskos sukuosenos. Like plaukai ilgi. Net nezinau, ar gerai padariau, dabar taip keistai styro blush2.gif bet gana originalu. Cia madinga dabar ar ne g.gif smile.gif Na jei ka, tai ataugs
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 09 27, 10:48)
po kokio miesto gatves vaikstai biggrin.gif ? as tai vilniuj kazkaip daug nepastebiu- gal kazko panasaus ir yra, bet vat tokio grynai kirpimo tai labai noreciau ir tikrai nepastebejau kad daug kas turetu. o beje ir kas blogo, jei jau plaukai tinka kad ir kazkas kitas taip apsikirpes? kodel ilgi plaukai neatrodo visu vienodi, arba tas pats iskarpymas laipteliais ant kas antros galvos neatrodo per daug rolleyes.gif ?



klaipedoj... na gal man del to atrodo kad daug kas turi, nes daug pazistamu su tokiais "groziais" ant galvos vaiksto. manrods bus toks atvejis su sita sukuosena, kaip pries kelis metus kai "baras" buvo populiarus (realybes sou) ten tokia gabija buvo, tai visos su jos sukuosena vaiksciojo. lygus kirpciukai ir ilgi plaukai, dar sluoksniais nudazyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark_me: 27 rugsėjo 2007 - 18:57